Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Młodzi gniewni
To się nie może nie udać
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Phi!
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 kwietnia 2021, 08:43
Ciekawe co by było jakby cała klasa nie zrobiła i każdy na każdego by kablował w tym na siebie
Odpisz
19 kwietnia 2021, 11:13
@Michu_nie_dus_sie: stary, zaburzyłeś równowagę 400 wymiarów
Odpisz
25 kwietnia 2021, 11:24
@Arcykaplan: to paradoks
Odpisz
25 kwietnia 2021, 11:26
@pawelec323232e2: taki?
Odpisz
25 kwietnia 2021, 11:27
@Michu_nie_dus_sie: co (#\_Blokada jajco_/#)
Odpisz
25 kwietnia 2021, 11:28
@pawelec323232e2:
Odpisz
25 kwietnia 2021, 11:30
@Michu_nie_dus_sie: ku*waaaa
Odpisz
19 kwietnia 2021, 23:45
Takie procedury wyj...ły jej program i musiała zwołać szefa.
Odpisz
19 kwietnia 2021, 11:30
A wsm dobrze że do dyrektora zabrała
Bo dyrektor na nią nakrzyczy że jest nienormalna
Odpisz
14 kwietnia 2021, 21:50
W moim liceum 27 lat temu to musieliśmy wykupić prenumeratę miesięcznika angielskiego i co tydzień streszczać wybrany artykuł
Odpisz
15 kwietnia 2021, 00:42
@koberek: To akurat brzmi jak fajne ćwiczenie
Odpisz
15 kwietnia 2021, 07:23
@elusia23356: serio, nie dość że uczy angielskiego to uczy kreatywności przy streszczaniu, umiejętność wyszukiwania najważniejszych informacji i zaradności, bo musisz iść i kupić taką gazetę a jak nie będzie w tym kiosku to lecisz do następnego
Odpisz
15 kwietnia 2021, 14:30
@gracjan_pl: No wiem, sama chetnie bym takie coś robiła zamiast testów
Odpisz
15 kwietnia 2021, 12:36
A myślałem że nauczyciele w mojej szkole są zj...ni
Odpisz
15 kwietnia 2021, 11:14
Ah te mądrości uczniów
Odpisz
15 kwietnia 2021, 09:13
Odpisz
14 kwietnia 2021, 23:30
Można nieźle expić np: Tomek i Janek nie robią i Tomek mówi o Janku a Janek o Tomku i w ten sposób oboje mają +1 ocenę bo jedna odpadnie od niezrobienia ale wciąż na plusie no bo 2-1=1 i tym sposobem cała klasa ma 6 na koniec bo każdy zrobi tak na każdego
Odpisz
13 kwietnia 2021, 13:14
na INNEGO :l
Odpisz
13 kwietnia 2021, 13:15
wystarczy powiedzieć np.
,, Proszę pani, bo Ignacy nie dokończył ( drugie imię np.Jasia)"
,, Dobrze Jasiu"
Odpisz
13 kwietnia 2021, 13:15
@Xninja11: to wciąż ta sama osoba
Odpisz
13 kwietnia 2021, 13:16
pani może nie wiedzieć, że ma tak na drugie imię
Odpisz
13 kwietnia 2021, 13:20
@Xninja11: ej to farmić można jak tak
Odpisz
14 kwietnia 2021, 22:35
ludzie w 1990 r: Za 30 lat będzie lekarstwo na wszystkie choroby
Ludzie w 2021r: ej można farmić oceny
Odpisz
14 kwietnia 2021, 23:24
-Proszę Pani, chciałbym zgłosić mnie i siebie
-Ale nie można zgłosić siebie
-No to zgłaszam tylko mnie
Profit
Odpisz
14 kwietnia 2021, 22:55
Ja mialem coś trochę podobnego na wosie miałem przeczytać gazetę w później poddać 5 najciekawszych artykułów (Wiem że to coś innego niż przepisywanie na polski całego artykułu) a że pani dała nam wolną rękę w wybraniu tych 5 najciekawszych artykułów brałem najkrótsze ale żeby było ciekawe np: że do skamieniałego miasta, będą parkingi płatne 2 zł i zawsze było to łatwa 6 (jako jedyny robiłem to zadanie więc pani dawała mi, że chciało mi się chociaż przeczytać te 5 najkrótszy artykułów)
Odpisz
14 kwietnia 2021, 21:44
Stalinowskie metody normalnie
Odpisz
14 kwietnia 2021, 21:16
Wow
Odpisz
Edytowano - 13 kwietnia 2021, 13:24
5 uczniów idzie do nauczyciela i każdy kabluje na siebie, przez co każdy ma końcowy wynik +7
Odpisz
13 kwietnia 2021, 13:19
Dieses mem ist gewesen: https://memy.jeja.pl/495111,karanie-uczniow-za.html
Odpisz
13 kwietnia 2021, 13:18
Odpisz