Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Gameroqu

29 grudnia 2021, 00:53

Na dworze: bluza
W domu: bez bluzy nawet

Avatar DoraExplora

14 kwietnia 2021, 11:14

rel

Avatar Schabowy_nie_mielony

9 kwietnia 2021, 10:02

dałem wgóregłosa a zamiast pokazać że jest jedna strzałka, dodało 5 xD (było 0 i gdy ja dałem to stało się 5 wgóregłosów)

Avatar czlowiekjasiolec

9 kwietnia 2021, 10:09

@Schabowy_nie_mielony: bo najwyraźniej 4 inni użytkownicy też dali temu wgóręgłos

Avatar Schabowy_nie_mielony

Edytowano - 9 kwietnia 2021, 10:28

@czlowiekjasiolec: "achhh kocham gdy 4 użytkowników śledzi mnie tylko po to, by dawać wgóregłosy gdy ja je dam"

Avatar pjoterix

12 kwietnia 2021, 18:30

@Schabowy_nie_mielony: trzeba być naprawdę bardzo nie ogarnięty by nie pojąć że to sarkazm. To żałosne ile strzałek w dół dostałeś.

Avatar Schabowy_nie_mielony

13 kwietnia 2021, 08:18

@pjoterix: a nie widzisz cudzysłowów w moim komie?

Avatar wojtun

13 kwietnia 2021, 09:06

@Schabowy_nie_mielony: on wlasnie widzi

Avatar pjoterix

Edytowano - 13 kwietnia 2021, 11:13

@Schabowy_nie_mielony: chłopie ja się stawiam za tobą. Chodzi mi o to że dziwię się że tyle strzałek w dół dostałeś od nieogarów

Avatar Schabowy_nie_mielony

13 kwietnia 2021, 13:06

@pjoterix: ....

Avatar BloodyEyes

13 kwietnia 2021, 11:53

Nie rel, mam błędne odczuwanie temperatury

Avatar Rubenfod

12 kwietnia 2021, 22:15

Rel

Avatar Darwidx

12 kwietnia 2021, 17:45

Kiedyś u mnie w domu było 7 stopni, wydawało się, że pizga bardziej niż na dworze gdzie było -2.

Avatar Kebasa_z_mema

12 kwietnia 2021, 17:42

Ostatnio u mnie było 14 stopni, a moja mama mówiła że jest bardzo ciepło

Avatar crystal2010

12 kwietnia 2021, 17:13

Ja wyszłam kiedyś na spacer, i było 19°, a było mi gorąco jak by było 30°, nwm co ze mną nie tak :p

Avatar Kaworu

12 kwietnia 2021, 17:07

Rel

Avatar Mongo_Gaming

12 kwietnia 2021, 17:04

Nie rel, u mnie jest 16*C na polu.

Avatar Bartolinise

9 kwietnia 2021, 10:04

nierel, mi jest dopiero chłodno jak jest na minusie

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Ładne rzeczy

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Szybki jak błyskawica

Nie zadzieraj z bobrami

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka