Tak jest i nie powiesz mi, że jest inaczej
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fajnie że odpowiedzieli
Dwa oblicza
Niegrzeczny Oskarek
Niezniszczalne
Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu
Angielskie śmieszki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 maja 2021, 11:46
Nie rel ja lubie kabaret smile
Odpisz
14 maja 2021, 09:08
chłop przebiera się za babe
grażyna gada ze swoim mężem (januszem oczywiście)
turyści w jakiejś części polski
Odpisz
14 maja 2021, 06:46
Cała rodzina oprócz mojej mamy taty siostry i brata: tylko mnie to śmieszy
Odpisz
13 maja 2021, 23:53
Czasami jest inaczej
Odpisz
13 maja 2021, 23:07
Rel nawet nie wiem co w tych kabaretach jest śmiesznego
Odpisz
14 maja 2021, 00:27
@y0xhlztixyotisy9zifR: No to, że chłop się za babę przebiera. To jest epicentrum komedii polskich kabaretów.
Odpisz
14 maja 2021, 07:00
@Bagietkaczosnkowa: chyba że tak
Odpisz
13 maja 2021, 22:46
Jest inaczej nie mamy telewizora a starzy nie oglądają kabaretów
Odpisz
13 maja 2021, 21:17
W sumie nie tylko ja. Razem z mamą jesteśmy po stronie stand up'ów, przez co jesteśmy tymi dziwnymi i wulgarnymi, gdy reszta rodzina śmieje się z kostiumów i żartów o Putinie
Odpisz
13 maja 2021, 20:05
Też jest w szkołach kabaret gdzie żart polega na tym, że przychodzi jeden uczeń do toalety i zaczyna srać do kibla, potem drugi uczeń przychodzi i zaczyna się śmiać i zwołuje całą klasę aby się pośmiać.
Odpisz
13 maja 2021, 19:50
I tu się mylisz jejaku
Odpisz
13 maja 2021, 19:49
Nie rel, często śmieję się z Paranienormalnych
Odpisz
13 maja 2021, 19:43
Dobre są niektóre kabarety z 2011, te nowe to szajs
Change my mind
Odpisz
12 maja 2021, 20:47
Mnie tam też bawią kabarety
Odpisz
12 maja 2021, 20:49
Bo jesteś dorosły, prawdopodobnie większość aktywnych użytkowników tej strony nie ma skończonych osiemnastu lat
Odpisz
12 maja 2021, 20:52
@AlPoziomka: nie mam skończonych 18 lat, a bawią mnie niektóre
co ze mną nie tak
Odpisz
12 maja 2021, 20:53
@AlPoziomka: dobra ale 4 lata temu też większość jejczy hejtowala kabarety a mnie smieszyły
Odpisz
12 maja 2021, 21:00
mnie też
Odpisz
Edytowano - 13 maja 2021, 19:21
Ludzie się śmieją tylko kiedy chcą się śmiać, przy memach ludzie tylko sztucznie zmuszają się do śmiechu i tak samo to pokazują innym poprzez komentarze. Niby też ma z tym związek zróżnicowane poczucie humoru, ale memy nie wiele się różnią od kabaretów prócz formy, w której są zawarte. Z drugiej strony może też być sztucznie ukształtowana opinia jak "fortnite zły".
Odpisz
13 maja 2021, 19:04
Nie Rel ja też się śmieje jak jest dobry
Odpisz
13 maja 2021, 19:03
Nie rel ja też
Odpisz
12 maja 2021, 22:27
Nie rel bo moja mama nienawidzi kabaretów
Odpisz