Jakim cudem im jescze zimno
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
To musiało być męczące
Nieuczciwa ocena
Nigdy na to nie wpadną
To by wystarczyło
Dobrze czasem się oderwać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 maja 2021, 09:01
rel, moja babcia ostatnio kazała mi i rodzicom czapki zakładać bo zimno na dworze
BYŁO 26 STOPNI
Odpisz
28 września 2025, 16:52
@Onarchia: Na starość niektórym ubywa mózgu, jak widać.
Odpisz
14 maja 2021, 10:16
Rel. Mialam w mieście taką panią. Wyglądała na 70-80 lat. Zawsze przez cały rok była ubrana w zimowe ubrania. Okazało się że zmarła z przegrzania czy czegoś podobnego.
Odpisz
28 września 2025, 16:51
@J00w174: Poj...na, no poj...na.
Odpisz
14 maja 2021, 09:09
ogólnie większość ludzi w Polsce nie potrafi myśleć ubierając się. Ubierają się do pory roku a nie do aktualnej pogody, a już najgorsze że uczą tego swoje dzieci
Odpisz
18 grudnia 2021, 22:38
@Szpilip: racja
Odpisz
14 maja 2021, 14:23
Nie jestem pewna ale chodzi o to że starsze osoby niezbyt czują ciepło czy jakoś tak XD
Odpisz
14 maja 2021, 13:54
Ja też się tak ubieram
Odpisz
14 maja 2021, 11:17
Rel, 15 stopni na dworze, ja wychodzę w koszulce na krótki rękaw i szortach a moja mama w czapce, szaliku i kurtce zimowej i wyzywa mnie że ubieram się jak de*il i każdy będzie się ze mnie śmiał xD
Odpisz
14 maja 2021, 11:05
Albo dziadki które przy 35 stopniach mają garnitur
Odpisz
14 maja 2021, 10:50
i do tego gruba warstwa "własnego ogrzewania"
Odpisz
14 maja 2021, 10:36
Nie rel, w moim mieście to z facetami jest coś nie tak, każdy krótkie spodenki, tshirty i takie tam, a faceci przed 30-stką bluzy, kurtki i bóg wie co, a babuszki normalnie w kieckach
Odpisz
Edytowano - 14 maja 2021, 09:46
Nie rel, kiedyś w lato moja babcia chodziła w staniku (podczas gdy mi zwykła bluzka na krótki rękaw wystarczyła)
Ale w drugiej strony miała na sobie grube spodnie
Odpisz
14 maja 2021, 08:26
nie rozumiem
Odpisz
14 maja 2021, 08:32
@Leonardox11: chodzi o to że babcie zawsze sie ciepło ubierają nawet jak jest +30⁰ co jest prawdą
Odpisz
14 maja 2021, 09:36
@LadyDialga: dzięki
Odpisz
9 maja 2021, 13:57
*co do tytułu*
Dlatego, że są starszymi osobami? Ogólnie osoby na emeryturze są o wiele słabsze od młodych ludzi.
Odpisz
14 maja 2021, 08:15
to brzmi zbyt logicznie, więc to nie może być prawda
Odpisz
14 maja 2021, 09:34
Mojej babci jest wiecznie gorąco
Odpisz
14 maja 2021, 09:19
Rel
Odpisz
14 maja 2021, 08:54
BIG REL
Odpisz
14 maja 2021, 08:09
Babcie już takie są. Raz mnie babcia poprosiła, bym z nią do sklepu pojechała. Był upał, środek lata więc byłam w krótkim rękawku i szortach. Zmusiła mnie do założenia brzydkiego, za małego swetra bo zmarznę
Odpisz