Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar lilabila

7 kwietnia 2021, 10:48

Nie rel ja (dziewczyna) od 5 lat nosze tą samą bluzę i o dziwo nie jest jeszcze za mała

Avatar Gopostal

7 kwietnia 2021, 07:57

Od około 3 lat chodzę w 2 tych samych bluzach z kapturem, 3 parach dżinsów z czego jedne uległy zniszczeniu, jedynie koszulek mam w opór ale i tak chodze w kilku.

Avatar GingerCreep

6 kwietnia 2021, 21:07

Dla ludzi z pracowni od roku chodzę w tych samych jeansach i koszulce

Avatar JestemNormikiem

6 kwietnia 2021, 20:11

zauważyliście że on nosi tą samą koszulkę na wszystkich zdjęciach?

A w ogóle o co chodzi w memie❔

Avatar JAMAN11

6 kwietnia 2021, 20:25

@JestemNormikiem: sam nie wiem. Nieśmieszny taki

Avatar JestemNormikiem

6 kwietnia 2021, 20:26

@JAMAN11: Jak on się znalazł na głównej?

Avatar JAMAN11

6 kwietnia 2021, 20:31

@JestemNormikiem: raz widziałem po prostu szablon na głównej

Avatar JAMAN11

6 kwietnia 2021, 20:27

Ja tam się nie znam, ale ta koszulka na niektórych zdjęcia ma inny odcień. Czy ta jego ciotka go prała z jakimś barwnikem?

Avatar Useless_Man

6 kwietnia 2021, 20:03

Imo najlepszy Harry Potter (jako postać, nie filmy/książki) to ten z 1-2
Potem to się z niego taki nastoletni buc robi

Avatar Dante312

6 kwietnia 2021, 19:49

Ja ubieram prawie ciągle te same jeansy i mam 3 bluzy które zmieniam co 3 dni

Avatar MsCrazyAlex

6 kwietnia 2021, 18:39

Tak właściwie to Harry ma jedną bluzkę na długi rękaw i drugą identyczną tylko, że krótką.

Avatar JustinekFilmsYT

6 kwietnia 2021, 18:13

Nie rel, nie chodzę na imprezy

Avatar Po_Prostu_Ktos

6 kwietnia 2021, 17:45

Nie rel, często ubieram się w to samo

Avatar Gryficowa

6 kwietnia 2021, 15:43

To wy chodzicie na imprezy?

Avatar TheWind

6 kwietnia 2021, 15:34

Ja nawet na zdalnych staram się codziennie ubierać inaczej

Avatar Patichan

6 kwietnia 2021, 15:17

*Tymczasem ja od kilku lat nosząca te same jeansy i koszulke prawie codziennie*

Avatar elusia23356

6 kwietnia 2021, 15:13

Nie no przepraszam
Ja jako dziewczyna też mam ulubiony zestaw ciuchów
i jakbym mogła to bym je nosiła cały czas.

Avatar Chenderella

6 kwietnia 2021, 14:59

Harry Potter i koszulka nieśmiertelności

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Nie są aż takie pyszne

Równi i równiejsi

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka