Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Ładne rzeczy
Najbardziej realistyczny spośród modów
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Frustrujące
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 kwietnia 2021, 10:50
Odpisz
15 kwietnia 2021, 08:36
Odpisz
13 kwietnia 2021, 22:31
I niczym dzieciak z fortnajta włącza taniec po zniszczeniu przeciwnika
Odpisz
13 kwietnia 2021, 12:27
Jest na pokładzie tłumacz?
Odpisz
13 kwietnia 2021, 12:29
@XDudek: Mniej więcej coś takiego:
- Mnóstwo ludzi pracuje naprawdę, naprawdę ciężko dla swoich marzeń, ale nie każdemu jest to pisane.
- Dlatego używasz autotune'a, a ja nie.
Odpisz
13 kwietnia 2021, 14:35
@Grundig: dzięki Ci
Odpisz
13 kwietnia 2021, 15:43
@XDudek: po co napisałeś to 2 razy?
Odpisz
13 kwietnia 2021, 13:40
Odpisz
13 kwietnia 2021, 12:10
jak ona się nazywa?
Odpisz
13 kwietnia 2021, 12:14
@bandit_the_drug_lord: Demi Lovato. Ma dobry głos, inaczej nie zostałaby piosenkarką, ale rzeczywiście w jej utworach słychać ten autotune. Choć w obecnych czasach autotune to raczej normalna praktyka.
Odpisz
Edytowano - 13 kwietnia 2021, 12:32
@Nanook: Nie ma gwiazdy tworzącej muzyki bez autotune'a w tych czasach. Jest stosowany w mniejszej, bądź większej ilości, ale każda nagrana piosenka jest podrasowana. Dlatego często głos z piosenki różni się od tego z koncertu live. No chyba, że to Biber lub inne gwiazdki z rozbudowanymi choreografiami, bo oni wspomagają się autotunem przez cały koncert. Chyba, że to koncert k-popowy. Te koncerty są bardzo krótkie i mają długą przerwę, żeby artyści wypoczęli. Po prostu ich koncerty są tak dla nich wyczerpujące, że jest dobrze jak 4-5 piosenek zaśpiewają. Nie zmienia to jednak faktu występowania artystów popowych o świetnym głosie, czy ogromnym talencie. Na przykład Brendon Urie z Panic! at the disco. Jego Bohemian Rhapsody jest moim ulubionym coverem live
Odpisz
13 kwietnia 2021, 12:35
@MinRyuuk: Nie każdy używa autotune'a i nie każdy efekt na głosie to autotune, nie można mylić pojęć i zastosowań danych opcji mix/masteringu.
Odpisz
13 kwietnia 2021, 12:45
@BaDinGa_Boy: Nie zaprzeczam, że mogłam się pomylić, bo nie znam się na tworzeniu muzyki. Ja tylko sobie amatorsko śpiewam. Nigdy niczego nie nagrałam i raczej nie nagram. Wiem tyle co przeczytałam lub usłyszałam od ludzi, którzy pracują w branży muzycznej i mają wykształcenie muzyczne, więc jeśli to zabrzmiało jakbym była całkowicie pewna tego co mówię to nie miało. Jedyne czego jestem całkowicie pewna to to, że każda piosenka jest w mniejszym lub większym stopniu podrasowana
Odpisz
13 kwietnia 2021, 12:57
@MinRyuuk: Ja również nie zaprzeczam twojego zdania, zgadzam się z nim. Po prostu zauważyłem pewien szczegół i wyprowadziłem cię z małego błędu. Zazwyczaj każdy kawałek jest poddawany lekkiej obróbce - tak było, jest i pewnie będzie. A co do nagrywania muzyki; jeżeli to czujesz, to nie bój się i to rób, wiem co mówię.
Odpisz
13 kwietnia 2021, 12:26
dla ludzi co średnio rozumieją angielski tłumaczenie z Google tłumacza
wiele osób pracuje naprawdę ciężko
dla marzeń
ale nie jest dla każdego
dlatego ty używasz autotune, a ja nie
Odpisz
13 kwietnia 2021, 12:26
Jest na pokładzie tłumacz?
Odpisz
12 kwietnia 2021, 23:58
I prawidłowo
Jechać po tych beztalenciach tworzących popowe gówno
Odpisz
13 kwietnia 2021, 00:35
@Zalogowany: Wszyscy jesteśmy hipsterami
Odpisz
Edytowano - 13 kwietnia 2021, 00:46
@Sebzer: Tak wiem wiem, zabrzmiało to dość hipstersko, ale no sorry, jak ktoś tworzy cały czas utwory z tymi samymi czterema akordami i uważa się przy tym za wielkiego artystę, to coś się tu "trochę" nie zgadza
Odpisz
13 kwietnia 2021, 12:09
@Zalogowany: ale proszę popu nie obrażać, bo wszyscy oceniają go tylko po najbardziej znanych gwiazdkach, a zapominają, że nie tylko oni tworzą cały gatunek
Odpisz
13 kwietnia 2021, 12:19
@bandit_the_drug_lord: Ale co to za pop który nie jest popularny?
Odpisz
13 kwietnia 2021, 12:23
@lordbaysel:
Odpisz
13 kwietnia 2021, 12:13
Złoto
Link prosi o kolegę
Odpisz
Edytowano - 13 kwietnia 2021, 00:44
Critical hit
Odpisz
13 kwietnia 2021, 09:33
@Towarzysz777: Fatality
Odpisz
13 kwietnia 2021, 12:05
@Towarzysz777: CRITICAL SHIT
Odpisz
13 kwietnia 2021, 00:01
Ja bym mu dał za to złoty przycisk
Odpisz