Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

9 grudnia 2020, 07:56

Ja tak mam od zawsze

Avatar Rokoko

30 stycznia 2014, 20:13

Oj tam oj tam. Mój ojciec ma 50 lat, a i tak ryje z lepszych odcinków.

Avatar
Konto usunięte

19 października 2015, 12:32

@Rokoko: Moja mama też. :D PIONA :D

Avatar Kiciamiconia15

18 grudnia 2016, 19:41

@Rokoko: Moja mama ryje z baranka Shauna XDDD

Avatar jacek1s

30 stycznia 2014, 18:50

Czyli że już jestem dorosły? ._.

Avatar Mirek01

30 stycznia 2014, 18:54

@jacek1s: no,nie długo spleśniejesz ;-;

Avatar jacek1s

30 stycznia 2014, 18:55

@Mirek01: Spokojnie jeszcze mam 3 lata ważności :P

Avatar Mirek01

30 stycznia 2014, 19:01

@jacek1s: to za 3 lata ;3

Avatar Bjornie

30 stycznia 2014, 20:05

@jacek1s: Za 3 lata zmieniasz outfit?

Avatar jacek1s

30 stycznia 2014, 20:06

@Bjornie: Nie .-. za 3 lata mam 18lat xD

Avatar Bjornie

30 stycznia 2014, 20:08

@jacek1s: Masz zamiar spleśnieć po 18? Bo ja za trzy lata mam zamiar wypić po raz pierwszy alkohol (Legalnie)

Avatar jacek1s

30 stycznia 2014, 20:09

@Bjornie: Tak, to jest moje marzenie chce spleśnieć i dawać spleśnienie innym.

Avatar Bjornie

30 stycznia 2014, 20:10

@jacek1s: Już szykuję zapas amunicji do shotguna. Tego jeszcze nie było apokalipsa ludzi-spleśniałych kanapek. Frost szykuj czołg!

Avatar
Konto usunięte

30 stycznia 2014, 20:18

@jacek1s: A nie wolisz zmienic skladniki na swieze? ^^

Avatar jacek1s

30 stycznia 2014, 20:21

@Bjornie: Nawet w mausie, ba w ratte się nie ukryjesz.

Avatar jacek1s

30 stycznia 2014, 20:21

Rozpatrzę ten pomysł.

Avatar ImpoSzajbus

30 stycznia 2014, 20:37

@jacek1s: Mogę zapewnić podpieczenie :P

Avatar jacek1s

30 stycznia 2014, 21:20

@ImpoSzajbus: Dopsz

Avatar
Konto usunięte

30 stycznia 2014, 21:48

@jacek1s: dodaj skladniki z fast-foodow nigdy sie nie zepsujesz ;3

Avatar jacek1s

30 stycznia 2014, 22:09

Oświeciłeś mnie dzięki ! <3

Avatar leloniczek

31 stycznia 2014, 07:38

@jacek1s: za 3 lata masz wstawić jako avatara spleśniałą kanapkę

Avatar jacek1s

31 stycznia 2014, 10:02

@leloniczek: Postaram się...

Avatar
Konto usunięte

22 lutego 2015, 22:30

@jacek1s: w tej logice jestem dorosła a mam 10 lat

Avatar KenXo

3 lipca 2014, 23:43

Mi troche szkoda Skalmara, jego historia jest smutna... ;_;

Avatar assassin11

4 lutego 2014, 13:01

fajjjjjne ;-)

Avatar ziomek2009

31 stycznia 2014, 09:26

Tak to jest

Avatar Mithrandir

30 stycznia 2014, 19:06

Ja nigdy nie byłem młody.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Totalnie

Pozdrawiam świetliki

Przyszłość jest piękna

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka