Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Przerwa na herbatkę
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Totalnie
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Lekko nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 kwietnia 2021, 09:05
Ja która ma tak do teraz: Hol up
Odpisz
12 kwietnia 2021, 08:41
tak było
Odpisz
12 kwietnia 2021, 07:58
yes
Odpisz
11 kwietnia 2021, 23:51
Rel. Miałem tak w szóstej klasie. Mieliśmy sprawdzian, który miał zająć dwie lekcje, ale że przynerdziłem w podstawówce w biologię to napisałem w 40 minut. Dostałem co prawda 4 ale była to najlepsza ocena w klasie, ale nie byłem usatysfakcjonowany. Tymczasem teraz w liceum jestem zadowolony jak dostanę 3
Odpisz
Edytowano - 11 kwietnia 2021, 22:42
Młodsze klasy: "Ooo! Ale mądry, oddał jako pierwszy! Ma dużą wiedzę!"
Starsze klasy: "Nic nie umiał, to oddał wcześniej"
Odpisz
11 kwietnia 2021, 19:24
Ja zawsze czekałam aż ktoś przede mną odda, bo pierwsza się wstydziłam iść.
Odpisz
11 kwietnia 2021, 19:03
Piękny szablon
Odpisz
10 kwietnia 2021, 21:16
Czekaj! jaka druga strona?
Odpisz
10 kwietnia 2021, 20:33
Rel, ale też i nie rel
Odpisz
10 kwietnia 2021, 20:34
@AgnieszkaKielbasowska228:
Odpisz
10 kwietnia 2021, 20:57
@AgnieszkaKielbasowska228: rel tylko wtedy kiedy oddasz sprawdzian pusty
Odpisz
Edytowano - 10 kwietnia 2021, 20:28
Ale sie okazuje że na większość zadań źle odpowiedziałeś
Odpisz
10 kwietnia 2021, 20:29
@Zwykly_Zlodziej: najgorzej
Odpisz