Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Towarisz

15 kwietnia 2021, 11:56

Z pierwszą częścią było by lepiej

Avatar AlPoziomka

15 kwietnia 2021, 18:41

@Towarisz: Fajny avatar

Avatar Towarisz

6 maja 2021, 20:03

@AlPoziomka: A dzięki

Avatar AlPoziomka

6 maja 2021, 22:23

@Towarisz: A jaki miałeś wtedy avatar?

Avatar Towarisz

8 maja 2021, 16:30

@AlPoziomka: wsęmsie wcześniej? Jeśli tak to z Dark Souls III.

Avatar
Konto usunięte

26 kwietnia 2021, 14:14

Idealny wieczór dla mnie

Avatar Adik536

15 kwietnia 2021, 10:14

Czy kto kolwiek z jejaków ma wgl dziewczynę

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar Nokia_701

Edytowano - 15 kwietnia 2021, 12:55

@Adik536: Ej a jak mam to znaczy ze

Avatar Iwo_Gal

16 kwietnia 2021, 18:41

@Adik536: ja mam

Avatar Kaworu

15 kwietnia 2021, 10:11

dla mnie do najlepszego wieczoru w życiu wystarczyło by tyle

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (25)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (25)
Avatar Nokia_701

15 kwietnia 2021, 13:00

@Kaworu: Yup

Avatar
Konto usunięte

15 kwietnia 2021, 15:06

Avatar Zimowiec

15 kwietnia 2021, 14:22

Jedynka lepsza

Avatar Rayman122

15 kwietnia 2021, 12:32

shrek 2 szkoda że nie mam dziewczyny by znią oglądać

Avatar DoraExplora

15 kwietnia 2021, 11:47

SHREEEEK

Avatar igor444

15 kwietnia 2021, 11:39

Miałem tak ostatnio tylko to był Shrek 3,a nie Shrek 2.

Avatar UberScooot

13 kwietnia 2021, 17:24

Nierel, nie mam dziewczyny i nie chcę mieć

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar
Teronitik

15 kwietnia 2021, 11:22

@UberScooot: ważne żebyś sobie jakoś życie ułożył, a jak to zrobisz to już nie moja sprawa.
Pozdrawiam.

Avatar XDudek

15 kwietnia 2021, 11:36

@UberScooot: a kto ci każe mieć dzieci?

Avatar Burgerchinski

15 kwietnia 2021, 11:29

Gdybym tylko miał dziewczynę... i telewizor... i Shreka 2

Avatar nwmjakomdacnazwexd

15 kwietnia 2021, 10:24

chciałabym mieć dziewczynę :(

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar nwmjakomdacnazwexd

15 kwietnia 2021, 11:04

ja, posiadaczka waginy:

Avatar AnexEmjo

15 kwietnia 2021, 11:06

@nwmjakomdacnazwexd: Relówa, mogę z tobą?

Avatar Pro100WGebe

15 kwietnia 2021, 10:57

I te wszystkie włosy w ustach bleh

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar
Konto usunięte

15 kwietnia 2021, 11:01

@Kaworu: żyg

Avatar Kaworu

15 kwietnia 2021, 11:03

:c

Avatar
Grneral_kenobi

15 kwietnia 2021, 10:49

Nie rel oglądałbym Sarnie żniwo

Avatar Wilczy_Wladca

15 kwietnia 2021, 10:04

Lol, akurat niedawno to oglądałem sobie z rodzinką.

Avatar DRAGON_POLSKA

Edytowano - 13 kwietnia 2021, 17:42

nie mam dziewczyny

Avatar Jajoman320

13 kwietnia 2021, 18:09

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Fergus

Najbardziej realistyczny spośród modów

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Nie idź!

Pozdrawiam świetliki

Tacy sami, a ściana między nami

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka