Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To by wystarczyło
Powodzenia
To się nie może nie udać
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 maja 2021, 03:51
Ja jako student 1 roku magisterki chciałbym wam uświadomić ze matura to jak zwykły sprawdzian, dopiero potem zobaczycie co znaczy prawdziwy hardcore. Współczuję jeśli teraz ledwo sobie radzicie naprawdę
Odpisz
8 maja 2021, 09:26
@Wedkarz: kartkówka, na maturze nie ma nawet połowy tego co będzie
Odpisz
1 maja 2021, 21:47
K...a ja zaraz kończe drugą liceum zabijcie mnie
Odpisz
6 maja 2021, 08:17
@DorjanOllo: Nasza matura ma być podobno dużo trudniejsza i dłuższa niż ta, która jest teraz.
Odpisz
6 maja 2021, 08:57
@Gore_123: wystarczy samo to że nie było części ustnej i innych takich, były ułatwienia w zadaniach z racji że mogliśmy nie do końca się przygotować
Odpisz
6 maja 2021, 09:15
@Gore_123: 8 klasa na zdalnych, 1 liceum prawie cały rok na zdalnych a te ku*wy z cke dopie*dolą 2 zamiast 1 tematu na ustnej maturze, z 200 minimalnych słów zrobi się 300 albo 400 oraz ku*wa skrócą nam czas na pisemną maturę, co oni ku*wa myślą robiąc to?
Odpisz
6 maja 2021, 09:35
@Damond: Nam nauczyciel mówił, że nam przedłużą czas i zamiast 3 godzin będziemy pisać sześć.
Odpisz
6 maja 2021, 09:57
@Gore_123: Chyba miało być 4 a nie 6 xD
I z tego co mi się wydaje to miało to wejść w 2023 razem z tym, że rozszerzenia będzie trzeba napisać na 30%, żeby zdać
Ale w sumie to ch*j ich wie
Odpisz
6 maja 2021, 14:10
@Gore_123: a to ja zapamiętałem że mniejszy czas będzie
Odpisz
7 maja 2021, 03:48
@DorjanOllo: To oblej i po sprawie na kolejne lata
Odpisz
2 maja 2021, 16:57
Z Chłopów nie może być na szczęście
Odpisz
6 maja 2021, 12:09
@DaveAfton: chyba że do samego fragmentu bez konieczności odwołania się do całości (tak jak w tym roku z "Ziemią obiecaną"
Odpisz
6 maja 2021, 09:42
Ja mam radę co prawda do ósmoklasistów, ale na polskim i angielskim zacznijcie sobie od wypracowania, bo ono jest najbardziej punktowane (najwięcej siły będziecie na to mieli, jeśli od tego zaczniecie), a potem róbcie resztę. Ale tylko moja rada
Odpisz
6 maja 2021, 10:23
@Zielona_Jaszczurka: z angielskim to ...jnia bo słuchowe jest i głupio w połowie pisania przerwać
Odpisz
1 maja 2021, 21:45
A potem wszyscy gadają o tym super trudnym i ważnym zadaniu o którym nie wiedziałeś
Odpisz
6 maja 2021, 08:43
@Bright32: ale na szczęście okazuje się że przygotowałeś się i zrobiłeś je na samym początku bez problemu
Odpisz