Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dobrze czasem się oderwać
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Fergus
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 stycznia 2014, 13:57
T-34 ? xd
Odpisz
29 stycznia 2014, 21:03
@Mirek01: Rudy 102 xd
Odpisz
30 stycznia 2014, 07:35
@Mirek01: T-34/85
Odpisz
30 stycznia 2014, 14:50
@Peter_PL: no .-. myli mi się :CCC
Odpisz
24 marca 2015, 16:18
@Mirek01: T28 najlepszy :v
Odpisz
Edytowano - 27 stycznia 2014, 15:21
ten na dole to jedyny rudy z którego nikt się nie śmieje :)
Odpisz
27 stycznia 2014, 16:29
@bylejakbylegdzie: Bo jest czarno-biały ba dum tss...
Odpisz
29 stycznia 2014, 10:18
@jacek1s: Suche ,ale udało ci się ;p
Odpisz
29 stycznia 2014, 13:20
@bylejakbylegdzie: ja szanuje 2 rudych. ten i kurosaki ichigo :D a teraz armia hejtow o "chinskich bajkach"
Odpisz
29 stycznia 2014, 13:45
@sectus: Ale anime jest ***iste. ;_; Choć bleach'a akurat nie oglądam raczej.
Odpisz
29 stycznia 2014, 14:09
@Nieznany_w_internecie: tylko ze niektorzy uznaja to za "hinskie bajki"
Odpisz
29 stycznia 2014, 14:47
@sectus: Nie chińskie tylko japońskie. A czy bajka to kwestia indywidualna.
Odpisz
29 stycznia 2014, 18:26
@Nieznany_w_internecie: wiem ze japonskie. mowie ze inni tak mysla
Odpisz
29 stycznia 2014, 18:28
@sectus: To była informacja dla przypadkowego hejtera anime który by chciał tu sobie pohejcić.
Odpisz
29 stycznia 2014, 18:35
@Nieznany_w_internecie: ta seria komentarzy chyba uratowalismy komentarze od hejterow bo do tej pory nie widac zadnego...
Odpisz
29 stycznia 2014, 18:50
@sectus: Call us... the heroes of jeja. *epicka muzyczka*
Odpisz
29 stycznia 2014, 21:43
@sectus: Ehhuehueheueh kolejny który patszy na hińskje bajki LOLOl idć sie zabić.
Odpisz
29 stycznia 2014, 22:00
@WarCraft: wiem ze napisales to specjalnie :D
Odpisz
29 stycznia 2014, 23:03
@sectus: ja zafsze jestem powarzny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpisz
29 stycznia 2014, 23:11
@WarCraft: naocz se ortografjji xD
Odpisz
29 stycznia 2014, 11:09
Pierwszy Rudy oberwał jeszcze przed Warszawą, czy już po, bo to mi się myliło.?
Odpisz
29 stycznia 2014, 15:28
@Axl_MMX: Pod Wejherowem. A czołg dostali pod Sielcami (nie Siedlcami), do tego zmienili go na nowy w Gdyni.
Odpisz