Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Jestem_fajny

26 kwietnia 2021, 09:09

Uwielbiałem to.

Avatar Jestem_fajny

4 listopada 2022, 06:43

@Jestem_fajny: Ale miałem 8 lat

Avatar Piesel12345

25 stycznia 2022, 08:44

ja wtedy miałem 6-8 lat

Avatar ALKATRAZ

8 kwietnia 2021, 05:27

Najlepszy był wygaszacz co tworzył rurki

Avatar Foxelo

8 kwietnia 2021, 10:45

@ALKATRAZ: jescze 2 lata temu jak byly stare kompy w szkole to widziałem to... arcydzieło

Avatar maciejski

Edytowano - 8 kwietnia 2021, 07:56

Na xbox 360 w odtwarzaczu też są dobre animacje

Avatar AlPoziomka

Edytowano - 8 kwietnia 2021, 08:55

@maciejski: Tam też jest windows media player, tyle że nieco zmodyfikowana wersja

Avatar maciejski

8 kwietnia 2021, 08:57

Avatar Mr_AdiX17

7 kwietnia 2021, 22:37

Kiedyś to było...

Avatar Dark_Dante

7 kwietnia 2021, 21:26

Właściwie to jak były tworzone? Algorytm odczytywał barwę dźwięku i stąd rysował, na przykład pulsujące, efekty rozchodzące się w miarę równo od centrum do krawędzi ekranu?

Avatar
Bbrozyna

7 kwietnia 2021, 21:30

@Dark_Dante: zgaduję że zwykły oscylograf z paroma efektami graficznymi, działa to tak, że przyjmuje współrzędne x i y, zazwyczaj x będące częstotliwościa a y amplitudą (głośnością) albo oba częstotliwością i na ich podstawie tworzą dwuwymiarową animacje, na którą potem nakładają efekty, przynajmniej tak mi się wydaję że to powstawało

Avatar
Bbrozyna

7 kwietnia 2021, 21:32

@Dark_Dante: może prześlę link do filmu który tłumaczy jak działają https://youtu.be/QWh4wcPNwgM

Avatar revan22

6 kwietnia 2021, 14:07

Bylomamilemibomikami

Avatar revan22

6 kwietnia 2021, 14:09

@revan22: albo gdzies indziej widzialemxgjfvhxydhjjf

Avatar EnderKGunner34

6 kwietnia 2021, 14:33

Avatar Jestem_fajny

4 listopada 2022, 06:46

@revan22: Ty: "ChYbA gDzIeŚ bYłO"
Ja, który wchodzę tylko na jeja:

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Najbardziej realistyczny spośród modów

Powodzenia

Trzeba brać osobną torbę

Mało znany szczegół

To będzie bolało

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka