@Dziwny_osobnik: no tak, najpierw wziąłem szablon z generatora i to jest jeden znak, drugi jest bo jest to znak który trzeba dodać gdy się dodaje obrazek bez napisów, a trzeci to nie wiem
Też bym zaznaczyła ,,Tak" bo wymienili moje trzy najmniej-ulubione smaki lodów
Zwłaszcza truskawkowe nie cierpię truskawkowych lodów.
A poza tym każdy wie że najlepszy jest sorbet porzeczkowo-agrestowy babci
Komentarze
Odśwież21 maja 2022, 20:56
Uwielbiam śmietankowe
Odpisz
22 maja 2021, 14:50
Odpisz
10 maja 2021, 12:50
ja mam 2 ulubione smaki, ale nie wiem który jest lepszy
-miętowe
-słony karmel
Odpisz
11 maja 2021, 10:06
@NowJejakowiczka: z kolei ja tych dwóch nie lubię :P
Lubię sorbet
I czekoladowy
Odpisz
16 maja 2021, 00:01
@NowJejakowiczka: Słony karmel lepszy, mięta jest taka meh
Odpisz
Edytowano - 11 maja 2021, 13:38
To daje nam 99% wszystkich głosów
Odpisz
9 maja 2021, 16:24
Widziałem te ankietę na głównej chociaż pierwszy raz widziałem ten kanał
Odpisz
9 maja 2021, 11:47
cytrynowe
Odpisz
Edytowano - 8 maja 2021, 13:43
Triple watermark lol
Podwójnie kradziony
Odpisz
8 maja 2021, 13:56
@Schabowy_nie_mielony: już niżej wyjaśniłem
Odpisz
Edytowano - 9 maja 2021, 10:48
@Schabowy_nie_mielony: Podwójnie kradziony
Tp brzmi jak reklama batonika.
Odpisz
8 maja 2021, 13:22
3 znaki wodne jeja
Odpisz
Edytowano - 8 maja 2021, 13:26
@Dziwny_osobnik: no tak, najpierw wziąłem szablon z generatora i to jest jeden znak, drugi jest bo jest to znak który trzeba dodać gdy się dodaje obrazek bez napisów, a trzeci to nie wiem
Odpisz
8 maja 2021, 11:46
ja lubię wszystkie z tutaj wymienionych oprócz czekoladowych, gorzkie są i fuj
Odpisz
Edytowano - 8 maja 2021, 11:43
Też bym zaznaczyła ,,Tak" bo wymienili moje trzy najmniej-ulubione smaki lodów
Zwłaszcza truskawkowe nie cierpię truskawkowych lodów.
A poza tym każdy wie że najlepszy jest sorbet porzeczkowo-agrestowy babci
Odpisz
8 maja 2021, 11:23
Wtf aż trzy znaki wodne jednej strony, jeszcze czegoś takiego nie widziałem
Odpisz
8 maja 2021, 10:44
Gdyby ta ankieta była w Polszy to by był zalew komentarzy "lody ekipy" i "dlaczego nie ma opcji lody ekipy?"
Odpisz
8 maja 2021, 10:43
Najlepsze lody, to te za darmo.
Odpisz