Ej Mati patrz! Lody ekipy!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Deal życia
Niezniszczalne
Trzeba brać osobną torbę
Najbardziej realistyczny spośród modów
Nie znoszę kleszczy
To się nie może nie udać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 lipca 2021, 23:17
PRAWIE wszystkie
Odpisz
22 kwietnia 2021, 08:46
Ale trzeba przyznać: Friz ma łeb do interesów
Odpisz
14 kwietnia 2021, 09:42
nierel nie oglądam ekipy ani teamu x
Odpisz
14 kwietnia 2021, 10:48
@nwmjakomdacnazwexd: ja za to nie wiem kim jest ekipa xD
Odpisz
16 kwietnia 2021, 10:33
@ViccyArt: gównem
Odpisz
16 kwietnia 2021, 09:09
Nie dziwię się, że lody ekipy są popularne
Odpisz
14 kwietnia 2021, 10:38
Ta cała "Ekipa" to kolejny rak na polskim YT czy o co chodzi?
Odpisz
14 kwietnia 2021, 13:29
@Dark_Dante: kojarzysz friza ekipa to jego ekipa czy jakoś tak
Odpisz
14 kwietnia 2021, 15:16
@Tonie: Też nie. Czyli znowu jakieś dramy na polskim YT?
Odpisz
14 kwietnia 2021, 13:14
O CO K***A CHODZI Z TYMI LODAMI?!?
Odpisz
14 kwietnia 2021, 12:47
Jeśli tę lody są dobre, kupię
Jeśli są kijowe, to nie kupię
Odpisz
14 kwietnia 2021, 08:20
+1, u mnie rozeszły się w 1 godzinę, ale na szczęście nie oglądam ekipy, ich filmy są "ch....e"
Odpisz
14 kwietnia 2021, 08:21
@PayDayMAN: NO I BRAWO! KOLEJNY PRAWILNY KOMENTARZ!
Odpisz
14 kwietnia 2021, 09:32
@Czaderek07: te czerwone od 10 latków xDDDDD
Odpisz
14 kwietnia 2021, 09:48
@PikselD: no właśnie wiem.
Odpisz
14 kwietnia 2021, 11:31
@PayDayMAN: +1000009
Odpisz
12 kwietnia 2021, 17:36
Ja lubię jejavit
Odpisz
14 kwietnia 2021, 08:18
@pawelec323232e2: I TO JEST PRAWILNY KOMENTARZ!
Odpisz
14 kwietnia 2021, 08:50
@Czaderek07: Ej pamiętacie jeszcze te danonki do zamrażania i robienia z nich lodów? Może dałoby się zrobić coś podobnego z jejavitem
Odpisz
14 kwietnia 2021, 09:49
@mafiax2006: GENIUSZ!
GENIUSZ!.
Odpisz
14 kwietnia 2021, 10:21
@mafiax2006: Big Brain
Odpisz
14 kwietnia 2021, 09:15
Nawet nie wiem, co to jest ta "ekipa" xD
Odpisz
14 kwietnia 2021, 09:21
@Pablo101: ja wiem jedynie że to jakieś youtubery :/
Odpisz
14 kwietnia 2021, 08:47
Ja ostatnio widziałam jakieś dziecko które zamiast tych lodów kupiło lody psiego patrolu , i aż mi się miło na sercu zrobiło ;)
Odpisz
13 kwietnia 2021, 18:05
Ej pog że ktoś wylicytował chyba z 5 papierków po lodach ekipy za milion złotych
Odpisz
Edytowano - 14 kwietnia 2021, 08:04
@Kapitan_RX: Ja raz chyba znalazłam jeden papierek ,,limitowany" za 355 zł, więc możesz mieć rację
Odpisz
12 kwietnia 2021, 17:37
nie bardzo to rozumiem
Odpisz
12 kwietnia 2021, 17:38
@Kaworu: No bo ekipa czyli grupa youtuberów wypuściła niedawno własne lody i wśród dzieci i młodzieży są one bardzo popularne
Odpisz
Edytowano - 12 kwietnia 2021, 17:39
@Kaworu: Chodzi o to drogi Kaworze że w niektórych sklepach sa dostępne tak zwane lody ekipy wypuszczone od ekipy youtubera Pn "Friz" i dużo dzieci go oglada więc chca je kupować
Odpisz
12 kwietnia 2021, 17:39
@UberScooot: i właśnie nie bardzo rozumiem że te lody są takie popularne
Odpisz
Edytowano - 12 kwietnia 2021, 17:41
@Kaworu: Niedawno pewna osoba mianowicie Youtuber "Karol Friz Wiśniewski" postanowił wejść na giełde i zawarł z kimś tam współprace i wypuścił serie lodów "Ekipy" a że go dużo dzieci ogląda to jest nieuniknione że będą w masowych ilościach je kupować i obecnie popyt jest bardzo duży na ten produkt
Odpisz
12 kwietnia 2021, 17:42
@Kaworu: no bo tworzy je ekipa i dlatego tak się wybiły, a gdyby to była ekipa jakiś mało znanych Youtuberów to by nie był taki popyt
Odpisz
12 kwietnia 2021, 17:43
@Kaworu: też lody to lody no
Odpisz
12 kwietnia 2021, 17:44
nawet wiekszego znaczenia nie ma jaki smak, wszystkie są dobre
Odpisz
12 kwietnia 2021, 17:45
@Kaworu: nom
Odpisz
13 kwietnia 2021, 18:03
@Kaworu: nawet papierki po lodach ekipy za milion zyla ktoś wystawił XD
Odpisz
12 kwietnia 2021, 19:25
Odpisz
12 kwietnia 2021, 19:27
@DRAGON_POLSKA:
Odpisz
12 kwietnia 2021, 19:28
@DRAGON_POLSKA:
Odpisz
12 kwietnia 2021, 19:33
@DRAGON_POLSKA:
Odpisz
12 kwietnia 2021, 18:33
Co w nich jest takiego fajnego?
Odpisz
12 kwietnia 2021, 18:45
@makaron10: bo od youtuberów
A od nich lody są najlepsze/s
Odpisz