Może jakiś fajny serial się znajdzie
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Co za przypadek
Nieuczciwa ocena
Totalnie
Nie są aż takie pyszne
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Znak czasów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 maja 2021, 23:18
Opowieści z Arkadii
Odpisz
20 kwietnia 2021, 09:14
avatar
Odpisz
15 kwietnia 2021, 15:17
No ja siedzę na Shindenie
Odpisz
19 kwietnia 2021, 14:16
@AgnieszkaKielbasowska228: rel
Odpisz
19 kwietnia 2021, 14:21
@AgnieszkaKielbasowska228: J...ć shinden pl
Odpisz
19 kwietnia 2021, 14:22
I netflixa
Odpisz
19 kwietnia 2021, 14:23
@Piotrekkk666: Nie no netflix spoko
Odpisz
19 kwietnia 2021, 18:57
@AgnieszkaKielbasowska228: proszę tylko nie shinden
Odpisz
19 kwietnia 2021, 20:16
+1 byczq, Shinden syf
Odpisz
19 kwietnia 2021, 20:17
@AgnieszkaKielbasowska228: To czemu na nim siedzisz?
Odpisz
19 kwietnia 2021, 20:20
Oto jest pytanie
Odpisz
19 kwietnia 2021, 21:15
Dobre pytanie
Odpisz
19 kwietnia 2021, 21:22
@AgnieszkaKielbasowska228: shinden trochę ciężki do ogarnięcia, ale nie jest zły
Odpisz
19 kwietnia 2021, 21:23
@Piotrekkk666: ma pełno reklam nie odpowiednich dla osób poniżej 18 roku życia
Odpisz
19 kwietnia 2021, 21:24
@Jokkero: może nie pełno, ale się co jakiś czas pojawiają
Odpisz
19 kwietnia 2021, 21:31
@Piotrekkk666: Nie jest zły, ale też nie jest najlepszy. Hurr durr, nie dodasz obrazka czy linku, kup se możliwość robienia tego. I te ich pocket waifu reklamowane, jakby to była gra życia, a to zwykłe botowanie na discordzie
Odpisz
19 kwietnia 2021, 16:20
Ja pamiętam odgłos wyjącego wilka w Warcraft III gdy nadchodziła noc.
Odpisz
19 kwietnia 2021, 14:09
Chyba raczej gigantyczny napis MOJANG STUDUOS na czerwonym tle
Odpisz
19 kwietnia 2021, 14:56
@Zimowiec: w 1.17 ciemny tryb menu mają dodać podobno
Odpisz
19 kwietnia 2021, 15:54
@ursusowanie: great
Odpisz
19 kwietnia 2021, 16:04
@Zimowiec: zastanawiają mnie te osoby które dały w dół... Chyba grają w fortnite
Odpisz
Edytowano - 19 kwietnia 2021, 15:09
Nie widzę sensu w jedzeniu jak później musimy to wydalić, a jaki jest z tego morał? że przed zjedzeniem jedzenie pachnie ale po wydaleniu cuchnie
Odpisz
15 kwietnia 2021, 15:13
*Rodzice wychodzą z domu*
Ja:*dźwięki perkusji z intro*
Odpisz