Lata mijają, ludzie się zmieniają
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Totalnie
Pozdrawiam świetliki
Przyszłość jest piękna
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 grudnia 2020, 07:56
Ja tak mam od zawsze
Odpisz
30 stycznia 2014, 20:13
Oj tam oj tam. Mój ojciec ma 50 lat, a i tak ryje z lepszych odcinków.
Odpisz
19 października 2015, 12:32
@Rokoko: Moja mama też. :D PIONA :D
Odpisz
18 grudnia 2016, 19:41
@Rokoko: Moja mama ryje z baranka Shauna XDDD
Odpisz
30 stycznia 2014, 18:50
Czyli że już jestem dorosły? ._.
Odpisz
30 stycznia 2014, 18:54
@jacek1s: no,nie długo spleśniejesz ;-;
Odpisz
30 stycznia 2014, 18:55
@Mirek01: Spokojnie jeszcze mam 3 lata ważności :P
Odpisz
30 stycznia 2014, 19:01
@jacek1s: to za 3 lata ;3
Odpisz
30 stycznia 2014, 20:05
@jacek1s: Za 3 lata zmieniasz outfit?
Odpisz
30 stycznia 2014, 20:06
@Bjornie: Nie .-. za 3 lata mam 18lat xD
Odpisz
30 stycznia 2014, 20:08
@jacek1s: Masz zamiar spleśnieć po 18? Bo ja za trzy lata mam zamiar wypić po raz pierwszy alkohol (Legalnie)
Odpisz
30 stycznia 2014, 20:09
@Bjornie: Tak, to jest moje marzenie chce spleśnieć i dawać spleśnienie innym.
Odpisz
30 stycznia 2014, 20:10
@jacek1s: Już szykuję zapas amunicji do shotguna. Tego jeszcze nie było apokalipsa ludzi-spleśniałych kanapek. Frost szykuj czołg!
Odpisz
30 stycznia 2014, 20:18
@jacek1s: A nie wolisz zmienic skladniki na swieze? ^^
Odpisz
30 stycznia 2014, 20:21
@Bjornie: Nawet w mausie, ba w ratte się nie ukryjesz.
Odpisz
30 stycznia 2014, 20:21
Rozpatrzę ten pomysł.
Odpisz
30 stycznia 2014, 20:37
@jacek1s: Mogę zapewnić podpieczenie :P
Odpisz
30 stycznia 2014, 21:20
@ImpoSzajbus: Dopsz
Odpisz
30 stycznia 2014, 21:48
@jacek1s: dodaj skladniki z fast-foodow nigdy sie nie zepsujesz ;3
Odpisz
30 stycznia 2014, 22:09
Oświeciłeś mnie dzięki ! <3
Odpisz
31 stycznia 2014, 07:38
@jacek1s: za 3 lata masz wstawić jako avatara spleśniałą kanapkę
Odpisz
31 stycznia 2014, 10:02
@leloniczek: Postaram się...
Odpisz
22 lutego 2015, 22:30
@jacek1s: w tej logice jestem dorosła a mam 10 lat
Odpisz
3 lipca 2014, 23:43
Mi troche szkoda Skalmara, jego historia jest smutna... ;_;
Odpisz
4 lutego 2014, 13:01
fajjjjjne ;-)
Odpisz
31 stycznia 2014, 09:26
Tak to jest
Odpisz
30 stycznia 2014, 19:06
Ja nigdy nie byłem młody.
Odpisz