Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Były nóżki, nie ma nóżek
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Przerwa na herbatkę
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
To będzie bolało
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 kwietnia 2021, 02:35
Osobo, która pomyślała o stworzeniu tego obrazka - dziękuję Ci z całego serca.
Uwielbiam kiedy ktoś pokazuje mi nowych artystów, którzy potem zostają w mojej głowie na półce honorowej. Jesteś dobrym człowiekiem, życzę zdrowia i mnóstwa małych słodkich piesków.
Odpisz
10 kwietnia 2021, 07:54
@WojownikBody: Ja... Ja... Ja... Ja się popłaczę T^T Tobie też mnóstwa piesków, zdrowia i kolejnych fajnych artystów!
Odpisz
10 kwietnia 2021, 00:52
mój ulubiony artysta, jak miło że pojawił się tu ^^
Odpisz
9 kwietnia 2021, 18:04
Ładne te obrazy.
Odpisz
9 kwietnia 2021, 20:33
@makaron10: chciałbym być aż tak ładna
Odpisz
9 kwietnia 2021, 20:42
@BloodyEyes: Na pewno jesteś, a nawet piękniejsza ;)
Odpisz
9 kwietnia 2021, 20:43
@GingerCreep: chciałabym, może z tapetą na ryju tak
Odpisz
9 kwietnia 2021, 23:00
@BloodyEyes: (nie chcę urażać ani wpływać, ale ciśnie mi się na język) Po pierwsze: nie ryj, tylko twarz, najważniejsze to traktować siebie z szacunkiem. Nie zawsze jest to łatwe, wiem, sama patrząc w lustro widzę tylko okrągłą buzię, krzywy nos i grube uda, i myślę "świnia". Ale to nie jest właściwa droga. Po drugie: nie jest się brzydkim, tylko wyjątkowym. Każdy został stworzony dokładnie takim, jakim miał być. Jeżeli będziesz o sobie myśleć tylko w kategoriach hollywoodzkich gwiazd, do niczego nie dojdziesz. To co wydaje Ci się być "skazą", albo "niedoskonałością", może być Twoim atutem. Jest to tylko kwestia pewności siebie i tego co pozwolisz ludziom myśleć o Tobie. Owszem, są takie dni, kiedy jedyne, na co ma się ochotę, to założyć wielkie luźne ciuchy i utonąć w otchłani własnego łóżka. Każdy człowiek jest jak księżyc i ma swoje fazy. Każdy czasami potrzebuje zniknąć, żeby po chwili powrócić z nowym, mocniejszym blaskiem. Po trzecie: jako artystka z zamiłowania, rysuję mnóstwo ludzi, zazwyczaj z natury. I gdy tak obserwuję człowieka co z minuty na minutę zauważam coraz więcej drobnych szczegółów, które czynią z niego dzieło sztuki (a rysuję przeważnie krągłości albo stare dziadki). Nie potrafię wyjść z zachwytu nad pięknem istoty ludzkiej. Tylko przez to, że sama czuję się do duszy z wyglądem, nie zamierzam pozwolić, aby ktokolwiek myślał o sobie, że jest brzydki. Bo brzydki to był tylko Jabba the Hutt, ale on był obrzydliwy i obślizgły na zewnątrz i w środku.
Także zamiast tapety - uśmiech i będzie dobrze.
Przepraszam, że tak długo, i jeżeli uraziłam Twoje uczucia.
Odpisz
9 kwietnia 2021, 18:32
Hopper to jeden z moich ulubionych malarzy.
Odpisz