Proszę pani, lekcja się już chyba skończyła...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To musiało być męczące
Najbardziej realistyczny spośród modów
Przerwa na herbatkę
Niezniszczalne
Jakby trochę nie fair
To by wystarczyło
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 kwietnia 2021, 13:22
U mnie trwało raz 11 dni 6 godzin
Odpisz
13 kwietnia 2021, 14:02
@Bombelek_4_: jak
Odpisz
13 kwietnia 2021, 14:10
@szyszynka: podpinam się
Odpisz
13 kwietnia 2021, 14:20
@szyszynka: no nauczyciel wyszedł i nie skończył
Odpisz
13 kwietnia 2021, 14:21
@Bombelek_4_: przez 11 dni ??
Odpisz
13 kwietnia 2021, 14:21
@szyszynka: no
Odpisz
13 kwietnia 2021, 14:22
@Bombelek_4_: wow
Odpisz
13 kwietnia 2021, 14:22
@szyszynka: potem się nauczyciel skapnął że trwa, wszedł i skończył
Odpisz
13 kwietnia 2021, 15:40
@Bombelek_4_: ale żeby nauczyciel nie wylogowywał się ze spotkania prze 11 dni?
Odpisz
13 kwietnia 2021, 16:12
@Schabowy_nie_mielony: wylogował się
Odpisz
13 kwietnia 2021, 16:47
@anteknico: to dlaczego spotkanie dalej trwało?
Odpisz
13 kwietnia 2021, 18:25
@Schabowy_nie_mielony: bug
Odpisz
13 kwietnia 2021, 22:02
@Schabowy_nie_mielony: bo nauczyciel go nie zakończył, tylko się rozłączył
Odpisz
14 kwietnia 2021, 13:56
@anteknico: gdy wszyscy użytkownicy opuszczą spotkanie, to spotkanie się kończy xD
Odpisz
14 kwietnia 2021, 20:16
@Schabowy_nie_mielony: ale on go nie opuścił
Odpisz
15 kwietnia 2021, 12:14
@anteknico: Wylogował się więc wyszedł ze spotkania, a nawet jeśli nie, to gdyby się jutro lub pojutrze zalogował to od razu by zauważył że jest na pustym spotkaniu
Odpisz
13 kwietnia 2021, 15:58
J
Odpisz
13 kwietnia 2021, 15:14
ale jeszcze jeden przykład został
Odpisz
13 kwietnia 2021, 13:58
-cicho bądź ja decyduje kiedy lekcja się skończy
Odpisz
13 kwietnia 2021, 13:42
Ja też mam na teamsach
Odpisz
12 kwietnia 2021, 21:55
To nic u mnie w klasie spotkanie trwało 3 dni
Odpisz
13 kwietnia 2021, 07:43
@TheExpertt: u mnie 70
Odpisz
13 kwietnia 2021, 13:19
@KotBartek: *tryb nayczyciel start*
Czego jabłek? Bananów? Gruszek? Godzin? Lat?
*Tryb nauczyciel off*
Odpisz
13 kwietnia 2021, 12:57
Może robi ktoś tak jak moja koleżanka czyli rozmawia na teamsie z ludźmi z klasy
Odpisz
Edytowano - 13 kwietnia 2021, 12:22
my z kolegą na prima aprillis zrobiliśmy spotkanie o szóstej rano i skończyliśmy o 21:00 pani na lekcji miała mega beke
Odpisz
13 kwietnia 2021, 15:07
@Xlubie_plackiX: gdzie żart?
Odpisz
13 kwietnia 2021, 08:59
W sumie my mamy zajęcia z tym samym gościem w poniedziałki przez 7 godzin, więc to normalka u nas
Odpisz
12 kwietnia 2021, 22:00
"Dzwonek jest dla nauczyciela"
Odpisz
12 kwietnia 2021, 21:43
U nas raz siedziała prawie 9 godzin, i wszedłem z ciekawości i z kimś tam rozmawiała przez telefon i odpytywała ze stolic czy coś
Odpisz
12 kwietnia 2021, 21:41
Pewnie czeka na pytania
Odpisz