Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Anantashesha

2 sierpnia 2025, 07:11

Szymon? To ty?

Avatar PanPiernik

25 lipca 2025, 23:21

Kraina lodu
Chyba kraina smrodu am I right Jajniki🤣🤣🤣

Avatar ziomy44

11 grudnia 2017, 23:03

Ostrzę mrozu jest głodne 😏💀

Avatar
KwasAcetylosalicylowy

1 marca 2018, 15:04

@ziomy44: Taka porada na przyszłość. NIGDY ALE TO KU*WA NIGDY KU*WA JEGO MAĆ NIE UŻYWAJ EMOTEK NA JEJA.

Avatar dupa10

14 czerwca 2018, 19:57

to jest niestety oznaka raka

Avatar ziomy44

11 grudnia 2017, 23:00

Arthas wszystko przyjmuje na chłodno 😊

Avatar kronim

2 stycznia 2016, 18:33

Kraina Lodu : Heroes of the storm

Avatar JaNuSZeq

13 grudnia 2015, 10:41

Oglądałbym :3 (Death Knight 5000 gs)

Avatar kajtekk

17 marca 2015, 11:32

JAPIE**OLE ZA**BISTY BY BYŁ FILM TAKI! ( Tak w ogóle, niedługo Blizzard ma zrobić Film z world of warcaft ).

Avatar
Konto usunięte

27 czerwca 2014, 15:52

Wolalbym kraine loda

Avatar
Konto usunięte

22 maja 2014, 21:37

@KontoUsunięte: Taa ! to arthas

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 29 stycznia 2014, 18:42

To mnie sie jeb** czy to Arthas?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar emogirl12

31 stycznia 2014, 14:15

@shark2199: Ty idioto lich king to Arthas -.-

Avatar shark2199

2 lutego 2014, 11:04

@emogirl12: Cóż za zaskoczenie! Kto by pomyślał!
Mam rozumieć że nie pojmujesz ironii?

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 31 stycznia 2014, 00:26

Mało kto wie że w produkcji jest fil World of Warcraft. Premiera pewnie będzie na równi z World of Draenor.... Poza tym... JAKA KRAINA LODU?! Spalszczanie nazw z WoW czy WarCrafta to bezczeszczenie tej produkcji...

Avatar
Konto usunięte

19 października 2014, 21:59

nie łapiesz?

Avatar P_A_N_T_E_R_A

29 stycznia 2014, 17:39

ja bym się zapytał : kto by nie chciał obejrzeć :D !

Avatar
Konto usunięte

29 stycznia 2014, 18:58

Avatar
Konto usunięte

30 stycznia 2014, 13:55

Avatar WarCraft

29 stycznia 2014, 20:39

Ja!

Avatar Mirek01

29 stycznia 2014, 19:16

Lich King XD XD

Avatar
Konto usunięte

29 stycznia 2014, 18:22

Krainę lodu to my mamy w Polsce : sory taki mamy klimat .

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Niegrzeczny Oskarek

Niezniszczalne

Nigdy na to nie wpadną

Nie idź!

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka