Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar mistrzh6

25 maja 2016, 20:48

ja bym tą technologięwykorzystał do dobrych celów, np.: wskrzeszenie ludzi lub bardziej brak wojen.

Avatar Sebzer

16 stycznia 2016, 19:35

Mogli kazac podpisac nam specjalny dokument ze dostaniemy ta technologie pod warunkiem ze nigdy nie wykoezystamy jej przeciwko innym istota kub sobie w przeciwnym razie nas zniszczą. I byłoby świetnie!

Avatar baretos

26 stycznia 2014, 10:56

Mądrze zrobili.Nie dość że człowiek potrafi zabić drugiego człowieka za pomocą kamienia,to co by się działo gdybyśmy dostali zaawansowaną technologie...

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (14)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (14)
Avatar
Konto usunięte

1 lutego 2014, 15:13

@bartekaa5: ty jesteś debilem bo mówisz że znajdują tam na planetach jakieś drzewa owszem mogę to przyznać gdyby o tym mówiono na wiarygodnych źródłach , ale nie ma jeszcze planety na której jest życie więc ty jesteś imbecylem !

Avatar deadxp

4 sierpnia 2015, 19:55

@bartekaa5: Drzewa? ;-;

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 30 stycznia 2014, 20:19

wy będziecie chyba walczyć aż do upadłego , aby udowodnić , że kosmici i ewolucja istnieją , a JA będę walczył aż do upadłego , aby udowodnić że kosmici nie istnieją i ewolucja też wy wierzycie w jakąś bezsensowną głupotę i widać jakie głupie jest nasze społeczeństwo przykład: kosmici i ewolucja istnieją . Niektórzy mogą być mądrzy , kto jest mądry nie wierzy w UFO i w ewolucję

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (9)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (9)
Avatar Piotresiek

25 lipca 2015, 18:02

Zabronisz mi? Nie sądzę.

Avatar
Voldek

27 lipca 2015, 15:24

@Piotresiek: Nie zabronię, ale twoje myślenie jest błędne. Wiara nie ma nic do zachowania ludzi, tak jak pochodzenie czy narodowość. (no, może w małym stopniu)

Avatar
Konto usunięte

17 grudnia 2014, 22:47

cha nie wierze i nue uwierze

Avatar
Konto usunięte

5 lutego 2014, 19:23

Oto dowody zaprzeczające teorii ewolucji :
1. Darwinistycznej makroewolucji nie da się zaobserwować w naturalnym świecie, w zapisie skamieniałości czy gdziekolwiek indziej. Dlatego z definicji nie jest to żadna nauka. Nie obserwuje się żadnej żywej istoty, która znajdowałaby się w procesie stawania się innym rodzajem żywej istoty. [Poprawnym wyznacznikiem jest „rodzaj” nie „gatunek”]. Adaptacje obserwuje się w naturze powszechnie. Stworzenia stają się wyższe, silniejsze, zmieniają kolory, itd. To zjawisko nazywane jest często mikroewolucją. Użycie określenia „ewolucja” na opisanie tych adaptacji jest zwodnicze, jako że brzmi ono jakby było dowodem na darwinistyczną makroewolucję. Nie istnieją jednak nigdzie dowody, by te adaptacje prowadziły do tego, by jedno stworzenie stało się stworzeniem innego rodzaju. Ponieważ ewolucji nie można zaobserwować, musi się w nią uwierzyć. Dlatego jest to filozofia albo religia, nie nauka.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar
Konto usunięte

5 lutego 2014, 19:2711. Po to, by wiele komponentów żywej komórki mogło ewoluować, potrzebowałyby one atmosfery bez tlenu, ponieważ tlen by je spalił (utlenił). Zatem większość ewolucjonistów twierdzi, że pierwotna atmosfera ziemi była pozbawiona tlenu. Pierwotna ziemia była jednak pełna wody. Gdy promienie słoneczne padają na cząsteczki wody, powstaje wolny tlen. Tenże tlen spaliłby te komponenty zanim mogłyby one wyewoluować w żywą komórkę.

12. Prawie wszystkie stworzenia oraz funkcje ich ciała posiadają cechę tzw. nieredukowalnej złożoności. Większość organów ciała (jak np. oko) są bezużyteczne bez innych organów. Dla nich nie miałoby to żadnego sensu (bazującego na zasadzie przeżycia), by ewoluować przez grę przypadku i czekać, aż inne organy wyewoluują także przez grę przypadku.

13. Wielu ewolucjonistów zdaje sobie sprawę, że początek życia na drodze ewolucji jest ze statystycznego punktu widzenia tak absurdalny, iż twierdzą oni, że życie powstało na jakiejś innej planecie i przywędrowało tutaj na meteorze (lub na czymś podobnym). To wcale niczego nie rozwiązuje. W jakim bowiem sensie przesunięcie go na inną planetę miałoby rozwiązać problem? Teraz nie tylko że mamy do czynienia ze statystyczną absurdalnością ewoluującego życia, ale musimy dodatkowo przyjąć, że jakaś forma życia, która wykształciła się w atmosferze innej planety, przetrwała nie wiadomo jak długą podróż w przestrzeni kosmicznej, nie uległa spaleniu w ziemskiej atmosferze, a następnie zaczęła ewoluować po wylądowaniu na Ziemi. Z tego samego powodu można zadać pytanie: Jeżeli życie ewoluuje, to dlaczego nie ma go na Marsie? Ma on atmosferę, a jest pusty jak księżyc. Rzeczywistość jest jednak taka, że nigdzie nie odkryto życia - tylko na Ziemi.

14. Tak naprawdę to tylko człowiek się zmienia. Wszystko inne w naturze trwa niezmiennie w swoim, widocznie zaprogramowanym stylu życia. Ptaki nie śpiewają, nie są kreatywne w wydawaniu dźwięków. Po prostu powtarzają monotonny układ dźwiękowy. Bobry budują złożone konstrukcje (żeremia) ze swoim tajnym podwodnym wejściem. Jednak żaden z bobrów nie powiedziałby swojej żonie: „Zbudujmy w następnym roku dom na drzewie”. Jeżeli przeniesiesz bobry na inny obszar, będą one budować ten sam rodzaj konstrukcji, jaki tworzyły na swym pierwotnym obszarze. I tak to się ma z całą przyrodą. Zwierzęta formują społeczności, lecz nie tworzą kultury. Niezależnie jak inteligentna byłaby małpa lub delfin, nigdy tego nie robią.

Avatar
Konto usunięte

5 lutego 2014, 19:27


15. Wszelkie stworzenie trwa niezmiennie w swej postaci. Wiele rodzajów zwierząt uległo wymarciu. W skamielinach znajdujemy zwierzęta, których już obecnie nie ma. Wiele zwierząt wymiera w obecnych czasach. Z drugiej jednak strony nie zaobserwowano pojawienia się nowych rodzajów zwierząt. Wiele rodzajów zwierząt obecnie istniejących są tymi samymi rodzajami, jakimi były zawsze. Przykładowo: wiele udomowionych i dzikich zwierząt jest wymienionych w Biblii. Nie ma widocznych różnic pomiędzy lwami, wilkami, niedźwiedziami, owcami, kozami i jeleniami z dzisiejszych czasów a ich odpowiednikami czasów biblijnych. Oczywiście ewolucjoniści argumentowaliby, że - by stworzenia mogły się zmienić - zajmuje to dłuższy czas (niż kilka tysięcy). Wracamy tutaj do problemu ślepej wiary. Rzeczywiste obserwacje realnego świata, i świata przeszłości obserwowalnego w realnych skamielinach pokazują, iż stworzenia wymierały, a nie że nowe się rozwijały.
Lubię was trollować .

Avatar Juarez

29 stycznia 2014, 21:00

Wiedziałem!

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (17)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (17)
Avatar TariXPL

5 lutego 2014, 15:51

jesteśmy spokrewnieni -,-

Avatar
Konto usunięte

5 lutego 2014, 16:31

@TariXPL: nie

Avatar Sauron

30 stycznia 2014, 13:22

Panie ministrze, dowody proszę.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar Sauron

2 lutego 2014, 18:27

jesteś zwyczajnie śmieszny, twoje "obelgi" obchodzą mnie tyle co zeszłoroczny śnieg.

Avatar
Konto usunięte

3 lutego 2014, 20:20

@Sauron: to nie mają być obelgi jak mówisz że pochodzimi od małp tzn. że sam jesteś rudą małpą .

Avatar bartex09

31 stycznia 2014, 15:46

jaki tępy debil z tego ministra ja nie mogę a jakie komentarze . ufa nie ma .

Avatar rataj

29 stycznia 2014, 19:30

juz mamy taka technologie że rosjanie (tu poprawność polityczna) i usa by sie pokłucili i 2 bomby atomowe by na siebie zrzucili to ziemia na pół a co gdyby ci kosmici podzielili z nami ta ich technologią

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar Mnich1

30 stycznia 2014, 17:43

@rataj: Nie, to niemożliwe. Mogłoby dojść do ogromnych zmian klimatycznych bądź zmiany toru Ziemi ale na pewno nie przepołowienie.

Avatar benman

30 stycznia 2014, 18:36

@rataj: Ziemia na pół?

Avatar
Konto usunięte

30 stycznia 2014, 14:38

A w ogóle o co ta kłótnia ja wiem swoje wy wiecie swoje i wy nie przestaniecie wierzyć w UFO a ja też nie przejdę na waszą stronę i nie dołączę do waszej sekty-ufo

Avatar bartekaa5

24 stycznia 2014, 23:42

Z tą agresją to mają rację...

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (11)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (11)
Avatar
heroes10

30 stycznia 2014, 08:18

@kozakfull: Jesteś ***a jakimś prowokatorem?

Avatar
Konto usunięte

30 stycznia 2014, 14:36

byście kiedyś pomyśleli nie ma żadnych obcych już bardziej wiarygodne jest to że to człowiek zrobił te latające spodki czy te statki kosmiczne a poza nami w świecie nikogo nie ma no i dobrze

Avatar SpaceMarine1990

30 stycznia 2014, 12:23

uhm... to nie my :|

Avatar Artusan

29 stycznia 2014, 21:07

W każdej legendzie jest ziarenko prawdy. . .

Avatar
Konto usunięte

29 stycznia 2014, 19:48

Mam jedno zdanie o tym ministrze : co za idiota .

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (21)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (21)
Avatar frazeologizm

3 lutego 2014, 13:14

dobrze, ale nie odpowiedziałeś mi pierd*olony znawco na pytanie ,, Może jeszcze raz jednak ci wyjaśnić że dałem tylko przykład nie pisząc że księżyc to planeta i że małpy realnie nie miały by szans na księżycu ? '' Chyba że jesteś niedorozwojem i nie zrozumiałeś pytania, bo to by wszystko tłumaczyło.

Avatar
Konto usunięte

3 lutego 2014, 13:48

@frazeologizm: jesteś lewacką świnią więc zamknij się

Sprawdź czy masz wymagane wtyczki, a następnie opisz dokładnie problem najlepiej ilustrując go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar bylejakbylegdzie
Dodane przez: bylejakbylegdzie

Kotek jest zmęczony

Boomer to osoba, która narzeka na dzisiejsze pokolenie, wychwalając swoje

Nowy mem? Nie, wyprany w Perwolu

Nasz bohater

Mózg mu wykipiał

W końcu musiał dojrzeć

Najgorzej jest wtedy, gdy to zadanie jest najwyżej punktowane

Nikt o nim nie pamięta

Lubię mieć ciepło

Nie jest źle

Wyższa forma lenistwa

Niespecjalne zaskoczenie

Przesadzasz, człowieku

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka