Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar ty1an_yt

18 maja 2021, 11:15

rel

Avatar Pablo101

Edytowano - 18 maja 2021, 08:31

rel, ale nie tylko pół roku temu ale i jeszcze dawniej, np. 2 lata temu i jeszcze nie tylko o 3 w nocy ale cały czas jak dopadają mnie myśli

Avatar brunox

18 maja 2021, 08:10

Tay masz fajnie że tylko od pół roku

Avatar splashradek

17 maja 2021, 21:22

Co to jest sumienie?

Avatar adsjds

17 maja 2021, 21:33

@splashradek: ja osobiście nigdy tego nie doświadczyłem, ale chyba to coś takiego że robisz coś złego a potem cały czas o tym myślisz że zrobiłeś coś złego i chcesz to naprawić, ale tak jak mówię ja nie doświadczyłem więc nie wiem

Avatar Skoku901

18 maja 2021, 00:55

@adsjds: bardziej chodzi że podczas zasypiania albo jak ci się nudzi przypominają ci głupie, wstydliwe lub po prostu złe rzeczy które zrobiłeś

Avatar makapakajekurczaka

18 maja 2021, 00:19

rel, mam tak codziennie

Avatar
Konto usunięte

17 maja 2021, 23:37

i tak najgorzy jest tzw. guilt dream

Avatar RoyalPigeon

17 maja 2021, 22:41

Może nie sumienie, bo przypominanie sobie najgorszych wpadek z życia, niekoniecznie złych rzeczy, nie jest rolą sumienia. No ale zasadniczo to rel

Avatar bartton

17 maja 2021, 21:40

Tylko pół roku? Pff, amator, za jakiś czas będziesz miał flashbacki sprzed 5/10/15 lat, a jak dojdziesz do wprawy, to będziesz wspominał przypały ze 100 ostatnich żyć.

Avatar
Konto usunięte

17 maja 2021, 21:10

Nierel, ja zwykle nie mogę zasnąć w nocy bo nie mam ochoty na sen, jestem strasznie rozbudzony i nie mogę się odprężyć, jakbym adhd dostał
Od zawsze tak miałem, ale przez ostatnie dwa lata miałem spokój pomijając kilka epizodów
Ale od tygodnia mi wróciło, aż się boję o dzisiejszą noc

Avatar
Konto usunięte

17 maja 2021, 21:08

Avatar Oloest4

7 maja 2021, 21:44

Jak oryginalnie

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Za co ta premia

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Można, tylko trzeba wstawać rano

Młodzi gniewni

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Północne Węgry

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka