Chyba coś jest nie tak z moim kotem
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Mało znany szczegół
Młodzi gniewni
Rel
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 listopada 2022, 15:00
Przepychaczka do rynien.
Odpisz
14 lipca 2022, 20:19
Jak Gwiazdor w kominie
Podobno
Odpisz
1 stycznia 2022, 19:42
Jak to tam weszło?
Odpisz
13 kwietnia 2021, 11:05
jak
Odpisz
8 kwietnia 2021, 13:00
Szopy pracze to jednak ciecze
Odpisz
8 kwietnia 2021, 13:02
@Oliwier256: tak jak koty czyli kot=szop pracz
Odpisz
Edytowano - 8 kwietnia 2021, 13:04
@Memtwurca: kotoszop idealna nazwa dla programu gimp
Odpisz
8 kwietnia 2021, 13:06
@potrawkaXD: chyba napiszę do twórców gimpa o zmianę nazwy na kotoszop twój komentarz mnie zainspirował
Odpisz
Edytowano - 8 kwietnia 2021, 13:07
@Memtwurca: też chyba napiszętam gdzie ty, może się uda
Odpisz
8 kwietnia 2021, 13:22
@potrawkaXD: "napiszętam" co to za słowo?
Odpisz
8 kwietnia 2021, 13:24
@Schabowy_nie_mielony: spacja się się ścieła
Odpisz
8 kwietnia 2021, 13:29
@potrawkaXD: w takim razie powinno być coś takiego: napiszę tam
Odpisz
8 kwietnia 2021, 13:29
@Schabowy_nie_mielony: tak
Odpisz
8 kwietnia 2021, 13:31
@potrawkaXD: napiszę. . . . . . . . . . . . . . . . .tam (sry ale dużo spacji zalicza jako jedną spacje)
Odpisz
9 kwietnia 2021, 21:10
@potrawkaXD: to jakiś silniejszy grammar nazi
Odpisz
Edytowano - 9 kwietnia 2021, 21:14
@Xx_pzoltek_xX: serjo ten awek bardziej pasuje do osoby powyżej
Odpisz
9 kwietnia 2021, 21:17
@potrawkaXD: mnie?
Odpisz
9 kwietnia 2021, 21:17
@Xx_pzoltek_xX: a no tak xD
Odpisz
9 kwietnia 2021, 21:18
@Xx_pzoltek_xX: awek pasuje do urzytkownika schabowy_nie_mielony
Odpisz
9 kwietnia 2021, 21:18
@potrawkaXD: fakt
Odpisz
11 kwietnia 2021, 14:12
@Xx_pzoltek_xX: mogę?
Odpisz
11 kwietnia 2021, 17:28
@Schabowy_nie_mielony: nie mam już zdj
Odpisz
11 kwietnia 2021, 19:13
@Xx_pzoltek_xX: :/
Odpisz
Edytowano - 11 kwietnia 2021, 20:43
@Schabowy_nie_mielony: jak będę miał schabowe to ja zrobię zd i ci wyślę/przekażę
Odpisz
8 kwietnia 2021, 16:53
To nie kot
Odpisz
10 kwietnia 2021, 11:08
@Kartof: Ale śmieszny szczur
Odpisz
10 kwietnia 2021, 11:20
@EnderKGunner34: tosz to szop
Odpisz
10 kwietnia 2021, 15:09
@Kartof: Zajebista wiewiórka
Odpisz
9 kwietnia 2021, 17:45
Wydaje mi się że to nie kot tylko szop, tak wygląda.
Odpisz
9 kwietnia 2021, 17:10
Jak on z tamtąd wyszedł potem?
Odpisz
9 kwietnia 2021, 14:13
Bidulek
Odpisz
9 kwietnia 2021, 14:05
Nie no, wszystko z nim ok. O co ci chodzi Opie?
Odpisz
9 kwietnia 2021, 14:01
W takim razie szopy to też ciecze
Odpisz
8 kwietnia 2021, 13:02
Nowy Świat odblokował będzie razem z Luigi uratują księżniczkę
Odpisz
8 kwietnia 2021, 12:59
da ktoś szablon nie powinienem tego robić ale h*j
Odpisz