Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ch-chesz wyparować...?
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
To by wystarczyło
Nieuczciwa ocena
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 kwietnia 2022, 16:58
Kiedy to lody były po 2 złot
Odpisz
8 kwietnia 2021, 11:15
ja też miałem taką sytuację
Odpisz
6 kwietnia 2021, 20:01
To mówisz
Będę winny grosika
Po czym nigdy nie wracasz do tego sklepu
Odpisz
6 kwietnia 2021, 20:18
@Bright32: pozniej upada po 3 latach
Odpisz
6 kwietnia 2021, 20:20
@KotBartek: Podczas przeliczania dochodów wyszło im o grosz za mało przez co sklep upadł
Odpisz
7 kwietnia 2021, 01:04
@Bright32: zniszczyłeś robotę niewinnym ludziom
Ale przynajmniej miałeś tego loda
Still profit
Odpisz
7 kwietnia 2021, 21:03
@Bright32: Ja około 5 marca 2020 poszedłem do lokalnej żabki w pobliżu mojej szkoły i kupiłem hot doga, ale brakowało mi 20 groszy. Pani kasjerka była niezwykle miła i powiedziała że mogę przynieść je później. 11 dni temu zamknęli szkoły, i od tego momentu nie wróciłem do tej żabki bo jest za daleko (25 kilometrów)
Ciekawe co o mnie pomyślała? Czy uciekłem z kraju dla tych 20 groszy? A może właśnie to powinienem zrobić?
Odpisz
7 kwietnia 2021, 21:19
ona pewnie po godzinie zapomniała o tobie a ty do dzisiaj się zamartwiasz?
Odpisz
7 kwietnia 2021, 21:42
i swoją drogą ciekawe że chodzisz do szkoły oddalonej od twojego domu o 25 kilometrów
Odpisz
Edytowano - 7 kwietnia 2021, 21:59
@JustinekFilmsYT: Ja o 40 km
Odpisz
7 kwietnia 2021, 22:35
@JustinekFilmsYT: Moja jest oddalona o 30km
Odpisz
8 kwietnia 2021, 01:32
@JustinekFilmsYT:
Nie wydaje mi się, żeby on na serio to mówił
Odpisz
8 kwietnia 2021, 07:53
@Bobiepl: Ja o 300 m
Odpisz
8 kwietnia 2021, 08:20
Ja o 5km
Odpisz
8 kwietnia 2021, 09:36
@Bright32: chłopie właśnie mi przypomniałeś, że w 3 klasie (albo wcześniej) kupiłam coś ze sklepiku szkolnego i byłam winna pani paru groszy
nadal nie oddałam a jestem obecnie w 6kl
Odpisz
Edytowano - 6 kwietnia 2021, 20:06
Kto normalny nosi ze sobą 1,99 zł zamiast normalnych 2 zł?
Odpisz
6 kwietnia 2021, 20:34
@Mistrz_Yoda_: OP
Odpisz
7 kwietnia 2021, 21:02
@Mistrz_Yoda_: wiesz ja mam pełno groszy w skarbonce i często robię tak że jak potrzebuje np. 50 groszy żeby coś kupić to biorę z tych groszy żeby się ich pozbyć
Odpisz
7 kwietnia 2021, 23:19
@BloodyEyes: a ja używam karty
Odpisz
7 kwietnia 2021, 23:21
@Dehit: tak też można, w większości też tak robie jednak gdy np. kupuje energetyki robię to gotówką z prostego względu - nie chce żeby było widać, że coś kupowalam bo byłabym wypytana o to a energetyki nie są u mnie w domu mile widziane
Odpisz
7 kwietnia 2021, 23:22
@BloodyEyes: No to nie kupuj energetyków i nie będziesz wtedy podejrzana. Profit
Odpisz
7 kwietnia 2021, 23:27
@Mistrz_Yoda_: tylko jak trzeba siedzieć przy kompie na zajęciach od 8 do 18:30 a później ma się jeszcze robotę poza szkolną i naukę to trochę ciężko bez energetyka jak ma się problemy ze snem i się śpi po 2-3 godziny
Odpisz
7 kwietnia 2021, 23:28
@BloodyEyes: Śpij na zajęciach
Profit x2
Odpisz
8 kwietnia 2021, 01:29
@BloodyEyes:
Energol da ci tylko energię na chwilę a potem będziesz jeszcze bardziej zmęczony
Odpisz
8 kwietnia 2021, 08:48
@Mistrz_Yoda_: Chciałambym ale nie mogę
Odpisz
8 kwietnia 2021, 05:27
Głównym składnikiem lodów jest jajko
Odpisz
6 kwietnia 2021, 20:00
jakim cudem możesz mieć 1,99?
Odpisz
7 kwietnia 2021, 21:02
@Bartolinise: może z groszy zbierał?
Odpisz
7 kwietnia 2021, 21:33
@Bartolinise: kiedyś z moich groszówek kupiłam dwa lizaki tylko musiałam 5 pożyczyć od koleżanki bo mi brakło
Odpisz
7 kwietnia 2021, 21:01
Tytuł nie wie
Odpisz
6 kwietnia 2021, 20:02
Ja też nie wiem.
Odpisz
6 kwietnia 2021, 20:00
ja kiedys tak mialam ale mieszkam blisko bardzo sklepu wiec zawsze donosze b)))
w sensie pieniadze brakujące, nie jestem 60
Odpisz
6 kwietnia 2021, 19:59
Będziesz to odpracowywać tydzień
Odpisz