Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Trzeba brać osobną torbę
Ładne rzeczy
Najbardziej realistyczny spośród modów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 lutego 2014, 15:54
mięsień fapacza :P
Odpisz
25 kwietnia 2017, 18:22
@wizajn: Widać to po awku...
Odpisz
6 czerwca 2015, 15:41
Już ja mam większego, a mam tylko 12 lat. *przygotowuje krzesło elektryczne dla Biebera*
Odpisz
23 kwietnia 2014, 19:34
To lepiej nie porównywać do 50 Centa
Odpisz
5 lutego 2014, 11:43
po lewo hardkorowy koksu można by rzec :D
Odpisz
5 lutego 2014, 14:30
@Wojtinio: Koksu ma większe .-.
Odpisz
5 lutego 2014, 15:29
o którym mówisz?
Odpisz
5 lutego 2014, 16:08
@Wojtinio: O Robercie Burneice.
Odpisz
5 lutego 2014, 19:00
a ja powiedziałem "po lewo" geniuszu :\
Odpisz
5 lutego 2014, 20:02
@Wojtinio: A ja to wziąłem tak, że usiadłem tyłem do obrazka, a wtedy po lewo jest ten bardziej przypakowany :/
Odpisz
5 lutego 2014, 20:09
aha :\
Odpisz
5 lutego 2014, 18:34
Och Justin ale przypakowałeś. Mmm.
Odpisz
5 lutego 2014, 17:44
mój brat ma większe mięśnie xDDD
Odpisz
5 lutego 2014, 16:44
Lol, nawet ja mam większe mięśnie. A nawet nie ćwiczę.
Odpisz
28 czerwca 2015, 22:33
@Piotr99: hańba ci
Odpisz
29 czerwca 2015, 08:44
@TheHunterMikiPL: Ok, chyba teraz rozumiem za co te minusy. Chodziło mi oczywiście o zdjęcie po lewej :D
Odpisz
5 lutego 2014, 16:09
Takie mięśnie to ja miałem w 3 klasie .-.
Odpisz
5 lutego 2014, 13:26
bad Biber ;)
Odpisz
5 lutego 2014, 11:25
Bez napinania ręka grubsza niż u niego noga :D
Odpisz