Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
zielonydom

11 lutego 2022, 08:54

Zróbmy listę najstraszniejszych jaskiniowych dźwięków

Avatar Sirbaloo

3 sierpnia 2021, 10:09

Kurde bele. Ja miałem koł domu magazyn z mojego starego domku a pod starym domkiem miałem jaskinię i cały czas słyszałem te głosy bo miałem blisko jaskinię, a jakby tego było mało to czasami jak jakiś potwór tam chodził to myślałem, że łazi mi po uprawach zboża

Avatar barpaj11

29 kwietnia 2021, 17:26

REL

Avatar Bartolinise

26 kwietnia 2021, 07:43

niech pierwszy kamieniem rzuci ten, co nigdy się tego nie bał

Avatar Tajnyifajny

26 kwietnia 2021, 07:45

@Bartolinise: przyznaje sie
Za dzieciaka sie srałem z tego
I wyłączałem dźwięk czasem

Avatar Glisda

26 kwietnia 2021, 07:46

@Bartolinise: Tak się tego bałam że wyłączałam dźwięki

Avatar Lubie_AoT

26 kwietnia 2021, 07:55

@Bartolinise: ja się ich bałam ale wyłączyłam je w ustawieniach

Avatar DoraExplora

29 kwietnia 2021, 10:06

@Tajnyifajny: Ja też

Avatar GigannPlus

29 kwietnia 2021, 10:19

@Bartolinise: ja do dzisiaj się brzydzę nietoperzy z Minecrafta. I te dźwięki, te szybkie skrzydła. Teraz jeszcze pająki, pszczoły, żółwie (po uderzeniu też trzepotają łapami) i stridery. Nienawidzę szybkich stworów w grach

Avatar Bartolinise

29 kwietnia 2021, 10:20

Avatar Maly_modelarz15

29 kwietnia 2021, 10:50

@Bartolinise: *bierze kamień* YEET

Avatar Burgerchinski

29 kwietnia 2021, 10:58

@Tajnyifajny: ja grę wyłączałem

Avatar Bartolinise

29 kwietnia 2021, 11:14

Avatar
Konto usunięte

29 kwietnia 2021, 17:01

@Bartolinise: Ja ostatnio sobie je włączyłem bo lubię się tak czasami z dupy przestraszyć

Avatar Bartolinise

29 kwietnia 2021, 17:04

ciekawie

Avatar Krowka_mala_dosc

29 kwietnia 2021, 12:37

Zawsze jak do jaskini to ściszałam dźwięk

Avatar
Konto usunięte

29 kwietnia 2021, 11:14

Ja się kiedyś bałem wejść do świątyni w dżungli bo nie wiedziałem co to jest. To był okres kiedy w Herobrina jeszcze wierzyłem więc myślałem że on to zbudował. Musiałem zawołać brata bo samemu tam się wejść nie odważyłem.

Avatar Shadow_Hedge

29 kwietnia 2021, 10:32

jak wyszedł 1.7 to pierwsza rzecz jaką zrobiłem to ściszyłem dźwięki jaskiń

Avatar DoraExplora

29 kwietnia 2021, 10:05

jak byłam mała i taki usłyszałam to przez miesiąc albo dwa bałam się grać

Avatar
Konto usunięte

26 kwietnia 2021, 08:56

wsm tylko 1 wg. mnie dźwięk jest dość straszny
Ten z gwizdem pociągu

Avatar meeho

29 kwietnia 2021, 10:03

i właśnie kiedy to czytałam to jechał u mn pociąg XDD

Avatar
Konto usunięte

26 kwietnia 2021, 08:02

Ja jak miałem 8 lat chyba i grałem w mc na xbox, to jak spotkałem zombie i pająka pierwszy raz to tak się wystraszyłem, że wyłączyłem xboxa i nie grałem przez 2 miesiące

Avatar
Mr_UnknownNickname

Edytowano - 26 kwietnia 2021, 07:45

dodaj se jeszcze moda dynamic surroundings,Sound Filters,exttreme darkness i realistic tourches

Avatar Bartolinise

26 kwietnia 2021, 07:47

rel, gram i jest dość ciekawie

Avatar Glisda

26 kwietnia 2021, 07:44

Zesrać się czasem można jak się to tak nagle usłyszy

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Tymi się chodzi

Za co ta premia

Powodzenia

Nigdy na to nie wpadną

Północne Węgry

Phi!

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka