Nowy komiks o superbohaterach zapowiada się świetnie
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Niegrzeczny Oskarek
Najbardziej realistyczny spośród modów
Dwa oblicza
Dobrze czasem się oderwać
Żartownisie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 lutego 2024, 16:17
A Hołownia to tam w górnym prawym rogu
Odpisz
7 lutego 2024, 16:18
@Smerfastycznie_: ?
Odpisz
20 lipca 2021, 16:10
To czekamy na 2023…
Odpisz
20 czerwca 2021, 23:06
Oglądałbym.
Odpisz
21 maja 2021, 19:28
Wysłałem zdjęcie na grupową.
Odpisz
16 maja 2021, 00:10
Gdzie jest Mentzen?
Odpisz
17 maja 2021, 01:40
@Shelbos2005: To chyba on
Odpisz
17 maja 2021, 19:06
@Rysiek_Kordelas: Tak, to on.
Odpisz
13 maja 2021, 13:07
Oglądałbym.
Odpisz
15 maja 2021, 08:16
@Kapitalista: a kto nie?
Odpisz
15 maja 2021, 14:41
Lewacy, bojący się zmasakrowania
Odpisz
15 maja 2021, 14:55
@makapakajekurczaka: i tu... masz rację
Odpisz
17 maja 2021, 16:11
@Kapitalista: Ja też.
Odpisz
17 maja 2021, 16:10
*Extrime Hype Noises*
Odpisz
17 maja 2021, 16:09
This is Konfederacja Reference!!!!!
Odpisz
16 maja 2021, 07:04
To jeden z tych filmów w których się ma pewność że dobro wygra
Odpisz
Edytowano - 13 maja 2021, 13:08
Konfederaci to bardziej taki Jar Jar Binks, tylko że w wielu osobach
Odpisz
13 maja 2021, 13:14
@Frutti56: raczej Qui-Gon bo się sprzeciwiają zasadom władzy tak jak on sie sprzeciwiał zasadom Rady
Odpisz
13 maja 2021, 13:22
Tylko Qui-Gon nie gadał bzdur jak większość Konfederacji
Odpisz
13 maja 2021, 14:31
@PrequelFan: a znaczna większość konfederacji nie gada bzdur tylko mówi z sensem jednak tak jak Qui-Gon
Odpisz
13 maja 2021, 14:35
Mmmm, Konfederat
Odpisz
13 maja 2021, 14:36
@PrequelFan: mm Razemek
Odpisz
13 maja 2021, 14:40
No oczywiście. Popierając wolny rynek jestem razemkiem.
Odpisz
13 maja 2021, 14:42
@PrequelFan: No oczywiście, uznając że konfederaci mówią z sensem, jestem konfederatą
Odpisz
13 maja 2021, 14:44
Gospodarczo może i mówią, ale światopoglądowo to... Szkoda gadać. Tam już sensu nie ma.
Odpisz
13 maja 2021, 14:46
@PrequelFan: każdy ma swoje zdanie
Odpisz
15 maja 2021, 09:52
@PrequelFan: Opinia innych = Be
Moja opinia = The best B)))
Odpisz
15 maja 2021, 10:43
@PrequelFan: gadał, aby zaakceptować częściowo ciemną stronę mocy
Odpisz
15 maja 2021, 10:44
@rozwalgo: u mnie na odwrót xD
Odpisz
15 maja 2021, 10:42
Szczerze, to Korwin wyszedł zajebiście
Odpisz
Edytowano - 15 maja 2021, 10:29
Oj tak, czytałbym taki komiks.
Odpisz
14 maja 2021, 10:02
Odpisz
15 maja 2021, 10:20
@VegetaSSJG: ,.,A jeśli opanuje pan kumitsu, będzie mógł pan mrugnięciem sprawiać, że socjalistą wybuchną wnętrzności"
Odpisz
15 maja 2021, 09:56
Mentzen jest nawet nawet o_o
Odpisz
15 maja 2021, 09:28
Lubię filmy, w których większość niby „złych bohaterów” okazuje się sensowniejsza i lepsza od tych niby „dobrych”, tak że z chęcią bym obejrzał ten film
Odpisz