Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Onarchia

14 maja 2021, 09:01

rel, moja babcia ostatnio kazała mi i rodzicom czapki zakładać bo zimno na dworze
BYŁO 26 STOPNI

Avatar Moje_Rysunki12

28 września 2025, 16:52

@Onarchia: Na starość niektórym ubywa mózgu, jak widać.

Avatar J00w174

14 maja 2021, 10:16

Rel. Mialam w mieście taką panią. Wyglądała na 70-80 lat. Zawsze przez cały rok była ubrana w zimowe ubrania. Okazało się że zmarła z przegrzania czy czegoś podobnego.

Avatar Moje_Rysunki12

28 września 2025, 16:51

@J00w174: Poj...na, no poj...na.

Avatar Szpilip

14 maja 2021, 09:09

ogólnie większość ludzi w Polsce nie potrafi myśleć ubierając się. Ubierają się do pory roku a nie do aktualnej pogody, a już najgorsze że uczą tego swoje dzieci

Avatar Gameroqu

18 grudnia 2021, 22:38

@Szpilip: racja

Avatar Kookie009

14 maja 2021, 14:23

Nie jestem pewna ale chodzi o to że starsze osoby niezbyt czują ciepło czy jakoś tak XD

Avatar BloodyEyes

14 maja 2021, 13:54

Ja też się tak ubieram

Avatar
Konto usunięte

14 maja 2021, 11:17

Rel, 15 stopni na dworze, ja wychodzę w koszulce na krótki rękaw i szortach a moja mama w czapce, szaliku i kurtce zimowej i wyzywa mnie że ubieram się jak de*il i każdy będzie się ze mnie śmiał xD

Avatar Polakowaty

14 maja 2021, 11:05

Albo dziadki które przy 35 stopniach mają garnitur

Avatar TheWind

14 maja 2021, 10:50

i do tego gruba warstwa "własnego ogrzewania"

Avatar malyOz

14 maja 2021, 10:36

Nie rel, w moim mieście to z facetami jest coś nie tak, każdy krótkie spodenki, tshirty i takie tam, a faceci przed 30-stką bluzy, kurtki i bóg wie co, a babuszki normalnie w kieckach

Avatar BardzoOryginalnaNazwa

Edytowano - 14 maja 2021, 09:46

Nie rel, kiedyś w lato moja babcia chodziła w staniku (podczas gdy mi zwykła bluzka na krótki rękaw wystarczyła)
Ale w drugiej strony miała na sobie grube spodnie

Avatar Leonardox11

14 maja 2021, 08:26

nie rozumiem

Avatar LadyDialga

14 maja 2021, 08:32

@Leonardox11: chodzi o to że babcie zawsze sie ciepło ubierają nawet jak jest +30⁰ co jest prawdą

Avatar Leonardox11

14 maja 2021, 09:36

@LadyDialga: dzięki

Avatar
Konto usunięte

9 maja 2021, 13:57

*co do tytułu*
Dlatego, że są starszymi osobami? Ogólnie osoby na emeryturze są o wiele słabsze od młodych ludzi.

Avatar JAMAN11

14 maja 2021, 08:15

to brzmi zbyt logicznie, więc to nie może być prawda

Avatar Ameliwona

14 maja 2021, 09:34

Mojej babci jest wiecznie gorąco

Avatar Po_Prostu_Ktos

14 maja 2021, 09:19

Rel

Avatar lady_pank

14 maja 2021, 08:54

BIG REL

Avatar Chenderella

14 maja 2021, 08:09

Babcie już takie są. Raz mnie babcia poprosiła, bym z nią do sklepu pojechała. Był upał, środek lata więc byłam w krótkim rękawku i szortach. Zmusiła mnie do założenia brzydkiego, za małego swetra bo zmarznę

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

To musiało być męczące

Nieuczciwa ocena

Nigdy na to nie wpadną

To by wystarczyło

Dobrze czasem się oderwać

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka