Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ładne rzeczy
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Szybki jak błyskawica
Nie zadzieraj z bobrami
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 grudnia 2021, 00:53
Na dworze: bluza
W domu: bez bluzy nawet
Odpisz
14 kwietnia 2021, 11:14
rel
Odpisz
9 kwietnia 2021, 10:02
dałem wgóregłosa a zamiast pokazać że jest jedna strzałka, dodało 5 xD (było 0 i gdy ja dałem to stało się 5 wgóregłosów)
Odpisz
9 kwietnia 2021, 10:09
@Schabowy_nie_mielony: bo najwyraźniej 4 inni użytkownicy też dali temu wgóręgłos
Odpisz
Edytowano - 9 kwietnia 2021, 10:28
@czlowiekjasiolec: "achhh kocham gdy 4 użytkowników śledzi mnie tylko po to, by dawać wgóregłosy gdy ja je dam"
Odpisz
12 kwietnia 2021, 18:30
@Schabowy_nie_mielony: trzeba być naprawdę bardzo nie ogarnięty by nie pojąć że to sarkazm. To żałosne ile strzałek w dół dostałeś.
Odpisz
13 kwietnia 2021, 08:18
@pjoterix: a nie widzisz cudzysłowów w moim komie?
Odpisz
13 kwietnia 2021, 09:06
@Schabowy_nie_mielony: on wlasnie widzi
Odpisz
Edytowano - 13 kwietnia 2021, 11:13
@Schabowy_nie_mielony: chłopie ja się stawiam za tobą. Chodzi mi o to że dziwię się że tyle strzałek w dół dostałeś od nieogarów
Odpisz
13 kwietnia 2021, 13:06
@pjoterix: ....
Odpisz
13 kwietnia 2021, 11:53
Nie rel, mam błędne odczuwanie temperatury
Odpisz
12 kwietnia 2021, 22:15
Rel
Odpisz
12 kwietnia 2021, 17:45
Kiedyś u mnie w domu było 7 stopni, wydawało się, że pizga bardziej niż na dworze gdzie było -2.
Odpisz
12 kwietnia 2021, 17:42
Ostatnio u mnie było 14 stopni, a moja mama mówiła że jest bardzo ciepło
Odpisz
12 kwietnia 2021, 17:13
Ja wyszłam kiedyś na spacer, i było 19°, a było mi gorąco jak by było 30°, nwm co ze mną nie tak :p
Odpisz
12 kwietnia 2021, 17:07
Rel
Odpisz
12 kwietnia 2021, 17:04
Nie rel, u mnie jest 16*C na polu.
Odpisz
9 kwietnia 2021, 10:04
nierel, mi jest dopiero chłodno jak jest na minusie
Odpisz