Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tymi się chodzi
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Ch-chesz wyparować...?
Jakby trochę nie fair
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Nie idź!
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 5 marca 2018, 04:05
Co tu się w 2008 odwalało. I, co ważniejsze, jak wielką przemianę jeja przejść musiało?
Odpisz
1 lutego 2020, 20:22
@eretann: mmm komentarz z 2018 roku
Odpisz
8 stycznia 2021, 07:56
@Nikodem8378: mmm komentarz z 2018 a pod nim 2020
Odpisz
8 stycznia 2021, 11:16
@Kebasa_z_mema: mmm nowy komentarz
Odpisz
8 stycznia 2021, 11:26
@Nikodem8378: MMMMMMMM
Odpisz
2 stycznia 2022, 13:30
@Kebasa_z_mema: MMM komentarze z 2021
Odpisz
2 stycznia 2022, 13:35
@kajba: MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM nowy komentarz z 2022
Odpisz
2 stycznia 2022, 21:08
@Nikodem8378: *odgłosy mikrofalufki*
Odpisz
8 grudnia 2024, 14:43
@Kebasa_z_mema: M
Odpisz
14 maja 2021, 09:36
@Kebasa_z_mem: mmmmmmmm komentarz ze Stycznia
Odpisz
22 kwietnia 2021, 17:43
Powinno go miażdżyć z drugiej strony.
Więcej bólu i cierpienia haha.
Jeja uczy i bawi aż do końca świata xddd
Odpisz
26 lutego 2008, 11:40
dobre daje 5
Odpisz
8 stycznia 2021, 11:17
@lukasz9: lukasz żyjesz?
Odpisz
16 września 2011, 11:09
hahaha jest takie coś jak kleks i pan kleks hahahahahaha zabili go
Odpisz
31 grudnia 2010, 18:33
hahahaha 5/5 i do ulu
Odpisz
7 listopada 2010, 18:11
0/5 żałosne
Odpisz
6 lipca 2008, 18:19
ludzie nie kłóćcie sie jak dzieci o to czy fajny głupi czy niesmaczny bo to jest bez sensu jak dla kogoś fajne to niech sie inni nie unoszą
Odpisz
6 lipca 2008, 18:14
temu biednemu dziecku już nikt pana kleksa nie przeczyta
.... smutne xD
Odpisz
3 lipca 2008, 22:02
hahaha 5/5
Odpisz
25 czerwca 2008, 15:07
Niezłe...
Odpisz
12 kwietnia 2008, 11:19
to jest smieszne :P daje 4/5
Odpisz
8 kwietnia 2008, 09:31
po prostu głupie i tyle! 1/5
Odpisz
4 kwietnia 2008, 13:55
ojojoj z a l. pl daje 1
Odpisz
4 kwietnia 2008, 08:11
Spytalem sie co wam sie w tym obrazku niepodoba... Czy to takie trudne do zrozumienia =/...
Odpisz