A szkoda, gdyby pojechał, mógłby odbić Lwów
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fajnie że odpowiedzieli
Deal życia
Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową
Dwa oblicza
To będzie bolało
To musiało być męczące
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 maja 2021, 16:04
ach nasze kochane wejcherowo
Odpisz
Edytowano - 18 maja 2021, 08:38
Lwów w granicach naszego wspaniałego kraju to zaiste dobry pomysł
Odpisz
18 maja 2021, 10:04
@JAMAN11: W mojej opinii nie.
Odpisz
18 maja 2021, 10:08
jak to nie?
Odpisz
18 maja 2021, 10:20
@JAMAN11: Nie opłaca się odbijać Lwowa, ponieważ:
-Prawie w ogóle tam nie ma Polaków. We Lwowie żyje do 5-10 tysięcy Polaków, a miasto liczy nieco mniej ludzi niż Wrocław i Kalisz razem wzięte.
-Zapewne nasiliły by się szybko jakieś bunty.
-Ten region stałby się Polską C, a inwestycje żeby jakoś doprowadzić to do porządku trwałyby 2-3 dekady.
-Zapewne Ukraina by nie sprzedała regionu, bo jest zbyt ważny, a przez atak (który i tak byłaby ciężki do wygrania, bo minimalnie wygrywamy z Ukrainą pod względem siły militarnej) wyrzuciliby nas na zbity pysk z NATO i UE.
Bardziej by się opłacało już wykupić Grodno i Brześć, bo to są sporawe miasta i są na poziomie Polski B, więc nie byłoby problemów, a naszych rodaków jest sporo. Moglibyśmy też jakoś przekabacić na Polską stronę Białoruś.
Odpisz
18 maja 2021, 10:22
Hmm, logiczne argumenty o mnie nie przemawiają, ale i tak przyznam ci rację
Odpisz
18 maja 2021, 12:50
A co pan sądzi o zakupie obwodu kaliningradzkiego? warto by było?
Odpisz
18 maja 2021, 15:01
@Ameron: Zakładając, że Rosja by utraciła ważny punkt strategiczny to tak. Opłaca się też ze względu na rozwinięty przemysł motoryzacyjny, ale Polska by w takim wypadku mogła również zyskać nowe porty. Moglibyśmy też zwiększyć dochody z turystyki, gdyż region posiada wiele zabytków np. zamki. Jedynym problemem byłyby narodowości, ale Obwód Kaliningradzki liczy niemal 1 mln ludzi, więc to byłby mały problem porównując do Kresów Ukraińskich zamieszkiwanych przez ponad 7,1 mln ludzi.
Odpisz
18 maja 2021, 08:09
Wydaje mi się, że są to Skierniewice; przy parku jest taka makieta czołgu, byłem tam.
Odpisz
18 maja 2021, 07:49
Zaraz się obudzi, przypomni se jak mu sąsiad działke na aukcji podj...ł i już sie zacznie
Odpisz
17 maja 2021, 21:39
To zdjęcie jest z Wejherowa, mieszkam tam.
Odpisz
17 maja 2021, 22:31
@plastikowy_dinozaur: nie mieszkam ale byłem w tym miejscu
Odpisz
18 maja 2021, 07:48
@BINDER223: a ja tam nie mieszkam i nigdy nie będe
Odpisz
17 maja 2021, 23:12
I ta policja w tle
Odpisz
17 maja 2021, 22:20
Kradzione z jebzdzidy. Nieładnie (jak cos to ja tam nie wchodzilem tylko na yt widzialem na kanale Kacker Ritez)
Odpisz
18 maja 2021, 07:29
@Skryty26: okej fajnie
Tylko jest mały problem...
Kto pytał?
Bo ktoś musiał
Ale z tego co mi się wydaje to nikt nie pytał
Ty serio myślisz że wszystkie memy na jeja są autorskie?
x
D
Odpisz
18 maja 2021, 07:29
@KapitanJohnPrice: ale z jebzdzidy to aż nie ładnie
Odpisz
17 maja 2021, 21:59
Twój stary czołgista w Wejcherowie
Odpisz
17 maja 2021, 21:17
tytuł kurcze diament
Odpisz
17 maja 2021, 21:08
Gł
Odpisz
17 maja 2021, 22:03
pisze się "Goolag"
Odpisz
17 maja 2021, 21:08
Twój stary poległ w bitwie
Odpisz
3 maja 2021, 19:49
W Krakowie mamy taki "pomnik" z IS-2, pewnie pusty w środku, ale jeżeli nie, to byłby lepszym kandydatem do odbijania Lwowa niż T-34
Odpisz