Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pozdrawiam świetliki
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
To by wystarczyło
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Nie znoszę kleszczy
Frustrujące
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 kwietnia 2021, 21:03
Jak ktos wali autodissem to od razu wiem, że to osoba z poczuciem humoru za to jak ktoś nie tylko się z tego nie śmieje ale jeszcze dokłada pociskiem próbując obrazić czy nwm zaznaczyć jaki jest super a ty nieudacznik to juz wiem że to osoba bez poczucia humoru i toxic.
Odpisz
12 kwietnia 2021, 17:49
@Sebzer: nie zawsze, my z przyjaciółką zazwyczaj po autodissie dokładamy jakiś pocisk, więc to zależy też chyba od relacji między tymi osobami
Odpisz
12 kwietnia 2021, 18:46
chodzi mi o taskie sytuacje jak z mema bardziej
Odpisz
12 kwietnia 2021, 18:48
@Sebzer: to raczej tak, tu masz rację
Odpisz
12 kwietnia 2021, 17:59
Autor mema pisząc "Rel" sugeruje odbiorcom, że musiał odbyć stosunek zegzualny, co ze względu na konto na jeja jest niemożliwe. Dziękuję za wysłuchanie wykładu
Odpisz
12 kwietnia 2021, 17:09
Odpisz
11 kwietnia 2021, 19:46
Odpisz