Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar FluttershyIsNOTaDoormat

9 kwietnia 2021, 19:33

gdyby tylko to nie było z "TEGO" anime...

Avatar Kocham_Korwinka

Edytowano - 12 czerwca 2023, 19:45

@FluttershyIsNOTaDoormat: A co jest złego z TYM anime?( Jakby co wiem co to za animu)

Avatar FluttershyIsNOTaDoormat

12 czerwca 2023, 20:02

@Kocham_Korwinka: co jest nie tak z redo of a healer? praktycznie wszystko od porypanego głównego bohatera począwszy na pojechanych torturach skończywszy

Avatar Kocham_Korwinka

13 czerwca 2023, 18:09

@FluttershyIsNOTaDoormat: oj tam oj tam, mi to jakoś nie przeszkadzało. Ale nie każdy lubi darkfantasy

Avatar ty1an_yt

7 kwietnia 2021, 11:21

musze szukać dalej Elżbieta II to przeżyje,.

Avatar Koksik2020

7 kwietnia 2021, 08:28

Przecież Maryla Rodowicz jest nieśmiertelna więc czemu się dziwicie? Taka broń w niepowolanych ręcsch wyrządzić wiele szkód XD ;-)

Avatar kuba2995

3 kwietnia 2021, 08:35

Ktoś wie jakie to anime ?

Avatar
Abbyss

3 kwietnia 2021, 09:24

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 3 kwietnia 2021, 11:44

@kuba2995: Redo of healer

tym razem nieironicznie

Avatar Racibor

3 kwietnia 2021, 20:12

nie kojarzę tego tekstu więc zgaduje że tłumaczenie z wbijam, zgadłem?

Avatar Figarus

3 kwietnia 2021, 20:23

@Racibor: Akurat na Wbijam tłumaczenia są całkiem rzetelne i pomysłowe. Praktycznie bez takich kwiatków.

Avatar BardzoOryginalnaNazwa

3 kwietnia 2021, 20:53

@Racibor: Akurat wbijam tego nie tłumaczy

Avatar BardzoOryginalnaNazwa

Edytowano - 3 kwietnia 2021, 20:56

@Figarus: Tu się zgodzę. Nie mam nic do kwiatków (jak z tego mema), aczkolwiek z tym że są rzetelne i pomysłowe się zgadzam.
Do dziś pamiętam jak w AOT przetłumaczył tekst Leviego "Unbelievable. You're all growing so damn big " na "Wysocy jak brzozy, a głupi jak kozy". (czy jakoś tak. W każdym razie jakoś nasze tlumaczenie mnie bardziej rozbawiło + akurat tekst tego typu bardziej do Leviego pasował. Nie to to brzmiało jakby z nich kpił i przy okazji narzekał że to oni urośli, a on nie)

Avatar Racibor

Edytowano - 3 kwietnia 2021, 22:31

@BardzoOryginalnaNazwa: zdawało mi się że z tłumaczy zostało tylko wbijam i anime desu, to nie mam zbytnio pojęcia kto mógł tłumaczyć

Avatar BardzoOryginalnaNazwa

3 kwietnia 2021, 22:36

@Racibor: Ja jeszcze kojarzę Okami Subs (z tego co wiem to Healera tłumaczyła, ale trochę wolno + jeszcze nowego odcinka nie ma, chociaż na paru stronkach już jest) oraz Frixy Subs

Avatar as13zx

4 kwietnia 2021, 01:51

@Racibor: Shine Subs

Avatar gury_wamac

4 kwietnia 2021, 15:11

@kuba2995: redo of healer
Lepiej nie oglądaj

Avatar Racibor

4 kwietnia 2021, 16:56

@gury_wamac: to fajne anime, dość ostre ale lepsze od zalewu innych anime które przypominają rynsztok, jest niezłe

Avatar Kocham_liski_UwU

5 kwietnia 2021, 07:55

@Racibor: a jest krew lub choć jeden liseł?

Avatar Racibor

5 kwietnia 2021, 08:55

@Kocham_liski_UwU: tak, choć to dość brutalne ale świetne/uzależniające, główny temat to zemsta głównego bohatera a nie jak w większości(zabiłeś mi ukochaną no nic ci nie zrobię bo jestem lepszy) on po prostu się mści choć czasami anime jest zbyt brutalne to ma swój urok

Avatar AgnieszkaKielbasowska228

5 kwietnia 2021, 00:46

Bo Maryla Rodowicz jest nieśmiertelnie starzejąca się, a nie nieśmiertelna

Avatar Soczystylosos

4 kwietnia 2021, 09:36

Avatar VauxPL

3 kwietnia 2021, 20:53

Akurat dzisiaj oglądałem to i to u tego samego tłumacza

Avatar RavenWhite_

3 kwietnia 2021, 20:26

Ja kiedys natrafiłam na taki przykład (anime to Satsuriku no Tenshi)

Avatar ArthurMorgan

3 kwietnia 2021, 06:35

Nie Rel. Maryle Rodowicz może zabić tylko brak sylwestra z jedynką.

Avatar czlowiekjasiolec

3 kwietnia 2021, 07:29

@ArthurMorgan: no to już umarła, bo na jedynce nie ma sylwestra tylko na dwójce

Avatar AlPoziomka

3 kwietnia 2021, 07:43

Avatar ArthurMorgan

3 kwietnia 2021, 09:20

@czlowiekjasiolec: kurdefelga, możemy się zgodzić na 50/50 bo to dalej TVP?

Avatar Lexa93

3 kwietnia 2021, 20:25

@ArthurMorgan: Czyli żyje tylko w połowie? No w sumie by się zgadzało 🤔

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie

Tacy sami, a ściana między nami

Jakby trochę nie fair

Najbardziej realistyczny spośród modów

Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka