Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar TRIFON

24 maja 2021, 07:53

Kupiłem szkieleta na potrzeby memów i nazwałem go bożydar...

Avatar Foxelo

25 maja 2021, 14:16

@TRIFON: odkupie bożydara

Avatar saar8

Edytowano - 21 maja 2021, 15:42

Nadal wygląda jak niedokończony, szczególnie te szpice na górze

Avatar kazekage895

Edytowano - 21 maja 2021, 08:10

Dla prawipnych krakowian zawsze będzie szkieletorem

Avatar Godylos5

20 maja 2021, 09:27

Legenda głosi, że stamtąd Jejaki biorą wszystkie zdjęcia szkieletów do memów

Avatar Szczur00

16 maja 2021, 22:49

Oby po zbudowaniu nadali mu oficjalną nazwę Szkieletor

Avatar sanislawzau1234

17 maja 2021, 16:23

@Szczur00: Tak naprawdę nazywa się Unity Tower, ale w całym Krakowie mówi się na niego szkieletor, ponieważ przedtem wyglądał tak:

Avatar Szczur00

17 maja 2021, 16:25

@sanislawzau1234: znam historię, widziałem Szkieletora nieraz, szkoda że zdecydowali się na jakieś Unity Tower a nie nazwali ukończonego wieżowca Szkieletor

Avatar sanislawzau1234

17 maja 2021, 16:27

@sanislawzau1234: nawet wpisując w google ,,szkieletor'' wyskakuje on

Avatar Szczur00

17 maja 2021, 16:28

@sanislawzau1234: opowiadasz to mi czy wszystkim? Ja mieszkam tuż za Błękitkiem i wiem w 100% o co chodzi

Avatar sanislawzau1234

18 maja 2021, 07:42

@Szczur00: wszystkim

Avatar Krowka_mala_dosc

16 maja 2021, 20:29

Historia jest taka że w latach 2000 bodajże budowali bliźniacze wieżowce, błękitka i nieudanego szkieletora, i właśnie szkieletor w trakcie budowy się zapalił bo jakiś debil go podpalił a Kraków miał wyjebke i nic nie robił i dopiero w zeszłym roku go skończyli i jest teraz tak samo brzydki jak błękitek 😘🤙

Avatar Szczur00

16 maja 2021, 22:48

@Krowka_mala_dosc: błękitek jest fajny nie obrażaj błękitka

Avatar Towarzysz777

17 maja 2021, 12:18

@Krowka_mala_dosc: Ja ci ku*wa dam obrażać błękitka, mieszkam niedaleko, fajny jest

Avatar Szpieg_z_Wenus

16 maja 2021, 20:44

Avatar Spider007

17 maja 2021, 07:48

@Szpieg_z_Wenus: czemu szkielet ma cień a dziecko nie?

Avatar Szpieg_z_Wenus

17 maja 2021, 08:09

@Spider007: bo to szkielet z CIENnej krainy

Avatar Krowka_mala_dosc

17 maja 2021, 11:35

@Szpieg_z_Wenus: averejdż jejak

Avatar Nokia_701

17 maja 2021, 00:08

Ponoć widziałem

Avatar wuj3456

16 maja 2021, 22:14

czas na world trade center 2

Avatar xXkuba22Xx

16 maja 2021, 20:22

To juz nie jest szkieletor niestety, a szkoda, bo nie zdążylem na niego wejść

Avatar gierohehe

16 maja 2021, 20:13

RIP szkieletor

W końcu go zbudowali do końca

Avatar
Konto usunięte

16 maja 2021, 20:05

Kto wygra- admin jakiejśtam strony z pomarańczami kontra POTĘŻNY WIEŻOWIEC W KRAKOWIE

Avatar Ciastekzeshreka

13 maja 2021, 15:09

Wide szkieletor

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Były nóżki, nie ma nóżek

Dobrze czasem się oderwać

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat

Jeszcze jak

Mało znany szczegół

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka