Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar niszczyciel2011

29 stycznia 2014, 22:34

dobre :D

Avatar kolec123

18 kwietnia 2019, 17:57

@niszczyciel2011: oh shit 2014 rok
Czuję się staro.

Avatar Asystent_Google

5 stycznia 2020, 13:04

@kolec123: o kurde 2020 czuje się staro

Avatar FoxyThePirateFox3

10 października 2018, 22:26

Akurat jestem z Niemiec i każdy mi mówi że jestem ładna

Avatar dolares97

Edytowano - 29 stycznia 2014, 21:17

Z jakiego filmu są te sceny ?

Avatar Ravenoi

14 lutego 2014, 11:20

@dolares97: chyba z bękartów wojny

Avatar dolares97

14 lutego 2014, 19:46

@Ravenoi: Poszukam, dzięki ;)

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 29 stycznia 2014, 20:03

A myślałem,że nic gorszego od zwierząt na jeja nie trafi...
1/5

Avatar Baca_online

29 stycznia 2014, 19:57

czyli jedna jest w ciąży?

Avatar Fenix303

29 stycznia 2014, 17:46

Spodziewałam się raczej odpowiedzi "Wszystkie", ale taka odpowiedź też jest niezła. ;D

Avatar Neronixu

29 stycznia 2014, 19:45

@Fenix303: Bo tak było w oryginale, który już się pojawił raz na jeja :D

Avatar uli_de

29 stycznia 2014, 19:43

Ach te stereotypy... Ten dowcipnis pewnie nigdy nie byl w niemczech... Niech i on sie posmieje: Ile polakow na 36 milionow jest zlodziejami? 70 milionow...?

Avatar Mirek01

29 stycznia 2014, 19:16

0,bo nie sprawdzili czy nie mają kuta*ów .-.

Avatar cichy3215

29 stycznia 2014, 17:02

Wcale że nie! Ostatnie badania wykazały że 12 :D.

Avatar sectus

29 stycznia 2014, 17:24

@cichy3215: a ja slyszalem o 13

Avatar grzesioza15

29 stycznia 2014, 18:33

@cichy3215: A ja słyszałem że to nie możliwe -_-

Avatar Miko0210

29 stycznia 2014, 18:34

@grzesioza15: No to jest właśnie magia Niemiec XD

Avatar grzesioza15

29 stycznia 2014, 18:40

@Miko0210: Jest w tym jakiś sens :D

Avatar Miko0210

Edytowano - 29 stycznia 2014, 17:04

Z jakiego to filmu są te przeróbki ? Bo za każdym razem są ***iste !

Avatar PolandWolf

29 stycznia 2014, 17:23

@Miko0210: Chyba ,,Bękarty Wojny'', ale nie jestem pewna.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Ostry ten sędzia

Powodzenia

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Frustrujące

Nie są aż takie pyszne

Pozdrawiam świetliki

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka