Ale przynajmniej Niemcy oddali im honor
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Brawo za czujność!
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Fajnie że odpowiedzieli
A jednak zrobili to w ten sposób
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 kwietnia 2021, 21:19
Przepraszam że odbiegam od tematu mema
Ale czy jest tu ktoś kto ogladał sowi dom z polskim dubbingiem?
Bo chce wiedzieć czy tylko ja jak słyszę Idę to za każdym razem, perfidnie widzę Asha?
Odpisz
Edytowano - 4 kwietnia 2021, 21:37
@elusia23356: ta sama osoba (Hanna Kinder-Kiss) dubbinguje Asha i Edę/Idę, więc możesz mieć skojarzenia
Odpisz
4 kwietnia 2021, 21:38
@elusia23356: kurcze teraz jak przeczytałem i specjalnie obejrzałem fragment z dubbingiem to faktycznie Ashem mi zaczęła zalatywać...
Odpisz
5 kwietnia 2021, 07:16
@bartton: Tak, tak wiem że to ta osoba dubbinguje
Ale nie mogę się jakoś przestawić, że Ida ma ten głos
Odpisz
18 sierpnia 2022, 23:48
@elusia23356: ja oglądam na Kreskówkasubs sowi dom
Odpisz
5 kwietnia 2021, 08:26
Hel nie upadł prawie do końca wojny obronnej
Odpisz
5 kwietnia 2021, 08:09
Najlepsze było to, że po części Polacy ich atakowali. Jak Niemcy przejmowali części wybrzeża, to Polacy robili krótkie wypady, i często się udawały. No i polski dowódca popadł w histerie i chciał się poddać. Ale to inna historia.
Odpisz
5 kwietnia 2021, 00:10
Akurat oglądam dokument o wojnie.
Odpisz
4 kwietnia 2021, 21:36
słaba*
to wiedźma = ona
Odpisz
4 kwietnia 2021, 21:26
Co.do.c..... to nie ma nic wspólnego z historią ten mem przecież, nie było żadnego well fuck, bo oni nie mieli utrzymać za wszelką cenę tylko opóźniać niemiecką agresję
Odpisz
3 kwietnia 2021, 13:30
Tymczasem Polacy na Helu:
Odpisz
3 kwietnia 2021, 13:29
Niemcy przez pierwsze kilka dni po ataku na Westerplatte.
Odpisz
3 kwietnia 2021, 13:30
@Kapitalista: Niemcy tydzień po ataku.
Odpisz