Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar GdanskiTermos

12 maja 2021, 22:10

Arkham City to nieironicznie jedna z moich ulubionych gier wszechczasów. Może to przez nostalgię, ale raczej nie, bo wtedy bym wielbił tego FPS'a z Bioniclami.

Avatar Oliwier256

Edytowano - 14 maja 2021, 12:40

@GdanskiTermos: każda gra z serii Arkham jest zaje*ista

Avatar GdanskiTermos

14 maja 2021, 12:46

@Oliwier256: Może poza Origins, bo tam mi się tylko podobał multiplayer i koncept rękawić Elektrucionera

Avatar Oliwier256

14 maja 2021, 12:47

@GdanskiTermos: czemu ci się nie podobał Origins? Mi się podobało

Avatar GdanskiTermos

14 maja 2021, 12:50

@Oliwier256: Fabuła dość nijaka, Joker mi się zbytnio nie podobał, Czarna Maska był dość git, ale poza tym za dużo się nie działo. Była ta laska z mieczem co przy metrze spotkałeś. Bane był nawet spoko. Killer Croc miał średniawego bossfighta, a Electrucioner padł na hita.

Avatar Oliwier256

14 maja 2021, 12:54

@GdanskiTermos: mi się podobała fabuła, Joker był świetny chociaż znowu jako główny złol. Electrocutioner był słaby i zawiodłem się, Killer Croc był nawet spoko.jedynie walka z Deathstroke'm była trudna

Avatar Darque

12 maja 2021, 23:27

Dużo osób mi mówiło że Arkham Origins było niepotrzebne a mi naprawdę spodobała się ta część. Przyjemnie było pograć w to i śledzić historię początków Batmana w Gotham

Avatar Oliwier256

14 maja 2021, 12:37

@Darque: mi też się podobało Origins

Avatar Schabowy_nie_mielony

13 maja 2021, 10:14

nowy szablon?

Avatar OstatniSith2005

13 maja 2021, 21:28

@Schabowy_nie_mielony: Ten szablon istnieje już od czerwca 2020. Sam takiego stworzyłem. Jak jeszcze nie słyszałeś o takim to śmiało. Możesz pobierać.

Avatar PlayBoxPL

Edytowano - 13 maja 2021, 08:15

batman w grach lego jest lepszy niż w filmach. change my mind

Avatar Schabowy_nie_mielony

13 maja 2021, 10:14

@PlayBoxPL: Zmieniam twój umysł
You mind got changed

Avatar PlayBoxPL

13 maja 2021, 11:45

@Schabowy_nie_mielony: nie, nie został

Avatar Schabowy_nie_mielony

13 maja 2021, 11:53

@PlayBoxPL: tak, został

Avatar PlayBoxPL

13 maja 2021, 12:53

Avatar Jakus13

12 maja 2021, 22:26

Uwielbiam sposób komunikacji w starszych grach lego

Avatar lelelle7dudus

12 maja 2021, 21:05

Z lego lepszy

Avatar Zwierzezla6

12 maja 2021, 20:19

Tak jest też z każdą inną poważna postacią

Avatar dwakr00pkazero

6 maja 2021, 12:14

Dobry mem OstatniegoSitha niemożliwe.....

Avatar Rebek

Edytowano - 6 maja 2021, 11:50

Logika Batmana w grach z serii lego :Joker zabił masę ludzi Ale dzięki mocy przyjaźni sprawię , że będzie wzorowym człowiekiem... kiedyś

Avatar Oliwier256

6 maja 2021, 11:51

@Rebek: tyle że Batman woli pracować sam...
Z Gordonem,Alfredem,Wyrocznią,Nightwingiem i Robinem
Czysta samodzielność

Avatar Rebek

6 maja 2021, 11:56

@Oliwier256: indywidualista prawdziwy z niego

Avatar Oliwier256

6 maja 2021, 11:37

Ojj tak OPq +10000

Avatar EzE_team_LUBIESER

Edytowano - 6 maja 2021, 11:38

@Oliwier256: rel batman mi zepsuł lego humorem

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

A, okej

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

I po kłopocie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka