Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Chciał tylko pomóc
Jakby trochę nie fair
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Jeszcze jak
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 maja 2021, 08:58
Zajebisty rosomak
Odpisz
10 maja 2021, 10:49
@milkyway_: To jeżozwierz
Odpisz
14 maja 2021, 12:07
uważałeś ty kiedyś na przyrodzie? To bóbr przecież jest
Odpisz
14 maja 2021, 12:10
@KrosaK: Jak ty sam nie uwarzałeś to mucha jest skrzydełek nie widzisz.
Odpisz
14 maja 2021, 12:15
@milkyway_: jaguar wściekły pies
Odpisz
14 maja 2021, 12:26
@Mimikkyu: To jest odmiana dziobaka
Odpisz
14 maja 2021, 12:35
@mafiax2006: to pogozaur
Odpisz
14 maja 2021, 12:55
@GigannPlus: nie czytaliście Harrego Pottera? To przecież smok
Odpisz
14 maja 2021, 13:04
@JAMAN11: to przecież sowa
Odpisz
14 maja 2021, 14:22
@milkyway_: GRYF
Odpisz
14 maja 2021, 14:26
@Lord_Endless: masz rację to gryf
Odpisz
Edytowano - 14 maja 2021, 14:28
@JAMAN11: jeśli tyś czytał/a Harry'ego Pottera to jo jestem filuś
Ja czytałam wszystkie części i wiem że to był gryf Hagrida (gryf miał na imię Hardodziob)
Odpisz
14 maja 2021, 14:31
@Lord_Endless:
Odpisz
14 maja 2021, 14:36
@ShadowDarkWolf: pewnie to ja źle mówie czy to nie był hipogryf?
Odpisz
15 maja 2021, 09:21
@izabelka1702: ta był
Odpisz
14 maja 2021, 14:04
Miałam tak i ratując psa prawie złamałam sobie rękę
Odpisz
14 maja 2021, 12:47
Azor games
Odpisz
14 maja 2021, 12:37
dawaj namiary gdzie takiego kupić
Odpisz
14 maja 2021, 12:33
Mój pies kiedyś zrzucił sobie ze stołu czekoladki i wyjadł te które mu smakowały
A poza tym to czasami je słodycze ale raczej staramy się nie dawać mu tych z czekoladą jeśli już
Odpisz
10 maja 2021, 09:55
Mój tam je czasem trochę czekolady i nic mu nie jest
Odpisz
10 maja 2021, 12:26
@WstawajSamuraju: Popie....iło cie?
Odpisz
14 maja 2021, 12:06
@WstawajSamuraju: o ty.....
Odpisz
14 maja 2021, 12:07
@WstawajSamuraju:
Odpisz
14 maja 2021, 12:15
@WstawajSamuraju: mój w swoim pięcio letnim życiu zjadł mnóstwo czekolady i nic mu nie jest
Odpisz
Edytowano - 14 maja 2021, 12:24
@WstawajSamuraju: mój je takie naprawdę malutkie ale sam mu nie daję czekolady bo by ją zabiło
Odpisz
14 maja 2021, 12:37
@Kapichu: No to nic dziwnego że tylko pięcioletnim życiu a nie dłuższym
Odpisz
14 maja 2021, 13:21
pięcioletnim czyli obecnie ma 5 lat i zapowiada się że będzie żył jeszcze dłużej
Odpisz
14 maja 2021, 13:55
@WstawajSamuraju: Już ci szykuję miejsce w piekle
Odpisz
14 maja 2021, 14:28
@WstawajSamuraju: Poj****ło Cię? Czy ty nie wiesz, że właśnie dajesz przyzwolenie na trucie psa? W czekoladzie, szczególnie gorzkiej, jest substancja zwana teobrominą, a organizmy psów i kotów nie trawią tej substancji, więc dla tych zwierząt jest trucizną.
Odpisz
14 maja 2021, 14:35
@Kapichu: Twierdzisz, że "nic mu nie jest". Tak naprawdę nie widzisz jego cierpienia. Nie bronię zwierząt i nie jestem eko, ale twierdzę, że odpowiedzialność za swoje zwierzę musi być.
Odpisz
14 maja 2021, 20:46
@Lord_Endless: ależ oczywiście jest, dbam o niego, dostaje wszystko czego potrzebuje i żadnych problemów z nim nie ma, normalnie się bawi, je i piję, śpi, nie daję nam żadnych powodów do obaw poza tym na 2 miesiące temu był u weterynarza i powiedziała że wszystko jest wporządku
Odpisz
10 maja 2021, 09:52
Piękny piesek
Odpisz
10 maja 2021, 09:11
Ładnego masz psa
Odpisz
10 maja 2021, 09:03
Nie rel, nie dopuściłabym do tego aby czekolada spadła
Odpisz
10 maja 2021, 08:58
fajny pies
Odpisz