Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Równi i równiejsi
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
To by wystarczyło
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Trzeba brać osobną torbę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 maja 2022, 08:12
Ku*wa, musiałem wpaść akurat na ten mem? Trudno, idę się uczyć...
Odpisz
15 maja 2021, 22:58
Ch*j z notatkami, za 10 dni jest egzamin a ja sie opi******lem na zdalnych, i teraz mam przewalone (nie pytajcie czemu to robiłem, sam nie wiem co sobie myślałem)
Odpisz
28 maja 2021, 22:48
@Niezalogowany: W sumie to za bardzo się srałem, nie poszło mi tak źle
Odpisz
16 maja 2021, 01:43
No niestety, tylko że jest 16 maja
Odpisz
16 maja 2021, 00:12
dobra, zakładam nowe zeszyty i h.. 😎
Odpisz
15 maja 2021, 23:29
Maturzyści:
Odpisz
15 maja 2021, 23:26
Przej...ne
Odpisz
15 maja 2021, 21:42
ja niedawno 2 impostorów narysowałem w zeszycie od polskiego
Odpisz
Edytowano - 15 maja 2021, 23:16
@PanStefanek: AMOGUS
Odpisz
15 maja 2021, 23:19
@PanStefanek: I który był bardziej sus?
Odpisz
15 maja 2021, 23:25
@Czlowiek_z_Podlasia: drugi
Odpisz
15 maja 2021, 21:58
Szczerze to 8 klasy mają świetnie, przynajmniej my mamy tak ze nie będą sprawdzać, bo po co
Odpisz
15 maja 2021, 21:45
To mój 1 mem na głównej, impreza
Odpisz
15 maja 2021, 21:40
jest napisane że szkoła jest bezpłatna dla każdego ucznia rzeczpospolitej
czyli nie musi kupywać zeszytów
czyli nie musi mieć notatek
i tak też jestem w d#pie z notatkami
Odpisz
12 maja 2021, 08:51
Ja to mam szczęście
U mnie notatki nie będą sprawdzane.
Nie wiem jak u was
Odpisz
15 maja 2021, 20:30
U mnie tylko babka z polskiego gadała, że będzie sprawdzać, ale akurat to jedyny przedmiot z którego robiłam wszystko na bieżąco
Chociaz uzbierały się 3 zeszyty (jeden zaczety jeszcze stacjonarnie, jeden prowadzony przez całe zdalne i jeden co robię aktualnie), więc jestem ciekawa czy serio to sprawdzi
Odpisz
12 maja 2021, 15:19
Rel
Odpisz
12 maja 2021, 08:14
Ludzie, którzy robili notatki na bieżąco:
Odpisz
12 maja 2021, 08:22
@non_cogitas: można takich ludzi nazwać mniejszością etniczną, społeczną czy inny ...j?
Odpisz
12 maja 2021, 12:35
Prawdopodobnie tak
Odpisz
12 maja 2021, 11:16
U mnie nie będą sprawdzać notatek
Odpisz
12 maja 2021, 08:05
Trzeba było się nie opi.....ać
Odpisz
12 maja 2021, 08:38
rel
Odpisz