Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Przypałowo
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Jeszcze jak
Chciał tylko pomóc
To się nie może nie udać
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 maja 2021, 11:26
Odpisz
17 maja 2021, 08:48
Jutro Morawiecki organizuje spam propagandowymi szkieletami.
Odpisz
16 maja 2021, 20:03
Przynajmniej dobry szablon dał bo określa dobrze założenia
Może działanie nie ale założenia tak
Odpisz
16 maja 2021, 20:24
@Ignisus: Jak dla mnie szablon połowicznie nie pasuje, bo drugą część, że Nowy Ład pokonuje kryzys i pandemię jest ok, ale pierwszy jest zły, bo koronawirus nie walczy z kryzysem a nawet na odwrót - on go napędza, więc wg mnie szablon nie pasuje
Odpisz
16 maja 2021, 20:26
@RoyalPigeon: +1
Odpisz
16 maja 2021, 22:24
@RoyalPigeon: ja natomiast jeszcze inaczej zrozumiałam ten ,,mem" że kryzys i pandemia to jeszcze nic, bo teraz nadchodzi nowy ład i on teraz będzie niszczyć.
Odpisz
16 maja 2021, 22:36
@Hiholatek: To chyba nie tak działa, ale podoba mi się ta wersja i chyba to ją teraz będę wyznawać
Odpisz
16 maja 2021, 22:51
@Hiholatek: bez kitu
Odpisz
Edytowano - 15 maja 2021, 23:39
Kiedy zapłaciłeś grafikowi gruby hajs z budżetu państwa aby ocieplić wizerunek PiSu w internecie a młodzież mówi że twój śmieszny obrazek jest jakiś krindżowy.
Odpisz
16 maja 2021, 00:51
@Kapitalista: Nie jest taki zły, mogło być gorzej i to znacznie, po nich bym się spodziewał jakiegoś komiksu sprzed 8 lat
Odpisz
16 maja 2021, 21:32
@Kapitalista: Akurat wykonanie jest dobre, tylko treść to propaganda PiS.
Odpisz
16 maja 2021, 20:41
Odpisz
16 maja 2021, 21:05
@tlok25: tak
Odpisz
16 maja 2021, 08:12
{co do tytułu} pstro
Odpisz
16 maja 2021, 20:59
@RavenWhite_: jajco
Odpisz
16 maja 2021, 20:54
nie nowy tylko stary i nie ład tylko burdel
Odpisz
16 maja 2021, 20:22
Jejaczki to nie żart
Odpisz
16 maja 2021, 20:28
@dawid51: Czy tylko ja dłużej niż postowi przyglądałem się reszcie ekranu (inne karty, pasek na dole, reszta FB)
Odpisz
16 maja 2021, 20:31
@RoyalPigeon: nie tylko ty, ostatnio jak wysyłałem screena z yt to ludzie chwalili mój gust w subskrybcjach
Odpisz
16 maja 2021, 20:31
@dawid51: dotknij twarzy mej palcami rąk
Odpisz
16 maja 2021, 20:33
@DarkVilczur: a ja dotknę potem ciebie
Odpisz
16 maja 2021, 20:38
@dawid51: dotkne twarzy twej palcami dłoni swej
Odpisz
16 maja 2021, 20:41
@DarkVilczur: i z wrażenia upadła na ziemię
Odpisz
16 maja 2021, 20:41
@dawid51: Ja najbardziej szanuję za Operę, Opera gang łączmy się w braku wsparcia dla wtyczek i dodatków
Odpisz
16 maja 2021, 20:35
Polski Ład.
To nawet nie on.
Odpisz
16 maja 2021, 20:20
To jest legit?
Odpisz
16 maja 2021, 20:23
@xXkuba22Xx: tak
Odpisz
16 maja 2021, 20:21
Ożeż wy pisowcy je***i! Najpierw olewacie sobie walkę z Koronawirusem, a teraz jeszcze kłamiecie, że już nie ma żadnego kryzysu ekonomicznego i, że bez przerw wygrywamy walkę z Koronawirusem?! Tego to wam też nigdy nie wybaczę.
Odpisz
16 maja 2021, 20:15
Kiedy rząd idzie w memy
Odpisz
16 maja 2021, 07:24
Chłop co do państwowej telewizji do wrzucił
Odpisz
15 maja 2021, 23:27
Ej to kryzys walczył z koronawirusem czyli próbował go powstrzymać?
Odpisz
Edytowano - 16 maja 2021, 02:56
@Mroczny_piewca_apokalipsy: No właśnie dzięki zamknięciu wszystkiego i wywołaniu gigantycznego kryzysu ekonomicznego walczono z tym, aby przypadkiem za dużo osób się nie zaraziło. Była to niesamowita walka, ludzie bankrutowali, wpadali w długi, popełniali samobójstwa, wszystko po to, aby osłabić moc King Konga. Zajebisty film, polecam
Odpisz
15 maja 2021, 23:53
Odpisz