Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Sirbaloo

21 lipca 2021, 11:12

Czemu to ma #lego ?

Avatar Polish_conqueror2000

7 lutego 2022, 23:27

@Sirbaloo: Naj...ny byłem. Mnie sie nie pytaj

Avatar Jestem_fajny

6 maja 2021, 09:58

Boss, gdy używa dodatkowego życia po czym zabija cię jednym ciosem:

Avatar silvertape

10 kwietnia 2021, 00:33

Te bosy w niektórych grach to ogólnie są źle zbalansowane, np. W grze Jedi Fallen Order 9 Siostra była znacznie większym wyzwaniem, niż Taron Malicos, czy 2 Siostra (i nie chodzi mi tutaj o ataki, bo stosowałem dokładnie te same we wszystkich przypadkach, oraz hp miałem tylko trochę większ niż w pierwszym przypadku).

Avatar silvertape

Edytowano - 10 kwietnia 2021, 00:36

@silvertape: A i w przypadku Malicosa i 2 Siostry, nie użyłem 2 kapsułek z hp, a w przypadku 9 Siostry zużyłem wszystkie i zostało mi jakieś 20%paska hp

Avatar Avamq

10 kwietnia 2021, 11:15

@silvertape: W przypadku tej gry sporo zależy od poznania mechanik i wyczucia, przeszedłem Fallen Order trzy razy i przynajmniej w moim przypadku wyglądało to tak że za każdym kolejnym przejściem gra była coraz prostsza i jak za pierwszym razem z dziewiątą siostrą walczyłem z jakieś 30 min ciągle ginąć, tak przy trzecim podejściu do kampanii pokonałem ją od razu bez problemu. I w zasadzie podstawą mojej walki stało się rzucanie w nią mieczem świetlnym na przemian z jej spowalnainiem i używaniem cięcia z nad głowy albo tego ataku z dwoma mieczami

Avatar XDudek

10 kwietnia 2021, 12:40

@silvertape: te kapsułki HP to są stymy. Btw teraz przechodzę tą grę

Avatar silvertape

Edytowano - 11 kwietnia 2021, 00:58

@XDudek: dzięki za przypomnienie, btw jaki kolor miecza wybrałeś?

Avatar XDudek

12 kwietnia 2021, 08:25

@silvertape: jak na razie niebieski ale mam w planach fioletowy

Avatar Avamq

12 kwietnia 2021, 12:36

@XDudek: Pomarańczowy i żółty ciekawie się prezentują

Avatar XDudek

12 kwietnia 2021, 12:43

@Avamq: wm pomarańczowy też mi się podoba, tylko ja brałem pod uwagę jedną rzecz: znaczenie kolorów.

Avatar silvertape

12 kwietnia 2021, 13:20

@XDudek: ja najpierw wybrałem żółty, ale później zmieniłem na fioletowy

Avatar Avamq

12 kwietnia 2021, 18:41

@XDudek: A jakie znaczenie ma fioletowy bo nie kojarzę?
Kojarzę tylko że:
Niebieski - rycerz Jedi
Zielony - negocjator
Żółty/złoty - strażnik Jedi
Czerwony - kryształ w mieczu został poddany skrwawieniu
Biały - kryształ w mieczu został oczyszczony po uprzednim skrwawieniu

Avatar XDudek

12 kwietnia 2021, 20:49

@Avamq: z tym znaczeniem to nie chodził o fioletowy tylko o niebieski, patrząc na to że cal praktycznie tylko walczył a nie bronił świątyni czy negocjował wybrałem niebieski

Avatar silvertape

12 kwietnia 2021, 23:45

@Avamq: Fioletowy oznaza, że jego użytkownik w małym stopniu posługuje się ciemną stroną i potrafi nad tym panować (jak np. Mace Windu)

Avatar silvertape

12 kwietnia 2021, 23:45

@silvertape: jeżeli dobrze pamiętam

Avatar XDudek

13 kwietnia 2021, 09:07

@silvertape: masz na myśli jego styl walki?

Avatar silvertape

13 kwietnia 2021, 23:04

@XDudek: niekoniecznie, choć trzeba przyznać, że styl "Vapad" był skrajny z ciemną stroną

Avatar Po_Prostu_Ktos

10 kwietnia 2021, 23:17

Rel

Avatar Pan_Pingwin76

10 kwietnia 2021, 00:14

Jejowy zombie witaj

Avatar Polish_conqueror2000

10 kwietnia 2021, 13:01

Avatar AmiArmi

10 kwietnia 2021, 10:00

..ZDYCHAJ BOSSIE

Avatar Sebzer

7 kwietnia 2021, 09:29

i wtedy boss wchodzi w drugą faze xd

Avatar Memtwurca

7 kwietnia 2021, 09:28

rel ale najgorzej jak ma 2 faze

Avatar revan21

Edytowano - 7 kwietnia 2021, 09:28

Świetnie uczucie 😁😎😄🎮

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Pozdrawiam świetliki

Można, tylko trzeba wstawać rano

Znak czasów

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

To będzie bolało

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka