I takie testy to ja rozumiem
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najwspanialszy spośród przedmiotów
I po kłopocie
Jakby trochę nie fair
Jesteś wybrańcem panie profesorze
To by wystarczyło
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 maja 2021, 15:16
Też chce takie testy
Odpisz
6 maja 2021, 15:19
@milkyway_: ja mam takie testy i ciągle nie mogę zdać ;[
Odpisz
6 maja 2021, 15:22
chyba też nie zdałem
Odpisz
6 maja 2021, 15:22
@milkyway_: według kompasu to oznacza że my jesteśmy prawaki B)
Odpisz
6 maja 2021, 15:23
B)
Odpisz
6 maja 2021, 15:35
Odpisz
6 maja 2021, 15:37
@Drag_on: liberał :/
Odpisz
6 maja 2021, 15:38
@milkyway_: :/
Odpisz
10 maja 2021, 13:09
@Drag_on: oto moje
Odpisz
10 maja 2021, 13:45
@Drag_on: gdzie taki test xD
Odpisz
10 maja 2021, 14:13
wpisz sobie w googlu test na seksualność
Odpisz
10 maja 2021, 14:16
zdałem chyba
Odpisz
10 maja 2021, 14:35
@dawid51: ja chyba też zdałem
Odpisz
10 maja 2021, 15:06
Nie zdałam, kiedy termin na poprawe?
Odpisz
10 maja 2021, 15:20
@Patichan: do zobaczenia na poprawie
Odpisz
10 maja 2021, 16:04
@milkyway_: no to jestem fifty fifty
Odpisz
10 maja 2021, 16:18
@milkyway_: zdałem czy nie zdałem?
Odpisz
10 maja 2021, 16:35
@przegryw_z_endu: nie
Odpisz
10 maja 2021, 16:42
@OlgaAristowskaya: well, widzimy się na poprawie
Odpisz
10 maja 2021, 17:39
@przegryw_z_endu: ktoś spyta psorka o drugi termin?
Odpisz
10 maja 2021, 21:04
@ViccyArt: powiedział że drugi termin jest po wakacjach
Odpisz
10 maja 2021, 21:05
@Patichan: dzięki dzięki
Odpisz
24 czerwca 2021, 17:28
@Patichan: przypominam wam tylko że za dwa miesiące drugi termin
Odpisz
24 czerwca 2021, 17:44
@milkyway_: Dzięki za przypomnienie. Jak idą przygotowania do poprawki?
Odpisz
24 czerwca 2021, 18:39
@OlgaAristowskaya: ch....o, właśnie oblałam test z r....nia sie heteroseksualnych par
Odpisz
24 czerwca 2021, 20:25
@Patichan: Kiedyś się na pewno uda
Odpisz
20 lutego 2022, 21:04
@przegryw_z_endu: dobry jestem
Odpisz
28 lutego 2022, 21:30
@Zpolskijestem0: gratulacje skillów
Odpisz
11 maja 2021, 08:00
Ej masz zajebisty gust muzyczny ;3
Odpisz
11 maja 2021, 08:34
@syrenka_ladacznica: dzięki, też lubisz te zespoły?
Odpisz
16 maja 2021, 20:13
@Meme13: Pewnie, ale szczególnie szaleję za black veil brides x'D
Odpisz
16 maja 2021, 20:24
@syrenka_ladacznica: też się już nie możesz doczekać nowego albumu? Myślę że będzie świetny :-D
Odpisz
16 maja 2021, 20:39
@Meme13: Taaak, myślałam że zejdę na atak serca jak się o nim dowiedziałam :D
Odpisz
16 maja 2021, 20:44
@syrenka_ladacznica: swoją drogą, inna sprawa, czy ty założyłaś konto tylko po to żeby napisać że mam zajebisty gust muzyczny? Bo mam takie wrażenie, ale mogę być w błędzie...
Odpisz
16 maja 2021, 21:11
@Meme13: Oczywiście że tak XD Ale na jeja jestem już od dłuższego czasu i myślę że prędzej czy później i tak bym je założyła
Odpisz
16 maja 2021, 21:41
@syrenka_ladacznica: xDDD fajny powód do założenia konta. Aż mi się przypomniało, jak ktoś (chyba jakaś dziewczyna) założyła tutaj konto tylko po to żeby mnie zaprosić do rozmowy, a potem, gdy ja zagadałam, to nawet nie odpowiedziała nic i od tego czasu się chyba nawet nie logowała. Dosłownie żadnego zdania nie zamieniłyśmy, żadnego słowa. I też myślę że zrobiła to z powodu mojego gustu muzycznego, bo jeszcze zdążyła sobie ustawić na avka Tylera Josepha.
Odpisz
16 maja 2021, 21:57
@Meme13: Ale ej, skoro jestem już drugą osobą to chyba faktycznie coś jest na rzeczy ;3
Odpisz
16 maja 2021, 22:09
@syrenka_ladacznica: cóż, pewnie tak. My Chemical Romance też lubisz?
Odpisz
17 maja 2021, 12:02
@Meme13: Nah, bardziej idę w stronę the maine albo fall out boy
Odpisz
17 maja 2021, 12:08
@syrenka_ladacznica: o, od Fall Out Boy to ja wgl zaczynałam, to jest pierwszy zespół który poznałam tak naprawdę i jest dla mnie bardzo nostalgiczny. Jaki zespół ty poznałaś jako pierwszy?
Odpisz
Edytowano - 17 maja 2021, 15:17
@Meme13: Tak jako pierwszy jako pierwszy? Myślę że nirvanę, mój tata na swojej starej nokii miał parę piosenek i jak byłam mała zawsze ich słuchałam w drodze do przedszkola x'D Do dziś ich słucham i mi się nie zmieniło
Odpisz
11 maja 2021, 10:42
Chce mieć takie testy ale moja szkoła to Korea polnocna
Odpisz
10 maja 2021, 14:14
ej wiecie że jestem */*()&(*^*% i mogę cały czas obchodzić el dia del payaso
Odpisz
10 maja 2021, 13:44
stawiam na Cara Mikołaja II, ale możliwe, że to Katarzyna
Odpisz
10 maja 2021, 13:29
Ale kim jest ten człowiek? Ja to nie znam. W życiu to na oczy nie widziałem.
/s
Odpisz
10 maja 2021, 12:58
Zazdro
Odpisz
10 maja 2021, 12:34
Jakie to piękne :'3
Odpisz
6 maja 2021, 15:54
to ewidentnie Z Bożej Łaski cesarz Austrii,
apostolski król Węgier,
król Czech, Dalmacji, Chorwacji, Slawonii, Galicji, Lodomerii i Ilyrii,
król Jerozolimy etc, etc…
arcyksiążę Austrii,
wielki książę Toskanii i Krakowa,
książę Lotaryngii, Salzburga, Styrii, Karyntii, Krainy i Bukowiny,
wielki książę Siedmiogrodu,
margrabia Moraw,
książę Górnego i Dolnego Śląska, Modeny, Parmy, Piacenzy, Guastalli, Oświęcimia i Zatora,
Cieszyna, Frulii, Raguzy i Zadaru,
uksiążęcony hrabia Habsburga i Tyrolu, Kyburga, Gorycji i Gradiszki,
książę Trydentu i Brixen,
margrabia Łużyc Dolnych i Górnych oraz Istrii,
hrabia Hohenembs, Feldkirch, Bregenz, Sonnenbergu,
pan Triestu, Cattaro i Marchii Słoweńskiej,
wielki wojewoda województwa Serbii, etc, etc, …
Odpisz
6 maja 2021, 15:14
Też chciałbym takie testy.
Odpisz
6 maja 2021, 15:12
ewidętnie katarzyna B]]
Odpisz