memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
Edytowano - 6 maja 2021, 12:55
uprzedzając pytania, piosenka to "three days grace - animal I have become" poza tym, to jest sniper z TF 2 w prawdziwym życiu
Odpisz
30 kwietnia 2021, 21:27
h
6 maja 2021, 11:03
@KwevreX:
30 kwietnia 2021, 21:28
@Kapitalista: słotkie
30 kwietnia 2021, 21:29
aż umarłem na cukrzyce
6 maja 2021, 08:06
@Kapitalista: Jakie anime polecasz
6 maja 2021, 08:40
@Kapitalista: 🤮👎
Edytowano - 6 maja 2021, 08:42
@Jesiotr: Ja też umarłem na cukrzycę, ale nie została ona wywołana tym obrazkiem. Jedyne co mi ten obrazek dał to rozwolnienie
6 maja 2021, 09:51
@Jajoman320: Nienawidzę emotek, ale tu dam zieloną bo cię popieram
6 maja 2021, 09:53
@Schabowy_nie_mielony: No na serio to ja nigdy emotek nie wysyłam lol
6 maja 2021, 09:50
"Im making piss"-człowiek, 2021
6 maja 2021, 09:27
Pathetic
6 maja 2021, 09:24
6 maja 2021, 08:25
Znałby może ktoś nazwę muzyki?
6 maja 2021, 08:30
@Eryk2050: Three Days Grace - Animal I Have Become
6 maja 2021, 08:33
@Bright32: ok, bardzo ci dziękuję
6 maja 2021, 08:03
pogadaniec na głównej
6 maja 2021, 08:05
@LOKO30:
@Takumi_Fujiarwa: pewnie
6 maja 2021, 08:10
Dajcie pytanka jejaki
30 kwietnia 2021, 21:31
@Kaworu: jakie masz plany na majówkę?
@Kaworu: ulubiony rusznikarz
Edytowano - 30 kwietnia 2021, 21:35
@Szarok: jutro przyjeżdża koparka, będę pomagał, prawdopodobnie wybierał kamienie z xiemi i odkładał żeby było co dać do fundamentu potem
30 kwietnia 2021, 21:36
@Kuman: Różdżkaż? taki co szuka wody w ziemi? To Józek z Kamesznicy
30 kwietnia 2021, 21:38
@Kaworu: Fiodorow, Garand?
@Kaworu: Hugo schmeisser
30 kwietnia 2021, 21:44
@Kaworu: Mosin? Nagant? Maxim? Mówi ci to coś?
30 kwietnia 2021, 21:54
@Kuman: zupełnie nic nie mówi mi to, jakieś dziwne nazwy
1 maja 2021, 16:51
@Kaworu: Mauzer? Lewis?
30 kwietnia 2021, 21:40
a akurat miałem repostować mikus sikus :\
Dajcie pytania lub powiedzcie co u was
30 kwietnia 2021, 21:30
@Szarok: skąd pomysł na profilowe
30 kwietnia 2021, 21:32
@Kuman: wziąłem losowe zdjęcie z polandball'em w google grafika i akurat trafiło się to
@Szarok: aha
Czemu za każdym razem jak to oglądam to wydaje mi się, że gość nie pije wody, a gal czy inny płynny metal
Jest takim chadem że zeruje rtęć
huntermiki
@Daniello55: pije siki
30 kwietnia 2021, 21:26
rany jego boskie nazarejskie nadane przez chrystusa pana naszego AMEN CO TO JEST
@LOKO30: Koleś robiący MOCZ
@LOKO30: hej, wiedziałeś, że jestem Bruh 25?
A wracam se z żabuni dwa monsterki sb kupiłem żeby czasem nie zaniechać weekendu B)))
Dołącz screena
Komentarze
OdświeżEdytowano - 6 maja 2021, 12:55
uprzedzając pytania, piosenka to "three days grace - animal I have become"
poza tym, to jest sniper z TF 2 w prawdziwym życiu
Odpisz
30 kwietnia 2021, 21:27
h
Odpisz
6 maja 2021, 11:03
@KwevreX:
Odpisz
30 kwietnia 2021, 21:27
Odpisz
30 kwietnia 2021, 21:28
@Kapitalista: słotkie
Odpisz
30 kwietnia 2021, 21:29
aż umarłem na cukrzyce
Odpisz
6 maja 2021, 08:06
@Kapitalista: Jakie anime polecasz
Odpisz
6 maja 2021, 08:40
@Kapitalista: 🤮👎
Odpisz
Edytowano - 6 maja 2021, 08:42
@Jesiotr: Ja też umarłem na cukrzycę, ale nie została ona wywołana tym obrazkiem. Jedyne co mi ten obrazek dał to rozwolnienie
Odpisz
6 maja 2021, 09:51
@Jajoman320: Nienawidzę emotek, ale tu dam zieloną bo cię popieram
Odpisz
6 maja 2021, 09:53
@Schabowy_nie_mielony: No na serio to ja nigdy emotek nie wysyłam lol
Odpisz
6 maja 2021, 09:50
"Im making piss"-człowiek, 2021
Odpisz
6 maja 2021, 09:27
Pathetic
Odpisz
6 maja 2021, 09:24
Odpisz
6 maja 2021, 08:25
Znałby może ktoś nazwę muzyki?
Odpisz
6 maja 2021, 08:30
@Eryk2050: Three Days Grace - Animal I Have Become
Odpisz
6 maja 2021, 08:33
@Bright32: ok, bardzo ci dziękuję
Odpisz
6 maja 2021, 08:03
pogadaniec na głównej
Odpisz
6 maja 2021, 08:05
@LOKO30:
Odpisz
6 maja 2021, 08:06
@Takumi_Fujiarwa: pewnie
Odpisz
6 maja 2021, 08:10
@LOKO30:
Odpisz
30 kwietnia 2021, 21:29
Dajcie pytanka jejaki
Odpisz
30 kwietnia 2021, 21:31
@Kaworu: jakie masz plany na majówkę?
Odpisz
30 kwietnia 2021, 21:31
@Kaworu: ulubiony rusznikarz
Odpisz
Edytowano - 30 kwietnia 2021, 21:35
@Szarok: jutro przyjeżdża koparka, będę pomagał, prawdopodobnie wybierał kamienie z xiemi i odkładał żeby było co dać do fundamentu potem
Odpisz
30 kwietnia 2021, 21:36
@Kuman: Różdżkaż? taki co szuka wody w ziemi? To Józek z Kamesznicy
Odpisz
30 kwietnia 2021, 21:38
@Kaworu: Fiodorow, Garand?
Odpisz
30 kwietnia 2021, 21:38
@Kaworu: Hugo schmeisser
Odpisz
30 kwietnia 2021, 21:44
@Kaworu: Mosin?
Nagant?
Maxim?
Mówi ci to coś?
Odpisz
30 kwietnia 2021, 21:54
@Kuman: zupełnie nic nie mówi mi to, jakieś dziwne nazwy
Odpisz
1 maja 2021, 16:51
@Kaworu: Mauzer?
Lewis?
Odpisz
30 kwietnia 2021, 21:40
a akurat miałem repostować mikus sikus :\
Odpisz
30 kwietnia 2021, 21:29
Dajcie pytania lub powiedzcie co u was
Odpisz
30 kwietnia 2021, 21:30
@Szarok: skąd pomysł na profilowe
Odpisz
30 kwietnia 2021, 21:32
@Kuman: wziąłem losowe zdjęcie z polandball'em w google grafika i akurat trafiło się to
Odpisz
30 kwietnia 2021, 21:32
@Szarok: aha
Odpisz
30 kwietnia 2021, 21:29
Czemu za każdym razem jak to oglądam to wydaje mi się, że gość nie pije wody, a gal czy inny płynny metal
Odpisz
30 kwietnia 2021, 21:31
Jest takim chadem że zeruje rtęć
Odpisz
30 kwietnia 2021, 21:29
huntermiki
Odpisz
30 kwietnia 2021, 21:30
@Daniello55: pije siki
Odpisz
30 kwietnia 2021, 21:26
rany jego boskie nazarejskie nadane przez chrystusa pana naszego AMEN
CO TO JEST
Odpisz
30 kwietnia 2021, 21:27
@LOKO30: Koleś robiący MOCZ
Odpisz
30 kwietnia 2021, 21:27
@LOKO30: hej, wiedziałeś, że jestem Bruh 25?
Odpisz
30 kwietnia 2021, 21:26
A wracam se z żabuni dwa monsterki sb kupiłem żeby czasem nie zaniechać weekendu B)))
Odpisz