Nastanie wtedy sąd ostateczny
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
A, okej
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Płać pan
Młodzi gniewni
To musiało być męczące
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 maja 2022, 07:50
Ja jako jedyny z klasy na zdalnych robiłem notatki a raczej przepisywałem wszystko z tablicy a po powrocie do szkoły pani sprawdziła niektórym zeszyty czy mają notatki (nie mieli) i powiedziała że mają od kogoś spisać inaczej wszyscy mają jedynki a widok tłumu klasy który błaga cię o zeszyt niezapomniany
Odpisz
14 kwietnia 2021, 20:56
prędzej mi się szkoła skończy niż zdalne
Odpisz
16 maja 2021, 14:56
@Kaworu: Mówiłeś coś?
Odpisz
24 kwietnia 2021, 15:06
Rel, ja chcę koniec zdalnych żebym już musiał pisać notatki, bo nie muszę, to nie mogę się powstrzymać, ale mam poczucie winy!
Odpisz
16 kwietnia 2021, 18:08
Wszyscy srają pod siebie przez te notatki a tak to wątpię aby nauczycielom się chciało sprawdzać pół roku notatek u wszystkich uczniów albo po prostu przekartkują tak jak moja nauczycielka religii. Raz napisałem same bzudury ściągnięte z netu bo ona nie ważne czy zdalne czy normalne lekcji sprawdza raz na półrocze ile zrobiliśmy i zaliczyła jeszcze 6 wstawiła. Także luz, co najwyżej parę nauczycieli sprawdzi a chyba każdy kto chodzi do szkoły ma w klasie taką jedną osobę od której można spisać
Odpisz
16 kwietnia 2021, 19:21
@Michu_nie_dus_sie: Taka jedna pi..a (sry ale inaczej nie da się jej nazwać) z biologii na pewno wszystkim będzie sprawdzać, nawet gdyby wiedziała że jednej osobie mogłaby dać 1 to by sprawdziła choćby 500 zeszytów. A wstawianie takich ilości jedynek to byłaby dla niej czysta przyjemność.
Odpisz
17 kwietnia 2021, 09:08
@Michu_nie_dus_sie: u mnie to ja jestem tą jedyną osobą która pisze i jak będą chcieli notatki to im nie dam
Odpisz
17 kwietnia 2021, 09:44
@y0xhlztixyotisy9zifR: reszta klasy:
Odpisz
17 kwietnia 2021, 09:48
@Michu_nie_dus_sie: yes
Odpisz
16 kwietnia 2021, 23:05
Założenie nowych zeszytów- Hello There
Odpisz
16 kwietnia 2021, 21:29
ja nadal nie robię notatek na polskim
Odpisz
16 kwietnia 2021, 18:32
w nowym roku nie mogą dac Ci oceny za notatki z poprzedniego
Odpisz
16 kwietnia 2021, 19:13
@XDudek: Nic na mnie nie macie, zeszyty spłonęły w piecu
Odpisz
16 kwietnia 2021, 18:36
ja robię notatki, chyba że z religii albo z niemieckiego to z tego wklejamy kartki to tam jak mamy pisać coś to rzadko piszę bo nie wklejam na bierząco
Odpisz
16 kwietnia 2021, 18:23
Kurcze jak ja się cieszę, że mam wszystkie notatki na bieżąco prawie nie będę miał problemu
Odpisz
16 kwietnia 2021, 18:23
@Godylos5: Chociaż zgaduję, że nawet jak ktoś nie ma notatek to też większych problemów mieć nie będzie
Odpisz
14 kwietnia 2021, 22:05
Wyobraźcie sobie, że tak już zostanie, a w miejscu szkół wybudują supermarkety czy coś
Odpisz
16 kwietnia 2021, 18:01
@AgnieszkaKielbasowska228: Interesująca wizja przyszłości...
Odpisz
16 kwietnia 2021, 18:01
@AgnieszkaKielbasowska228: Wreszcie szkoły przyniosą jakiś pożytek! /s
Odpisz
16 kwietnia 2021, 18:09
@starmagedon: /s nie było konieczne
Odpisz
16 kwietnia 2021, 18:10
@AlPoziomka: Ale czy na pewno?
Odpisz
Edytowano - 16 kwietnia 2021, 18:01
Ja i tak nie wrócę, więc nie przydadzą mi się.
Odpisz
14 kwietnia 2021, 22:22
To ja
Odpisz
14 kwietnia 2021, 21:38
Nie rel
Odpisz