memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
29 stycznia 2014, 20:26
No i co? U mnie można mieć jaki się chce. Co księdza obchodzi czy na okładce są aniołki czy piesek? Jakoś pani od geografii nie ma wymogów co do "geograficznej" okładki.
Odpisz
29 stycznia 2014, 19:50
Ksiądz od religii też ma czaszkę
29 stycznia 2014, 19:36
Każdy kupi :D
29 stycznia 2014, 19:29
W marketach często przestawiają towary :)
29 stycznia 2014, 19:09
Szatan! Wszędzie Szatan!
*myślałam,że to kwiatki"
27 stycznia 2014, 13:55
nie sprecyzowano jakiej religii - może okultystycznej...
27 stycznia 2014, 13:35
TUTAJ CHODZI O TO ŻE JEST NAPISANE ZESZYT DO RELIGII A JEST W CZASZKI !!!!!
29 stycznia 2014, 19:53
@KapitanOczywisty: Co ty nie powiesz ...... -_-
29 stycznia 2014, 20:20
@KapitanOczywisty: Nikt nie załapał? Patrzcie na nicka
29 stycznia 2014, 22:31
@Domijeja: Nie wiem za co dają mi minusy :(
30 stycznia 2014, 10:46
@KapitanOczywisty: Może ustaw jakiś awatar, bo mało kto patrzy na nicki
27 stycznia 2014, 13:32
Słabo widać.
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież29 stycznia 2014, 20:26
No i co? U mnie można mieć jaki się chce. Co księdza obchodzi czy na okładce są aniołki czy piesek? Jakoś pani od geografii nie ma wymogów co do "geograficznej" okładki.
Odpisz
29 stycznia 2014, 19:50
Ksiądz od religii też ma czaszkę
Odpisz
29 stycznia 2014, 19:36
Każdy kupi :D
Odpisz
29 stycznia 2014, 19:29
W marketach często przestawiają towary :)
Odpisz
29 stycznia 2014, 19:09
Szatan! Wszędzie Szatan!
Odpisz
29 stycznia 2014, 19:09
*myślałam,że to kwiatki"
Odpisz
27 stycznia 2014, 13:55
nie sprecyzowano jakiej religii - może okultystycznej...
Odpisz
27 stycznia 2014, 13:35
TUTAJ CHODZI O TO ŻE JEST NAPISANE ZESZYT DO RELIGII A JEST W CZASZKI !!!!!
Odpisz
29 stycznia 2014, 19:53
@KapitanOczywisty: Co ty nie powiesz ...... -_-
Odpisz
29 stycznia 2014, 20:20
@KapitanOczywisty: Nikt nie załapał? Patrzcie na nicka
Odpisz
29 stycznia 2014, 22:31
@Domijeja: Nie wiem za co dają mi minusy :(
Odpisz
30 stycznia 2014, 10:46
@KapitanOczywisty: Może ustaw jakiś awatar, bo mało kto patrzy na nicki
Odpisz
27 stycznia 2014, 13:32
Słabo widać.
Odpisz