Nie wiem jaki jest sens dodawania wszystkich do napisów skoro i tak nikt ich nie ogląda xD w sęsie kiedy zaczynają się napisy ja wyłączam film... Tyle scen ponapisowych mnie ominęło ;-;
W filmach gdzie postaci jest bardzo mało powinno dać się każdego aktora (nawet gdy facet tylko podrapał się bo dupie) ale w filmach takich jak np: Endgame myślę że nie jest to możliwe jakby każdego statystę dodano to napisów trwały by pewnie tyle ile film trwa
Komentarze
Odśwież13 maja 2021, 16:00
Nie wiem jaki jest sens dodawania wszystkich do napisów skoro i tak nikt ich nie ogląda xD w sęsie kiedy zaczynają się napisy ja wyłączam film... Tyle scen ponapisowych mnie ominęło ;-;
Odpisz
13 maja 2021, 11:35
Gdyby wszystkich wymienili napisy trwałyby tyle co film.
Odpisz
13 maja 2021, 09:26
Jawna dyskryminacja
Odpisz
12 maja 2021, 21:00
W filmach gdzie postaci jest bardzo mało powinno dać się każdego aktora (nawet gdy facet tylko podrapał się bo dupie) ale w filmach takich jak np: Endgame myślę że nie jest to możliwe jakby każdego statystę dodano to napisów trwały by pewnie tyle ile film trwa
Odpisz
12 maja 2021, 20:30
smutne
Odpisz
12 maja 2021, 20:20
Dlatego też przez aktorstwo szybko nie zyska się sławy
Odpisz
6 maja 2021, 11:18
Może po prostu są inni?
Odpisz
12 maja 2021, 20:05
@Dziwny_osobnik: to statyści
Odpisz