Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Stany w pigułce
To by wystarczyło
To się nie może nie udać
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zdeklasowani znowu
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 kwietnia 2021, 12:02
Jak nazywa się ta gra ?
Odpisz
8 kwietnia 2021, 12:04
@WitamSerdecznie: BFV
Odpisz
8 kwietnia 2021, 12:06
@Kuman: Dzięki
Odpisz
8 kwietnia 2021, 13:58
@WitamSerdecznie: naprawdę nie znasz BFa 5?
Odpisz
8 kwietnia 2021, 14:07
@Schabowy_nie_mielony: wszystkie są do siebie podobne
Odpisz
8 kwietnia 2021, 14:23
@Cheems_Kosmonauta: ale da się łatwo rozpoznać 5-tke
Odpisz
30 lipca 2021, 19:55
@Cheems_Kosmonauta: jedyne podobieństwo widzę między BF 3 i 4
Odpisz
29 kwietnia 2021, 09:40
XD
Odpisz
Edytowano - 8 kwietnia 2021, 13:57
Ja gdy niedawno grałem w WT (na I erze, około 1.7) to jechałem sobie na jakiejś mapie z punktu B na punkt C (punkt A i B to pola, a punkt C to drewniane domy), no i gdy byłem pomiędzy punktami, to usłyszałem bombę. Bomba zleciała maks. 3 metry ode mnie i wybuchła. Mój czołg był bardzo blisko centrum tego wybuchu, w strefie czarnej (ślad po wybuchu bomby), ale nie dostałem obrażeń. Jak normalnie to by wszystkie systemy były na czarno, to u mnie nic się nie uszkodziło. Odjechałem od miejsca wybuchu, i kilka sekund po wybuchu bomby mój czołg eksplodował od bomby która EKSPLODOWAŁA WCZEŚNIEJ . To był taki rage, że przestałem grać w tą grę na 2-3 tygodnie. BRUH
Odpisz
8 kwietnia 2021, 20:59
@Schabowy_nie_mielony: słuchaj to gaijin to stan umysłu, i mówi to 6.3 w 2 krajach
Odpisz
9 kwietnia 2021, 09:18
@patrykpwm: niestety prawda
Odpisz
7 kwietnia 2021, 21:34
myślałem, że tylko ja tak mam.
Odpisz
7 kwietnia 2021, 21:43
Ja jestem poziom wyżej
Samolot strzelił na oślep gdy miałem 1 hp na czołgu
Odpisz
8 kwietnia 2021, 13:59
@KrosaK: z działa które jest np. w którymś mosquito?
Odpisz
8 kwietnia 2021, 14:17
@Schabowy_nie_mielony: Nie pamiętam, ostatnio w bfV grałem pół roku temu
Odpisz
8 kwietnia 2021, 13:49
czy tylko ja nie umiem celować bombami/nie widzę żadnych celów?
Odpisz
7 kwietnia 2021, 23:29
stoisz w miejscu widząc że leci w twoja stronę bombowiec
to nie kwestia szczęścia tylko głupoty
Odpisz
8 kwietnia 2021, 09:52
@Sebzer:
Nie rozumiesz.
Gościu jechał i zauważył lecący samolot. Wpierw chciał go strzelić, ale kiedy widział, że ten na niego celuje chciał uciec
Odpisz
8 kwietnia 2021, 12:31
to czemu gazu do dechy nie pocisnął tylko nagle się zatrzymał?
Odpisz
8 kwietnia 2021, 13:19
@Oliwier256: Czołgi w BFV
Odpisz
8 kwietnia 2021, 13:25
nie znam się na tym uniwersum
Odpisz
8 kwietnia 2021, 12:55
To jest nic. Ja kiedyś w war Thunder dostałem od dwóch bomb wybuchających obok mnie odłamkami ale przeżyłem więc pojechałem gdzieś się naprawić i wtedy znalazł mnie bombowiec...
Odpisz