Czytaliście dziś książkę? A powinniście...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Nie są aż takie pyszne
Dwa oblicza
Młodzi gniewni
Tacy to pożyją
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 kwietnia 2021, 12:00
mój czytnik e-book'ów mierzy w minutach i godzinach, w lewym dolnym rogu jest napisane np. time left in chapter: 26min
Odpisz
8 kwietnia 2021, 08:58
Ja czytam wiedźmina jestem na krwi elfów i póki co każda książka z Wiedźmina miała inne sposób rozdzielania rozdziałów
Odpisz
8 kwietnia 2021, 09:43
@Matematyk_: mmm wiedźmin
Odpisz
8 kwietnia 2021, 10:00
@Matematyk_: Tyle, że prawowita saga Wiedźmin zaczyna się właśnie od Krwi Elfów. Pierwsze dwie książki tj. Ostatnie Życzenie i Miecz Przeznaczenia to zwykłe zbiory opowiadań. Te dwie pierwsze akurat niczym się między sobą nie różniły.
Odpisz
11 kwietnia 2021, 17:07
w ostatnim życzeniu między rozdziałami jest jeszcze głos rozsądku
Odpisz
11 kwietnia 2021, 21:10
@Matematyk_: Niby tak, ale to po prostu opowiadanie rozdzielone na części. Teoretycznie można to uznać za sposób oddzielenia.
Odpisz
8 kwietnia 2021, 23:51
rozdzialach
Odpisz
8 kwietnia 2021, 20:37
czytanie książki w literach
*tu wstaw dżordża flojda nwm czemu*
Odpisz
8 kwietnia 2021, 12:19
Eh, jestem tym najsłabszym rodzajem czytelnika (ogólnie to nie czytam, ale jak jakaś lektura to w rozdziałach)
Odpisz
8 kwietnia 2021, 10:04
Czytanie książki w bibliotece:
Odpisz
8 kwietnia 2021, 09:15
Jak muszę czytać to liczę ile czytam w stronach albo w godzinach a jeśli czytam kiedy chce to w rozdziałach
Odpisz
8 kwietnia 2021, 09:01
Czytałam wczoraj przed snem, Królestwo Mostu.
Odpisz
8 kwietnia 2021, 08:57
Czytanie książki w akapitach
Odpisz
8 kwietnia 2021, 08:54
Lepiej czytać gazety
Odpisz
8 kwietnia 2021, 08:50
Książki rozwijają umysł
Odpisz
8 kwietnia 2021, 08:51
@Mijak: I zbliżają do siebie ludzi z różnych kultur
Odpisz
8 kwietnia 2021, 08:51
opie/opko przypomniał*ś mi o lekturze na poniedziałek niech ci Boży we wgóręgłosach wynagrodzi
Odpisz
8 kwietnia 2021, 08:48
Ja zawsze w stronach czytałem
Odpisz
8 kwietnia 2021, 08:10
Co do tytułu:
Mi się ostatnio jakoś nie chce
Odpisz
5 kwietnia 2021, 06:37
Co do tytułu - Tak, czytałam Powrót Króla.
Odpisz