Widzę, że inni nie są zadowoleni
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najbardziej realistyczny spośród modów
Nie idź!
Nigdy na to nie wpadną
Przerwa na herbatkę
A jednak zrobili to w ten sposób
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 kwietnia 2021, 11:27
po ...j na 29
po co
dlaczego
jak wystawią oceny
to i tak inkt nie przjydzie xDDD
Odpisz
28 kwietnia 2021, 11:28
@LOKO30: a ja chcę wrócić
Odpisz
28 kwietnia 2021, 11:32
@TheExpertt:
Odpisz
28 kwietnia 2021, 11:34
@TheExpertt: ty masz pewnie wszystkie notatki
Odpisz
28 kwietnia 2021, 11:43
@Oliwier256: nie z paru przedmiotów nie man. Chcę wracać bo:
A) Mam dość siedzenia w domu przez rok
B) I tak mam sprawdziany, na których nie da się ściągać bo nauczyciele ostro kombinują
C) Jakość tych E-lekcji to żart
Odpisz
3 maja 2021, 12:00
@TheExpertt: na każdym da się sciągać. Tylko trzeba umieć powiedz to ci doradzimy
Odpisz
3 maja 2021, 15:11
@SZOPAN: na ustnym z zamkniętymi oczami i bez słuchawek też? To słucham
Odpisz
3 maja 2021, 16:48
@TheExpertt: Jeśli masz dobry mikrofon to możesz z głośników, ale potrzebny jest do tego znajomy, który pomoże.
Odpisz
4 maja 2021, 15:43
@TheExpertt: Możesz lekko otworzyć oczy ,tak, żeby nie było widać i ściągać z książki
Odpisz
4 maja 2021, 16:52
@Ameliwona: problem jest taki, że w tedy gówno widzę
Odpisz
4 maja 2021, 16:53
@TheExpertt: Starałam się, więcej pomysłów nie mam
Odpisz
4 maja 2021, 17:12
@Ameliwona: doceniam to
Odpisz
2 maja 2021, 16:51
Tak btw będziemy mieli przesrane jak nauczycielę zobaczą że nikt z nas nie ma notatek nie?
Odpisz
3 maja 2021, 13:22
Powiedz, że notowałeś na komputerze.
Odpisz
3 maja 2021, 14:01
@tomzizek2: A jak nie uwierzy albo coś
Odpisz
3 maja 2021, 16:47
Na to nic nie poradzę, ale lepsze to niż nic.
Odpisz
3 maja 2021, 19:05
@tomzizek2: on poprosi byś mu wysłał
Odpisz
28 kwietnia 2021, 11:32
Odpisz
2 maja 2021, 17:41
@NormalnyCzlowiek: to ja kiedy wrócę do szkoły
Odpisz
2 maja 2021, 17:30
Najlepiej "Pana Tadeusza", może będzie dobra ocena z polskiego
Odpisz
2 maja 2021, 16:19
Jestem tak niewinny że przeczytałem chlać wodę ;-;
Odpisz
2 maja 2021, 16:10
Rel, ale po maturach
Odpisz
28 kwietnia 2021, 11:49
ja bym wrócił, teraz muszę płacić za cyrk
Odpisz
28 kwietnia 2021, 11:47
Ja bym wrócił bo już naprawdę tęsknię za klasa
Odpisz
28 kwietnia 2021, 11:27
nadciąga spam
Odpisz