Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Zaufaj mi, nie znam się na tym
Zdeklasowani znowu
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Lekko nie będzie
Nigdy na to nie wpadną
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież31 stycznia 2014, 00:54
-Naprawdę ? Nie zauważyłem.
Odpisz
31 stycznia 2014, 11:53
@Roger909: Prędzej czy później musiałeś się spotkać z takim pytaniem... Grasz w Smite?
Odpisz
2 lutego 2014, 19:31
Grałem, ale po obrazku powinieneś się raczej spytać czy gram w lola xd
Odpisz
3 lutego 2014, 13:07
@Roger909: A grasz?
Odpisz
25 lutego 2014, 22:55
No tak, obecnie Gold V xd (nie żebym się przechwalał lub coś takiego, tylko informuję o mojej dywizji) (i jak coś to pisz napisz do mnie, a nie że będziemy dyskutować pod obrazkiem xd)
Odpisz
26 lutego 2014, 14:05
@Roger909: Jaki nick w grze?
Odpisz
26 lutego 2014, 18:46
Taki jak tutaj
Odpisz
31 stycznia 2014, 11:52
A myślałem że to tylko bańka mydlana o smaku landrynki. XD
Odpisz
31 stycznia 2014, 10:26
Ta informacja odmieniła moje życie
Odpisz
30 stycznia 2014, 20:52
faceball?
Odpisz
30 stycznia 2014, 22:09
@Bartex301: Nie, to koszykówka.
Odpisz