Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trzeba brać osobną torbę
Najbardziej realistyczny spośród modów
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 lipca 2021, 11:23
To zmień kolegę
Odpisz
14 kwietnia 2021, 12:13
A ja nie sypię soli w ogóle, jem frytki bez soli z sosem.
O wiele zdrowiej i smaczniej. Sól jest fe i be.
Odpisz
16 listopada 2021, 23:40
o tak o wiele smaczniej i zdrowiej jest bez substancji która sprawia że język w ogóle rejestruje smak, i całkowite wykluczenie jej z diety kończy się zrzyganiem i utratą przytomności
Odpisz
13 kwietnia 2021, 11:14
czasem tak robię
Odpisz
11 kwietnia 2021, 16:27
No ja tam zwykle liże blok soli a dopiero potem wsadzam frytkę do mordy
Odpisz
10 kwietnia 2021, 20:43
Nawet rozsądne. Wtedy masz pewność, że zawsze sól będzie na frytce
Odpisz
10 kwietnia 2021, 19:58
raz na glownej wyskoczyla mi kompilacja tik toków w ktorej bylo to o psychopatach wiecie, straszne jest to ze wszystko sie zgadza
Odpisz
8 kwietnia 2021, 20:24
Wsypuję (oczywiście na początek daje miskę) mleko i później płatki.
Czy to też kwalifikuje mnie jako psychopatkę?
Odpisz
8 kwietnia 2021, 20:36
rak
Odpisz
8 kwietnia 2021, 21:00
nie, najpierw daje się mleko
Odpisz
8 kwietnia 2021, 21:02
@rickimorty: sądządz po wdółgłosach, jejakom nie podoba się że nie wsypuję najpierw płatki.
Odpisz
8 kwietnia 2021, 21:04
napisałeś że najpierw mleko dajesz
Odpisz
8 kwietnia 2021, 21:05
@rickimorty: ah no tak, przepraszam, źle napisałam
Odpisz
8 kwietnia 2021, 21:05
mleko daje jako pierwsze
Odpisz
8 kwietnia 2021, 21:06
więc poprawnie robisz
Odpisz
8 kwietnia 2021, 21:07
@rickimorty: dziękuję, jesteś pierwszą osobą, która tak do mnie napisała.
Odpisz
8 kwietnia 2021, 21:08
jeszcze czy jesteś dziwna może zależeć od której strony wieszasz papier toaletowy
Odpisz
8 kwietnia 2021, 21:09
@rickimorty: nie wieszam papieru toaletowego. Jest na małej półeczce
Odpisz
8 kwietnia 2021, 21:10
to też ok
Odpisz
8 kwietnia 2021, 21:27
wsypuje mleko???
Odpisz
8 kwietnia 2021, 21:27
@lilMateuszeq: przeprosiłam już, po prostu źle napisałam
Odpisz
9 kwietnia 2021, 08:52
zdania ekspertów są podzielone z tego co widze.a tak poza tym to co ty robisz przy tym memie to ...j
Odpisz
9 kwietnia 2021, 09:44
tak poniewasz wsypujesz mleko. WSYPUJESZ tak jak napisal*s
Odpisz
9 kwietnia 2021, 09:46
@Karumi_: Przepraszam, nie zwróciłam uwagę na to jak pisałam. Pisałam to już wcześniej kilka razy.
Odpisz
10 kwietnia 2021, 13:23
hah rozumiem. milego weekendu ci zycze :>
Odpisz
10 kwietnia 2021, 14:18
@Karumi_: dziękuję i nawzajem :)
Odpisz
9 kwietnia 2021, 11:15
To tak się da?
Odpisz
9 kwietnia 2021, 08:15
Jaki to ma sens?
Wtf
Odpisz
8 kwietnia 2021, 22:38
Odpisz
8 kwietnia 2021, 22:05
Normalne przecież, tak jak z keczupem
Odpisz
8 kwietnia 2021, 20:09
@KontoUsunięte: kto usunął konto?
Odpisz
8 kwietnia 2021, 20:07
@Konto usunięte: Usunął konto przez 1 wdółgłos
Odpisz
8 kwietnia 2021, 20:01
Ja mocze w soli
Odpisz
7 kwietnia 2021, 10:30
robienie tak i bycie psychopatą nie wykluczają siebie nawzajem
Odpisz