Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar NormalnyCzlowiek

19 lutego 2022, 15:58

Tymczasem op kiedy mięso: omnomnom chrupiące nawet

Avatar Peterragon

30 stycznia 2014, 01:03

Autor komiksu musi mieć dupe z mózgiem miejscami zamienioną.

Ktoś tłucze bezbronnego na ulicy: przechodzisz obok
Usprawiedliwiasz sie tym, że teoretycznie bronisz zwierząt.
Naprawdę ***a filozofia godna podziwu -,-'

Avatar koleszak123

5 maja 2015, 13:07

@Peterragon: Chyba nie wiesz o co chodzi w internecie, więc lepiej wyjdź.

Avatar LIPERS

29 stycznia 2014, 19:07

szczerze nie lubię zwierząt za to lubię ludzi nawet tych złych ^_^

Avatar Karso21Respawn

28 stycznia 2014, 00:04

Krzywdzi w sensie zabija czy się znęca?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (22)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (22)
Avatar Karso21Respawn

29 stycznia 2014, 16:34

@Misiaczek56: Nie chodzi o ciebie, kilku tysięcy lub milionów. Mu chodziło o 7 MILIARDÓW.

Avatar PKB00

29 stycznia 2014, 17:04

@Karso21Respawn: Zwierzęta hodowane są do zabijana, w azji jest też taka rasa do hodowania na żarcie.

Avatar Misiaczek56

29 stycznia 2014, 16:06

też tak mam w sensie zwierząt a ludzie tak samo

Avatar benman

29 stycznia 2014, 15:31

Ten obrazek jest smutny dlatego że ludzie już się przyznają do znieczulicy.

Avatar szynszyla369

29 stycznia 2014, 15:12

w takim razie chcę zgłosić krzywdzenie. Jestem szynszylą i jestem krzywdzona przez hejterów ;-;

Avatar malinka_89__

29 stycznia 2014, 14:02

i prawidłowo

Avatar diablica222

29 stycznia 2014, 13:52

ja też tak mam.

Avatar mikusia123_

29 stycznia 2014, 12:52

Take takie sobie

Avatar amanda2002

28 stycznia 2014, 21:35

to ja

Avatar jasnib

27 stycznia 2014, 21:58

Son Gohan! ^_^

Avatar sectus

28 stycznia 2014, 13:02

@jasnib: moja ulubiona postac z DB nie liczac vegety :)

Avatar jasnib

28 stycznia 2014, 14:12

@sectus: ja lubię bardocka i goku jr.

Avatar sectus

28 stycznia 2014, 17:04

@jasnib: ja bardocka tez lubie chociaz wystapil tylko raz :(

Avatar jasnib

28 stycznia 2014, 17:08

@sectus: 2 razy w : Bardock Ojciec Goku i Epizode of Bardock

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jesteś wybrańcem panie profesorze

To się nie może nie udać

Lekko nie będzie

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Rel

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka