@orzech39: ten obrazek z bananem obraża chrześcijan w tym mnie bo jest ewidentnie nawiązaniem do Jezusa Chrystusa z rozłożonymi rękoma tylko że zamiast niego stoi tam jakiś chłop w przebraniu banana
@harry_malfoy: Doszliśmy do takiego kuriozum, że nie można już żartów z religii dawać
Nie oglądaj kreskówek dla dorosłych i unikaj musicalowego Beetlejuice, bo się załamiesz, skarbie
@harry_malfoy:
Dobra to jeszcze usuńmy wszystkie obiekty w kształcie krzyża w końcu to obraźliwe żeby narzędzie śmierci Chrystusa było sobie tak na biurku, albo lepiej zakażmy ludzi bo przecież to ludzie zabili Chrystusa i katolicy mogą zostać urażeni poprzez widzenie innych reprezentantów rasy która zabiła ich zbawiciela
@orzech39: Nie nerwuje mje to spokojnie, bardziej frustruje że niektórzy wszędzie doszukują się obraz ich uczuć. I tak szczerze to dałem sie na tego b8 tak całkiem nieironicznie, więc coś to o mnie świadczy.
@harry_malfoy: ja nie wiem jak w ogóle można na to pozwalać, katolicy by tylko przedrzeźniali wyznawców Thora, dorysowali tylko kreseczkę do symbolu młota i udają że wcale nie wyśmiewają nordyckiej kultury.
w sumie jak się zastanowić, to powinna mieć bardziej obiektywne podejście do tematu, niż katolicy, kłócący się o to kto jest bardziej katolicki, jak na przykład Lefebryści.
@harry_malfoy: Ogólnie twoje zachowanie jest co najmniej dziwaczne, lecz nie nazwałbym go "wstydliwym" . Powinno się szanować odmienny pogląd na wiarę innych ludzi i umieć się śmiać ze swojej własnej, w końcu wierzymy w osobę, która dokonała wskrzeszenia jakieś 2000 lat temu. Po za tym bardziej mi się to skojarzyło z "obrażaniem" Fortnite niż religii.
@lordbaysel: Ale kłótnia o to, która forma rytu jest lepsza to chyba nie kłótnia o to, kto jest bardziej katolicki?
A co do mniejszego emocjonalnego powiązania z Kościołem Gryficowej, to jakoś wątpię.
I z tym się zgadzam
Sama może nie lubię kościoła, ale nigdy nie powiedziałam, że gardzę chrześcijanami/katolikami
Po prostu nie lubię fanatyków przez ich zachowanie i tyle
Mam takie coś, że nie jestem ateistą ani osobą religijną
W sensie, to miało jakąś nazwę (Zawsze mi ona wylatuje z głowy), czyli w skrócie, nie powiem, czy Bóg istnieje, czy nie, ale nie czuję z nim przywiązania, więc no
Tak, takie coś istnieje
Komentarze
Odśwież23 kwietnia 2021, 12:16
Odpisz
26 kwietnia 2021, 21:06
@orzech39: w taką religię jestem w stanie uwierzyć
Odpisz
Edytowano - 26 kwietnia 2021, 21:43
@orzech39: to jest obraźliwe serio.
Mówię o uczuciach religijnych
Odpisz
26 kwietnia 2021, 22:21
@harry_malfoy: Papieża o to pozwali
Odpisz
26 kwietnia 2021, 22:22
@Gryficowa: o co?
Odpisz
26 kwietnia 2021, 22:24
@harry_malfoy: O obrażenie uczuć religijnych
Panie Marudo, niszczycielu dobrej zabawy i uśmiechów dzieci
Odpisz
26 kwietnia 2021, 22:24
@harry_malfoy: w jaki sposób niby?
Odpisz
Edytowano - 26 kwietnia 2021, 22:26
@orzech39: On jest od Ziobry i innych fanatyków kościoła
Takim to skarpeta na grzejniku obrazi uczucia religijne
Odpisz
26 kwietnia 2021, 22:26
@orzech39: ten obrazek z bananem obraża chrześcijan w tym mnie bo jest ewidentnie nawiązaniem do Jezusa Chrystusa z rozłożonymi rękoma tylko że zamiast niego stoi tam jakiś chłop w przebraniu banana
Odpisz
26 kwietnia 2021, 22:29
@harry_malfoy: Doszliśmy do takiego kuriozum, że nie można już żartów z religii dawać
Nie oglądaj kreskówek dla dorosłych i unikaj musicalowego Beetlejuice, bo się załamiesz, skarbie
Odpisz
26 kwietnia 2021, 22:31
@harry_malfoy: ok wiem że to bait ale to T pose xD
Odpisz
26 kwietnia 2021, 22:31
@harry_malfoy:
Dobra to jeszcze usuńmy wszystkie obiekty w kształcie krzyża w końcu to obraźliwe żeby narzędzie śmierci Chrystusa było sobie tak na biurku, albo lepiej zakażmy ludzi bo przecież to ludzie zabili Chrystusa i katolicy mogą zostać urażeni poprzez widzenie innych reprezentantów rasy która zabiła ich zbawiciela
Odpisz
26 kwietnia 2021, 22:32
@Pabeu: nie denerwuj się. To tylko bait
Odpisz
26 kwietnia 2021, 22:33
@orzech39: jestem wierzący i tyle czego nie umiesz zrozumieć
Odpisz
Edytowano - 26 kwietnia 2021, 22:34
@orzech39: Nie nerwuje mje to spokojnie, bardziej frustruje że niektórzy wszędzie doszukują się obraz ich uczuć. I tak szczerze to dałem sie na tego b8 tak całkiem nieironicznie, więc coś to o mnie świadczy.
Odpisz
26 kwietnia 2021, 22:35
@orzech39: to nie żaden bait ani trool poprostu mi się nie podoba to z tym bananem i tyle i nie pisz innym jak niewiesz
Odpisz
26 kwietnia 2021, 22:37
@Pabeu: ile jeszcze mam Ci pisać że to nie bait zrozum że to jest obraźliwe
Odpisz
26 kwietnia 2021, 22:39
@harry_malfoy: Masz ducho-zombie Jezusa, bo lubię obrażać twoje uczucia religijne, które nie istnieją
A tak serio
Uważaj, posikasz się ze strachu
Odpisz
26 kwietnia 2021, 22:39
@orzech39: Szczerze? Takich fanatyków widzę codziennie i wątpię w bait
Odpisz
26 kwietnia 2021, 22:41
@Pabeu: Wygląda na to, że to nie bait...
I wy się dziwicie czemu nie lubię fanatyków religijnych? To jeden z powodów i się tutaj objawił
Odpisz
26 kwietnia 2021, 22:42
@harry_malfoy: ja nie wiem jak w ogóle można na to pozwalać, katolicy by tylko przedrzeźniali wyznawców Thora, dorysowali tylko kreseczkę do symbolu młota i udają że wcale nie wyśmiewają nordyckiej kultury.
Odpisz
26 kwietnia 2021, 22:44
@lordbaysel: No słuchaj, to właśnie ta miłość "Katolicka"
Odpisz
26 kwietnia 2021, 22:44
@Gryficowa: jakim fanatykiem?
Odpisz
26 kwietnia 2021, 22:47
@harry_malfoy: religijnym
Odpisz
26 kwietnia 2021, 22:48
@harry_malfoy: Religijnym, bo tylko oni się srają o obrazę uczuć religijnych i prawdziwi katolicy się ich wstydzą
Odpisz
Edytowano - 26 kwietnia 2021, 22:51
@harry_malfoy: No to, wyczerpałeś ten limit strzałek w dół?
Odpisz
26 kwietnia 2021, 22:52
@Gryficowa: w mi dajecie też w dół i co z tego a limit się wyczerpł
Odpisz
26 kwietnia 2021, 22:53
@harry_malfoy: Bo twoje zachowanie to fanatyzm?
No sorry, ale robisz siarę prawdziwym katolikom
Odpisz
26 kwietnia 2021, 22:55
@Gryficowa: nie wiesz co to fanatyzm a ja nie jestem fanatykiem i żadnej "siary" nie robię poprostu nie spodobał mi się ten obrazek i tyle.
Odpisz
26 kwietnia 2021, 22:56
@harry_malfoy: Ale wiesz, że twój login też obraża katolików?
Przecież Harry Potter jest szatański, tak powiedział Natanek
Odpisz
26 kwietnia 2021, 22:58
@harry_malfoy: fochasz się o zdjęcie, które nawet się z katolicyzmem nie kojarzy bez kontekstu, to się nie dziw że dostajesz czerwonki.
Odpisz
Edytowano - 26 kwietnia 2021, 22:58
@Gryficowa: natanek z tego co wiem dostał karę od przełożonych za swoje dziwne nauki
Odpisz
26 kwietnia 2021, 23:00
@lordbaysel: Jak mówiłam, fanatyków obrazi też skarpetka na grzejniku
Odpisz
26 kwietnia 2021, 23:01
@Gryficowa: Natanek to przeżytek, teraz jak chcesz posłuchać jakiś dziwactw, to wchodzisz na kanał Mysiora albo Chacińskiego.
Odpisz
26 kwietnia 2021, 23:02
@lordbaysel: Wiem
Ale nawiązałam do loginu, który pseudo katolik posiada
Odpisz
27 kwietnia 2021, 00:56
@Gryficowa: Oo, uwielbiam, kiedy Gryficowa mówi, kto jest prawdziwym katolikiem.
Odpisz
27 kwietnia 2021, 01:28
w sumie jak się zastanowić, to powinna mieć bardziej obiektywne podejście do tematu, niż katolicy, kłócący się o to kto jest bardziej katolicki, jak na przykład Lefebryści.
Odpisz
27 kwietnia 2021, 01:30
@lordbaysel: Co? Czemu?
Odpisz
27 kwietnia 2021, 01:30
@lordbaysel: nigdy się nie spotkałem z kłótnią kto jest bardziej katolicki chyba Ci się coś pomyliło
Odpisz
27 kwietnia 2021, 01:42
@harry_malfoy: No popatrz, a ja słyszałem sporo debat odnośnie tego jak to msze trydenckie są lepsze od nowych
Odpisz
27 kwietnia 2021, 01:43
Bo jest mniej powiązana emocjonalnie z kościołem.
Odpisz
27 kwietnia 2021, 07:56
@harry_malfoy: Ogólnie twoje zachowanie jest co najmniej dziwaczne, lecz nie nazwałbym go "wstydliwym" . Powinno się szanować odmienny pogląd na wiarę innych ludzi i umieć się śmiać ze swojej własnej, w końcu wierzymy w osobę, która dokonała wskrzeszenia jakieś 2000 lat temu. Po za tym bardziej mi się to skojarzyło z "obrażaniem" Fortnite niż religii.
Odpisz
27 kwietnia 2021, 08:24
@Gryficowa: nawet chrześcijanie nie lubią fanatyków bo niszczą wizerunek kościoła i jego postrzeganie
Odpisz
27 kwietnia 2021, 09:44
@lordbaysel: Ale kłótnia o to, która forma rytu jest lepsza to chyba nie kłótnia o to, kto jest bardziej katolicki?
A co do mniejszego emocjonalnego powiązania z Kościołem Gryficowej, to jakoś wątpię.
Odpisz
27 kwietnia 2021, 15:23
I z tym się zgadzam
Sama może nie lubię kościoła, ale nigdy nie powiedziałam, że gardzę chrześcijanami/katolikami
Po prostu nie lubię fanatyków przez ich zachowanie i tyle
Odpisz
27 kwietnia 2021, 15:26
@Gryficowa: czy możemy uznać temat za zakończony? Wszyscy wszystkich szanują, jesteśmy rodziną, magia przyjaźni itd.
Odpisz
27 kwietnia 2021, 15:26
Mam takie coś, że nie jestem ateistą ani osobą religijną
W sensie, to miało jakąś nazwę (Zawsze mi ona wylatuje z głowy), czyli w skrócie, nie powiem, czy Bóg istnieje, czy nie, ale nie czuję z nim przywiązania, więc no
Tak, takie coś istnieje
Odpisz
27 kwietnia 2021, 15:28
@orzech39: Mój mały kucyk
Tak
Mój mózg dał mi to skojarzenie
Odpisz
Edytowano - 27 kwietnia 2021, 16:33
@orzech39: Temat nie skończy się póki świat trwa, ale poza tym wniosek jest słuszny.
Odpisz
30 kwietnia 2021, 10:16
@orzech39: Mi się T-pose kojarzy z błądem w oprogramowaniu, a nie z krzyżem.
Odpisz
Edytowano - 1 maja 2021, 09:44
@orzech39: Skąd masz to zdjęcie?
Odpisz
1 maja 2021, 09:45
@HansFrank: wyciąłem z mema
Odpisz
1 maja 2021, 09:47
@orzech39: z jakiego mema? I dasz mi ten mem.
Odpisz
1 maja 2021, 09:55
@HansFrank: https://memy.jeja.pl/559318,nasz-bohater.html szablon masz w komentarzach
Odpisz
8 maja 2021, 15:21
@harry_malfoy: jak ci sie nir podoba to odinstaluj aplikacje lol
Odpisz
8 maja 2021, 15:22
@orzech39: Dzięki.
Odpisz
27 kwietnia 2021, 09:19
Jest tu jakiś Pastarafianin?
Odpisz
27 kwietnia 2021, 17:45
@GigannPlus: Dołączam się do pytania
Odpisz
28 kwietnia 2021, 12:59
@GigannPlus: kto
Odpisz
28 kwietnia 2021, 14:16
@JejakMemiak: Wyznawca Potwora Spaghetti
Odpisz
27 kwietnia 2021, 08:12
lubię banany..
Odpisz
26 kwietnia 2021, 21:59
Czy to nawiązanie do tego że jest w stanie jeść banana patrzeć się w oczy i nadal pozostać hetero?
Odpisz
26 kwietnia 2021, 22:53
Ja tam nie wiem, mieszkam pod kamieniem i wychodzę spod niego co jakiś czas
Odpisz
23 kwietnia 2021, 11:28
chwila co?
Odpisz
23 kwietnia 2021, 11:30
@Kolathiss: znasz zasady
Odpisz
23 kwietnia 2021, 11:30
@Kolathiss:
Odpisz
26 kwietnia 2021, 22:43
@Kolathiss: Banany
Można je liczyć
Tylko uważaj, może być w nich tarantula
Odpisz