Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Kapichu

14 maja 2021, 11:46

Nie rel ja lubie kabaret smile

Avatar srebrenica

14 maja 2021, 09:08

chłop przebiera się za babe
grażyna gada ze swoim mężem (januszem oczywiście)
turyści w jakiejś części polski

Avatar BombelosCompanieros

14 maja 2021, 06:46

Cała rodzina oprócz mojej mamy taty siostry i brata: tylko mnie to śmieszy

Avatar Baginsonowiec

13 maja 2021, 23:53

Czasami jest inaczej

Avatar y0xhlztixyotisy9zifR

13 maja 2021, 23:07

Rel nawet nie wiem co w tych kabaretach jest śmiesznego

Avatar Bagietkaczosnkowa

14 maja 2021, 00:27

@y0xhlztixyotisy9zifR: No to, że chłop się za babę przebiera. To jest epicentrum komedii polskich kabaretów.

Avatar y0xhlztixyotisy9zifR

14 maja 2021, 07:00

@Bagietkaczosnkowa: chyba że tak

Avatar Bladadupa23

13 maja 2021, 22:46

Jest inaczej nie mamy telewizora a starzy nie oglądają kabaretów

Avatar Paradoksalnie

13 maja 2021, 21:17

W sumie nie tylko ja. Razem z mamą jesteśmy po stronie stand up'ów, przez co jesteśmy tymi dziwnymi i wulgarnymi, gdy reszta rodzina śmieje się z kostiumów i żartów o Putinie

Avatar NowyRevLer

13 maja 2021, 20:05

Też jest w szkołach kabaret gdzie żart polega na tym, że przychodzi jeden uczeń do toalety i zaczyna srać do kibla, potem drugi uczeń przychodzi i zaczyna się śmiać i zwołuje całą klasę aby się pośmiać.

Avatar Ni3wiem

13 maja 2021, 19:50

I tu się mylisz jejaku

Avatar Useless_Man

13 maja 2021, 19:49

Nie rel, często śmieję się z Paranienormalnych

Avatar
Konto usunięte

13 maja 2021, 19:43

Dobre są niektóre kabarety z 2011, te nowe to szajs
Change my mind

Avatar
Konto usunięte

12 maja 2021, 20:47

Mnie tam też bawią kabarety

Avatar AlPoziomka

12 maja 2021, 20:49

Bo jesteś dorosły, prawdopodobnie większość aktywnych użytkowników tej strony nie ma skończonych osiemnastu lat

Avatar UberScooot

12 maja 2021, 20:52

@AlPoziomka: nie mam skończonych 18 lat, a bawią mnie niektóre
co ze mną nie tak

Avatar
Konto usunięte

12 maja 2021, 20:53

@AlPoziomka: dobra ale 4 lata temu też większość jejczy hejtowala kabarety a mnie smieszyły

Avatar nie_kosmita

12 maja 2021, 21:00

mnie też

Avatar TrueStoryGuy

Edytowano - 13 maja 2021, 19:21

Ludzie się śmieją tylko kiedy chcą się śmiać, przy memach ludzie tylko sztucznie zmuszają się do śmiechu i tak samo to pokazują innym poprzez komentarze. Niby też ma z tym związek zróżnicowane poczucie humoru, ale memy nie wiele się różnią od kabaretów prócz formy, w której są zawarte. Z drugiej strony może też być sztucznie ukształtowana opinia jak "fortnite zły".

Avatar
Konto usunięte

13 maja 2021, 19:04

Nie Rel ja też się śmieje jak jest dobry

Avatar
Konto usunięte

13 maja 2021, 19:03

Nie rel ja też

Avatar J00w174

12 maja 2021, 22:27

Nie rel bo moja mama nienawidzi kabaretów

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Fajnie że odpowiedzieli

Dwa oblicza

Niegrzeczny Oskarek

Niezniszczalne

Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu

Angielskie śmieszki

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka