Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar JaJestemZWami

22 kwietnia 2021, 18:16

Nie wiem co napisać, więc otwórzmy w tym wątku test, aby wiedzieć kto kiedy widział ten komentarz.
Kliknij odpowiedz i napisz wiadomość.

Zobaczmy ilu nas jest.

Avatar jakobking

7 lipca 2021, 18:13

@JaJestemZWami: Powitać

Avatar Kalendarz365

26 grudnia 2021, 23:26

@JaJestemZWami: Witam serdecznie

Avatar kajba

2 stycznia 2022, 13:23

Avatar chojnice1975

27 marca 2011, 11:30

jeszcze zamiast austria , australia

Avatar
Konto usunięte

10 kwietnia 2012, 01:00

@chojnice1975: no chyba jest tak napisane :)

Avatar chojnice1975

12 czerwca 2012, 14:10

@Wwa94: ale że braku je jeszcze tego

Avatar chojnice1975

12 czerwca 2012, 14:11

@Wwa94: ale że brakuje jeszcze tego

Avatar kacoper

29 lipca 2011, 13:28

co to mialo znaczyc ty na dole

|
|
[ ]
|

Avatar
Konto usunięte

19 lutego 2011, 18:02

a ty songol lepiej wiedz że 2 wojna światowa skończyła sie 65 lat temu i teraz niemcy są pierwszym krajem w kolejności na których polska może polegać
co do obrazku 4/5

Avatar
Konto usunięte

19 lutego 2011, 18:01

sipas u nich stany to jak u nas województwa a oni nie wiedzą po prostu gdzie znajdują sie podstawowe kraje w europie

Avatar smoczka

17 października 2009, 22:57

echh chyba im się pomyliło z Niemcami...światowi ludzie,nie ma co...żal mi ich

Avatar Aga21

27 kwietnia 2009, 22:46

sipas: owszem :D
cody4: niektóre dzieci neo pewnie nie wiedzą
daje 5/5 xD

Avatar cody4

10 kwietnia 2009, 18:16

Taaak? Naprawdę? W Azji? A ja myślałam, że w Australii... Przecież każde głupie dziecko to wie!

Avatar Adam_Geniusz

18 stycznia 2009, 16:52

LOL Irak jest w Azji

Avatar cieniobujca

10 stycznia 2009, 13:16

zaraz nam zaczną dzieci kraść jak w pustyni i w puszczy 5/5

Avatar sipas

5 lipca 2008, 22:23

Owszem uważam że poziom ich inteligencji jest stanowczo niższy od naszego ale odpowiedzcie szczerze na następujące pytanie....

Czy wiem gdzie znajduje sie każdy stan w Ameryce?????

P.S niezły fotomontaż ;))

Avatar kamil55555

7 czerwca 2008, 06:48

xD5

Avatar anthill

19 maja 2008, 18:46

mwhehehhe xD pierwszy raz jak to zobaczylem to sie brechtalem ostro ;D ocena naturalnie 5, chodz uwazam ze to fotomontaż ;D

Avatar fil0406

5 maja 2008, 18:59

Powalenicy się w szkole nie uczyli, ale śmiechu warte XD

Avatar anonim0wy

16 kwietnia 2008, 21:05

no ale śmieszne

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nieuczciwa ocena

Ostry ten sędzia

Mało znany szczegół

Lekko nie będzie

Powodzenia

Jakby trochę nie fair

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka